Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Ben zaten
pitipity bu bilgiyi taa istanbuldan nasi ogrendin.
ben zaten Başkent'ten rapor alacaktım ama çok daha zor sanıyordum,bugün aradım hangi belgeler gerekir diye .baktım çok kolay bu durumda bir sürü însan vardır dedim :)) Göğşen h 2.tüp olmayınca gel raporunu da çıkaralım demişti..o demese yine bilmiyodum

Anladigim kadariyla hocadan aldin bugun bilgiyi
Bende diyorum ki sekreterlere ulasmak cok zor nasi tlf ulastin.
Sekteterler surekli telfda olunca dusurmek cok zor oluyor.

Yok kıııı

Sekteterler surekli telfda olunca dusurmek cok zor yok yaa hocayı böyle bi şe için arar mıyım hiç ayıp bence...sağlıkla ilgili bi durum değil ki başkasının cevap verebileceği bir şey için aramam koca doktoru :) ben de deliler gibi aradım,çünkü yarın nüfus kayıt örn çıakrcam...ulaşamayınca operatöre bağlanıp baya bi söylendim öyle anca bağladı kadın benden kurtulmak için :)[/QUOTE]

[/QUOTE]
Ne biliyim sekreterler yogun calisinca
aklima oyle geldi
Bencede canim yaa
duyuyorum hocanin iyi niyetli olmasindan faydalanan okadar cok kisi var ki
Adamcagiz telf verince sacma seyler icin arayan okadar cok kisi var ki
Hastanenin ozel yatak olup olmamasi,
Tup bebek fiyatlari v.s
bunlari soranlari duydum telefonla acip soruyorlar inanamadim
ben onemli bi konu olunca ancak vatsapla yaziyorum onuda 40 saat dusunuyorum
acep rahatsiz olur mu diye
aramami gerektiren onemli bisey olmadigi icin
aramam hocayi.

Kizlar rapor icin daha once baska ozel merkezde yapilan islemler dikkate aliniyormu zira benim ve esimin hicbir sorunu yok amh degeriminde yuksek oldugunu soyledi hoca.bu sartlarda rapor almam mumkunmu biliomusnuz?daha once 2 asilam bi tup tedavisi gordum baska ozel bi merkezde..

Canm büyük ihtimal olur..o iki aşılama raporunu al yaptrdığın yerde 0 (312) 232 44 00 hastaneyi ara 126 yı tuşla Esra hanm ilgileniyor raporla ona sor

Kızlar hepinize selamlar lütfen yardım edin ankarada nerde yaptırmam gerek tüp bebek neresi başarılı lütfen yardımınıza ihtiyacım var

Kızlar hepinize selamlar lütfen yardım edin ankarada nerde yaptırmam gerek tüp bebek neresi başarılı lütfen yardımınıza ihtiyacım var
Canm öncekle Göğşen hocanın sayfasına yazdığın için tabi ki biz sana onu tavsiye edicez:) Ben Istanbul Ankara çok dr a gittim,gözüm kapalı şu an sonsuz bi güvenle yüzlerce olumsuz sonuç alsam da yğne de ona giderim:) Hele hele Ankara da sakın başka dr düşünme...hem 2 aşılaman olmassa rapor da çıkarabilirsiniz..başka sorun olursa özelden yaz seve seve cevaplarım...

Bende iki denememi başkent ünv yaptırdım..bir ay önce. 3 denememi yine hulusi hoca yaptı göğşen hocayla beraber çalışıyorlar zaten..ikisi de o kadar mükemmel kiii benim doktorum hulusi hocaydı kesinlikle tavsiye ederim çokkk iyi bir insan bir kere O kadar çok seviyorum kendisini herkes ona gitsin bebiş sahibi olsun inş Allah'ın izni ile inş ...göğşen hoca da öyle hangisini seçersen şeç emin ol doğru yerdesin

mrb bende ankaradayım ilk tüp bebegım negatıf bı kac yer dusunuyorum ama ılk muayenede gogsen beyı cok begendım saglıkcıyım bı cok kadın dogumcu tanıyorum hem bılgılı mutevazı psıkılog gormedım benım once amelıyatım gerekıyormus sonra tupu deneyecegız sagolsunlar 3 cm polıple bana tup bebek yaptılarda zaten azospermı problemı vardı bu polıp cabası oldu ve negatıf ınsallah 2.ye yazdıklarınız benı cok mutlu ettı .Allah yenı yıla guzel baslamamızı bebegı kucagımıza almayı nasıp etsın

Eder inşallah. Neyseki problemin ne olduğunu biliyorsun. Onuda doktorlarımız iyileştirir ve bebeğine vesile olur inşallah. Sebepsiz olmayanların durumu daha can sıkıcı.

evet ama bızımde sureklı bırseyler cıkıyor gıbı ben nee 2 sene bebek ıcın cok uzun bekleme derdım 3 e gırdık daha bır 4 ay daha sonra baslıycaz sabretmeyı ogrenıyorsun ,duayı daha cok edıyorsun,her duamda bu sınavı hakkıyla gecmeyı ve bebek kokusunu dılıyorum herkes ıcın

Canim ne guzel anlatmissin.
Bekleyemem dersin ama Allah sana beklemeyi buyuk bi sabirla ogretir.

Evettttt sabretmeyi öğreniyoruz, dua etmeyi öğreniyoruz. Bence biz özel insanlarız kolay şeyler yaşamıyoruz. Yıpranıyoruz, harap olup her yeni tedavi de yeniden diriliyoruz, umut ediyoruz, kendimiz için istediğimizi bu yolda emek harcayan tüm arkadaşlarımız için de Allah tan talep ediyoruz. Dertleri paylaşmayı, ona ortak olmayı, bir nebze de olsa üzüntüyü hafifletmeyi deniyoruz. Diğer kadınlara göre daha güçlüyüz, çünkü dünyanın en güzel nimeti olan evlat sevgisine kolay kavuşamadık ya da hala kavuşmak için çaba gösteriyoruz. En önemlisi de dualarda birleştik tek nefes olduk. Allahın izniyle atlatamayacağımız hiçbir güçlük kalmayacak bu şekilde. Ama belki biraz zaman alacak. Rabbim enerjimiz azalmadan, dara, isyana düşmeden inşallah meleklerimize kavuşmamızı nasip eder.

J justomn insallah canim benim insallah

Oohhhh beee şu adamcağızın kıymetini ilk tanışmada anlayan birini görmek ne güzeeeeel elmasın kıymetini cevherfüruşan anlarmış,sağlıkçıymışsınız ya anlamışsınız kesinlikle doğru yerdesiniz...Rabbim yardımcınız olsun bu zorlu süreçte...Ya bu arada...sayın yöneticiler,tüp bebek sayfasının zırt pırt orasından burasından pörtleyen bebek kıyafetleri ve bebek arabası reklamı nedir yaaaa ülen bebeğimiz var da biz mi gitdirmiyoz sanki?yav siz bizle dalga mı geçiyonuz ??? Waikiki nin bebek reyonlarından geçerken gözlerimin dolması yetmezmiş gibi burda da mı peşimdesiniz bebek fîrmaları???

Canim benim yaaa
Allah gonlune gore versinnn
Kucaklarin bebisLER dolsunnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…