Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Merhaba kızlar. Uzun süredir şifremi kaybettiğim için girmiştim. Yeni gelenler olmuş. Öncelikle tedavileriniz hayırlı olsun. Göğşen Bey' de doğumu soranlar olmuş. Ben zorunlu sezaryen olm. Spiral anestezi ile çok memnunum. Çabuk toparlandı. Kızım haftaya 4 aylık olacak. Bu yaz değil diğer yaza tedavi ile kardeş düşünüyorum ona. Dondurulmuş kutuları da fazla üşümesin ☺

Kac tane dondurulmusun var yasin kaçtı. Benim dondurulmusun yok ama bende bebişimi kucagima alayım senesi dolmadan kardeş düşünüyorum. Malum yaş 38 ;/

Benim üç tane dondurulmuş var. Ameliyattan sonra dr bey korunmayın normal yolla da olabilir dedi. Olursa olur. Olmazsa gelecek yaza dondurulmuşlarla düşünüyorun. Umarım gerek kalmaz ama. Yaşım 29. Normal yoldan kalsam da ikinciyi Göğşen Bey kabul ederse onda doğurmak istiyorum.

Kizlarr mrbbb ne durumdasiniz tedavi sureclerini nasil ilerliyor anlatin bakalim.tup olup evde yatan varmi napiyosunuz bakalim

tesekkur ederım.yanı cok dr görüp hayal kırıklıgı olunca guvenemem dıyorsun.Yanlıs eksık bıle olsa tedavı kımseye ne laf anlatılıyor ne hak sorulabılıyor ınsafa bılgıye vıcdana merhamete sahıp doktorla karsılastırsın ALLAH.ben 1 denem yaptım ondan bıle cok yıprandım negatıf olmasından degıl .benım hayatımın merkezı olan seyde ınsanların pislıklerı oldu.kendıme ederken herkese edıyorum.tup denememden sonra uye oldum bundan sonra bırbırımzıe destek ve duayla basaracagız ınsallah

inşallah canım ALLAHIM hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah. sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün saliha evladın olsun inşallah. Dualarında bizi eksik etme olur mu? Hamilelerin duası kabul olur.

Allâh razı olsun insallah kizlar dualarimdasiniz. İnşallah en kisa sürede sizede tattiracak bi güzel duyguyu inşallah. Cikarken hastaneye şöyle bi baktim icimden geldi Rabbim ins hepsi güzel haberi alır dedim icten dua ettim kizlar.

Gözün aydın canım. Sağlıkla ve hayırla gelsin inşallah. Kız bambaşka bir şey. Benim kızım da 4 aylık oldu. Zaman su gibi akıp gidiyor. Geriye donüp baktığında yaşadığın hiçbir zorluğu anımsamıyorun. Dualarım hepinizle. Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin.

Amin cnm inşallah bizde oyle konuşabiliriz ozellikle ilk 1 aydan korkuyorum

Merhabaa arkadaslarr.. Bende hulusi hocadan randevumu aldim. Sizce hangisi daha iyi dir gogsen hocami hukusi hocami..

Ikiside ayni süperler. Sadece Hulusi hoca biraz fazla yogun. Gerci Göğşen Hocada az değil ama...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…