Selülit Dr.howard murad ürünleri

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

nightmarenights

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2011
1.238
15
arkadalar daha önce boyle bi konu açıldı mı bilmiyorum açıkcası aradım ama bulamadım , bu dermatologun ürünlerinden olan dr.murad firm&tone serum :
Selülit ve Çatlaklara Karşı Serum

Cildin genel görünümünde %80' e,
Selülit ve çatlak görünümünde %69' a varan iyileşme sağlamaya yardımcı olur* Vücudunuzdaki pürüzleri gidermeye, selülit ve çatlakların görünümünü azaltmayı destekler.

Ayrıca;

o Formülündeki liposom kapsülleri ile getirilmiş lipozom içeren serum aktif maddelerin cilde nüfuz etmesini sağlar, selülit ve çatlak görünümünü azaltmaya,
o Cayenne pepper ile ciltteki kan dolaşımını hızlandırmaya,
o Horse Nut Tree Özü ve Tiger's Herb ile daha sıkı ve daha pürüzsüz bir cilt meydana getirmeye,
o Amazon Çam Ormanlarından elde edilen Cat's Claw ile selülitle bağlantılı engebeli cilt görünümünü düzeltmeye,
o Uzun süren ve uygulamadan saatler sonra bile yok olmayan etkiler sağlamaya yardımcı olur
*8 haftalık bağımsız klinik testlere katılan çalısma denekleri tarafindan denenmiştir. Bildirilen sonuçlardır kişiden kişiye değiskenlik gösterebilmektedir.
diye açıklaması var, 2 gündür baya bakıyorum bu ürüne ama kullanan bulamadım fiyatından olsa gerek 290 tl 200 ml :KK1: Co-3 : Patenti Dr.Howard Murad'a aittir.Ciltteki kalojen ve elastin dokusunu yapılandırarak cildini kuvvetlendirir ve yeniler.Çizgi ve kırışıklıkların onarılması ve önlenmesi ile cildin bakımını sağlar.Kolajen parçalayıcı enzimlerin oluşumunu azaltır. gibi çalışmalarınıda görünce baya güvenilir geldi bana. kullanan varsa lütfen paylaşsın veya alacaklar alsında bizide bilgilendirsin :KK1: bu arada ben çatlaklar için kullanmak istiyorum

Son düzenleme:
Dr. Murad kimdir?

London Times tarafından 'Dünyanın En İyi Dermatoloğu' seçilen Dr. Murad kariyerine eczacı olarak başladıktan sonra dermatoloji okudu. Bugüne kadar Hillary Clinton, Uma Thurman, Sarah Jessica Parker gibi Hollywood starlarının da arasında olduğu 50 bini aşkın hastayı tedavi eden ve kendisine ait 16 patenti bulunan Dr. Murad, deneyimlerini ve araştırmalarını, formülasyonlarında birleştirerek kendi adını taşıyan markasını yarattı. Dermatoloji alanında birçok ilke imza atan Dr. Murad, dünyadaki ilk medikal spa'nın ve 'Dr.' unvanlı ilk cilt bakım markasının da yaratıcısı. Dr. Murad ürünlerini Türkiye'de seçkin eczanelerde bulabilirsiniz.

X