Dr. Mir'e Badem Göz Estetiği Yaptıran Var mı?

malhunhatun

Nirvana
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009
738
180
Merhaba Arkadaşlar,

Badem göz estetiği, kaş ve şakak germe ve gıdı aldırma konularını incelerken Türkiye'de bu işi istediğim gibi radikal değişiklik yaratarak yapabilen hiçbir doktor bulamadım. Bu konuyu 5 senedir inceliyorum ancak Türkiye'deki doktorlar çok az bir değişiklik yapıyorlar, onu da arkalarında bir sürü iz bırakarak yapıyorlar maalesef. Benim istediğim gibi bakışlarda çok bariz bir değişiklik, anlam yaratabilen bir doktor bulamadım.

Yabancı instagram hesaplarını incelerken İran'da DR. MİR adında bir doktor gördüm. Üniversiteyi Almanya, Hannover'da okumuş. İnstagram hesabı şu: دكتر ميرمحمدمهدى (@doctor.mir) • Instagram fotoğrafları ve videoları

Yaptığı badem gözlerin videosunu da paylaşıyor ve çok başarılı görünüyor. Öncesi sonrası video paylaştığı için photoshop falan yapmadığı da kesin.

Bu kişiye badem göz ve diğer ameliyatları olmuş veya olan birini tanıyan bir arkadaş var mı?

Hakikaten çok güzel yapmış. Türkiyede böyle yapan biri hiç yok mu gerçekten? Tr de sadece burun ve göğüs alanına odaklanmışlar. Hiç gözle ilgili kendini geliştiren doktor yok belki talebi az ondan bilemiyorum. O yüzden ben de riske hiç girmeyip Fransız askı yaptırıcam. Gözü pek kaldırmıyormuş fazla ama yapacak birşey yok hem de yüzüm gerilmiş olur bahaneyle diye düşündüm

Türkiyede bu işleri yapan doktorlarda var tabi. Oküloplastik cerrahlara bakmanız gerekir.
İstanbul : Dr Demet Özçelik
Bursa: Dr Tuncay Sezgin
Antalya : Dr Emir Doğan
Adana: Dr Can Pamukçu
İnstagram sayfalarına bir göz atın

Bursa tuncay sezgin işi
Coook pişmanım
eski gözlerimi ariyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…