Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Merhaba kızlar. Uzun süredir şifremi kaybettiğim için girmiştim. Yeni gelenler olmuş. Öncelikle tedavileriniz hayırlı olsun. Göğşen Bey' de doğumu soranlar olmuş. Ben zorunlu sezaryen olm. Spiral anestezi ile çok memnunum. Çabuk toparlandı. Kızım haftaya 4 aylık olacak. Bu yaz değil diğer yaza tedavi ile kardeş düşünüyorum ona. Dondurulmuş kutuları da fazla üşümesin ☺
Halgancim hoş geldin bende bu kiz nerelerde diyordum :) ben normal doğum istiyorum olursa olmazsa senin gibi zorunlu sezaryan hayirlisi olsun bugün 13:50 de randevum var bakalim benim kizim nazil dogmayi dusunuyo :) Rabbim isteyen herkese hayirli ve sağlık ki evlatlar nasip etsin tez zamanda aminin

Halgancim hoş geldin bende bu kiz nerelerde diyordum :) ben normal doğum istiyorum olursa olmazsa senin gibi zorunlu sezaryan hayirlisi olsun bugün 13:50 de randevum var bakalim benim kizim nazil dogmayi dusunuyo :) Rabbim isteyen herkese hayirli ve sağlık ki evlatlar nasip etsin tez zamanda aminin
Onun için en sağlıklı hangi sekilde olacaksa oyle dogsun insallah. Ne olacak neleginin adı?

merhaba arkadaşlar size bişey soracaktım. melatonin ve koenzim q10 da hangi markayı kullandınız? yardımcı olursanız sevinirim.

merhaba arkadaşlar size bişey soracaktım. melatonin ve koenzim q10 da hangi markayı kullandınız? yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar,daha dün göğşen hoca koenzim için teatriol veya emodex i tavsiye etti sperm kalitesini artırmak için..sen de içebilirsin dedi.sperm DNA sına bakan Kenan aydos utavsiye etti baktırdın dedi.zaten o da bu markaları öneriyor...

Merhabalar,daha dün göğşen hoca koenzim için teatriol veya emodex i tavsiye etti sperm kalitesini artırmak için..sen de içebilirsin dedi.sperm DNA sına bakan Kenan aydos utavsiye etti baktırdın dedi.zaten o da bu markaları öneriyor...
cevabınız için teşekkür ederim. eşime emodexi verdi banada teatrio veya koenzim Q10 100 mg dedi.bir de melatonin verdi ama nette araştırınca farklı farklı markalar var.hangisi iyidir çözemedim bi türlü.

cevabınız için teşekkür ederim. eşime emodexi verdi banada teatrio veya koenzim Q10 100 mg dedi.bir de melatonin verdi ama nette araştırınca farklı farklı markalar var.hangisi iyidir çözemedim bi türlü.
Canim sana soyle yardimci oluyum.
Ben co enzim ve deha iciyorum
Bunlar karsidaki ferhat eczanesinden pahaliya alirsin hoca ve ö. Hn soyledigi bi yer var sadece firmasi farkli ilacin ismi kabi farkli 3/1 Daha ucuz ve sayisida cok.arasinda bi fark yok bizzat ben kullandim .orda istedigin vitamin ilaclari var.kizilay amerkan pasj.yavuz tic.
Ben burayi 2 arkdasa daha soyledim yazik degilmi.hocada dedi arada fark yok ucuz oldugu icin hastalarin kafasi karisiyor ama biri polonya.pasajdaki amerikan markasi fegisen bi sey yok dedi.

Benim bi arkadasimida kaan beye yonlendirdi.kaan beyin ozel muynesine gidiyorsunuz g.hoca tavsiyesi dediginizde randevuyu one aliyor arkadasima 3 ay atmistiii.
Gittiginde 3 ayligina 400 aliyor.muyneden sonra verdigi igne ve ilaclari sonuçlarını diger aylar kontrolleri mail seklinde cevapliyor ve hastneye yonlendiriyor sonuclarni atiyor. Kaan hocada tlf konusma gorusme vatsap yok sadece mail.ERKEK SORUNLARIYLA ILGILENEN DR.KAAN HOCA.
Arkadasima nohut yemegini soylemus hatta islattiginiz suyu bile dokmeyeceksin.haftada 3 4 kere nohut pisir demistiözellikle
Pirasa ispanak diger yesillikler.tavuk et yeme.
Birlikte oldugunuz yerde tlf olmayacak .kapatacaksiniz radyosyondan dolayi .

