Dr Mehmet Fatih Karslıyla gebe kalan var mı

Bu doktordan yardım alıp gebe kalan var mı?
Ben vitamin takviyelerine başladıktan iki ay sonra hamile kaldım
Tesadüfen denk mi geldi yoksa cidden takviyeler mi işe yaradı bilmiyorum ama bu takviyelerden önce başka şeyler de denemiştim 7 ay olmamıştı

Tesadüfen denk mi geldi yoksa cidden takviyeler mi işe yaradı bilmiyorum ama bu takviyelerden önce başka şeyler de denemiştim 7 ay olmamıştı
Benim eşimin ileri hareketli sperm sayısı az. Acaba onun için de vereceği takviyeler var mıdır?

Bir arkadaşım da 1 ay sonra hamile kaldım dedi. 5 yıldır çocuğu olmuyordu. Acaba tesadüf mü yoksa gerçekten işe yarıyor mu merak ediyorum.

Benim eşimin ileri hareketli sperm sayısı az. Acaba onun için de vereceği takviyeler var mıdır?
Azosperm isimli takviyesi var sanırım bu sorun için
Biz sadece eş paketi kullandık ama bilinen bir sorunumuz yoktu
Bir arkadaşım da 1 ay sonra hamile kaldım dedi. 5 yıldır çocuğu olmuyordu. Acaba tesadüf mü yoksa gerçekten işe yarıyor mu merak ediyorum.
Kesin bir şey demek imkansız belki cidden vesile oldu belki tesadüf ama 7 ay boyunca birçok şey denedik en son mfk takviyelerini denedikten sonra oldu bizim

Ben 9 ay hiç gebe kalamamıştım eş paketini kullandığımız ay gebe kaldım ama kimyasal oldu malesef

X