Canim sana soyle yardimci oluyum.
Ben co enzim ve deha iciyorum
Bunlar karsidaki ferhat eczanesinden pahaliya alirsin hoca ve ö. Hn soyledigi bi yer var sadece firmasi farkli ilacin ismi kabi farkli 3/1 Daha ucuz ve sayisida cok.arasinda bi fark yok bizzat ben kullandim .orda istedigin vitamin ilaclari var.kizilay amerkan pasj.yavuz tic.
Ben burayi 2 arkdasa daha soyledim yazik degilmi.hocada dedi arada fark yok ucuz oldugu icin hastalarin kafasi karisiyor ama biri polonya.pasajdaki amerikan markasi fegisen bi sey yok dedi.
canim yardimin icin cok tesekkur ederim.hemen gidip bakicam.arada herhangibi fark yoksa ne gerek var yuksek ucret odemeye.zaten maddi olarak yipraniyoruz.

canim yardimin icin cok tesekkur ederim.hemen gidip bakicam.arada herhangibi fark yoksa ne gerek var yuksek ucret odemeye.zaten maddi olarak yipraniyoruz.
Bu dedigim yerde baskentin Hastalarindan cok müşterisi var.banada ordan al diye hemsire dedi.ciddi fiyat farki var .ilk yil rczaneden son 6 ay kadar ordan aldim arada hic bi fark yok keske daha once dediklerinde gitseydim diye pisman oldum. Sonradan sordugumda g. hocada bi fark yok deyince icimede sinmisti gittim aldim.bi de ben normalde ilac icen bi insan degilim basim agrisa bile ilac kullanan biri degilim.

S
Sen hulisi beyin hastasiydin.
Naptin tedavi surecin ?
Bi tup yaptirmistin demi
Sorununuz esin mi?
Hakkinda hayirlisi olsunnn

S

Sen hulisi beyin hastasiydin.
Naptin tedavi surecin ?
Bi tup yaptirmistin demi
Sorununuz esin mi?
Hakkinda hayirlisi olsunnn
evet canim hulusi beyin hastasiyim.bi tup yaptirdik ve turmadi maalesef.bugunde ofisten ciktim.sorun gorunmuyo bizde.sebepsiz infetilite.sebebi bilinmeyince de daha zor bi surec oluyo.rabbim hepimizin emeklerini bosa cikarmasin insallah. yardimin icin tekrar cok tesekkur ederim.bu takviye ilaclarin ucreti mahvediyo vallahi

arkadaşlar ben de samsundan gelip ankarada tüp bebek tedavisi yaptırmak istiyorum. hulusi beyin adını duydum ve herkes cok memnun olduğunu belirtmiş. tedavi ücretleri hakkında bilgisi olan var mı? raporlu ve raporsuz fiyatları nedir.klomen ve iğne tedavisi gördüm fakat olumlu sonuç alamadık.doktorumuz da tüp bebek dedi en son.ama gerekli hazırlığımızı yapmamız adına beni bilgilendirirseniz sevinirim...

arkadaşlar ben de samsundan gelip ankarada tüp bebek tedavisi yaptırmak istiyorum. hulusi beyin adını duydum ve herkes cok memnun olduğunu belirtmiş. tedavi ücretleri hakkında bilgisi olan var mı? raporlu ve raporsuz fiyatları nedir.klomen ve iğne tedavisi gördüm fakat olumlu sonuç alamadık.doktorumuz da tüp bebek dedi en son.ama gerekli hazırlığımızı yapmamız adına beni bilgilendirirseniz sevinirim...
Canim Merhaba bende bu ay hulusi hocaya baslayacagim allah izin verirse rapor roborsuz onu bilmiyorum ama fiyat 3900 muhane ücreti 122 ilaçlar kendin alıyorsun onun fiyatına ayrı

merhaba arkadaşım başkentte aralıkta tüp bebek yaptırmıştım ozaman raporlu 2500 raporsuz 3900 tl idi. son fiyatlarını bilmiyorum. muayene ücreti 122 tl. 2 aşılama tedavin varsa büyük ihtimal rapor da çıkartabilirsin. hakkında hayırlısı olsun canım.

En uygun fiyat baskent hastanesi. Ilaclarida cok uygun fiyatli.en onemlisi ilgi ve guleryuz.
Bide gecen sene ile bu sene arasında ilac olarak cok eklemeler yapilmis. Dr lari surekli arastirma icerisinde.

iyi aksamlar arkadaşlar başkentte göğşen hoca da tedaviye n-başlıycaz ins .ilk görüşmede muayene etti tüp yapalım dedi hemen biz cok şaşrdık bu kadar cabuk karar vermesine.biraz düşünmek istedik.sonunda karar verdik yaptıracagiz doktoru aradım ankara dışında olduğum için adetime on gun kala ultrason çektirmemi istedi sonuçları whattsaaptan bana at dedi.söylemek istededgim bu şekilde tedavi olur mu.telefonla beni yönlendircekmiş.ben daha cok başndayım belki ama cok endişeliyim.hemen bu ay tüp yapacak.süreç böylemi gelişiyor yoksa yanlış bişeyler varmi

Canm ben yaklaşık bir
iyi aksamlar arkadaşlar başkentte göğşen hoca da tedaviye n-başlıycaz ins .ilk görüşmede muayene etti tüp yapalım dedi hemen biz cok şaşrdık bu kadar cabuk karar vermesine.biraz düşünmek istedik.sonunda karar verdik yaptıracagiz doktoru aradım ankara dışında olduğum için adetime on gun kala ultrason çektirmemi istedi sonuçları whattsaaptan bana at dedi.söylemek istededgim bu şekilde tedavi olur mu.telefonla beni yönlendircekmiş.ben daha cok başndayım belki ama cok endişeliyim.hemen bu ay tüp yapacak.süreç böylemi gelişiyor yoksa yanlış bişeyler varmi

X