Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Hanımlar merhabaaaaaa:)) Sizin yazdiklariniz neticesinde ben de Göğşen hocaya gitmeye karar verdim ve bugüne randevu aldım çok heyecanlıyım :)) Bundan once Mehmet Erdem ve Recai Pabuccuya gittim ama memnun kalmadim. Umarim sizler vesile olursunuz ve gogsen hoca ile devam ederiz.. hepinize sevgiler!!

Hosgeldin. Insallah sana yardimim dokunmustur. guzel haberlerini bekliyoruz.
Iki hocaya hic gitmedim ama cok iyi olduklarini duymustum ne oldu da sevmemistin.

bende pko var yumurtlama sorunu var. mehmet erdem 21 gun takip etti, yumurtlama yok bundan sonra olsa da anlami yok dedi. muayeneden hic ucret almamalari vs iyi yonu. ama ilgi de nerdeyse sifir. seri uretim makine gibi girip cikiyoruz. recaiyi de samimi bulmadim bana itici geldi ortamini da temiz bulmadim. hepsinde saatlerce bekleme olayini zaten hic saymiyorum :) en iyi 6 hoca var sanirim ankarada. hocaliklari hepsi iyi ise diger kriterlere bakiyorum. ortamin temiz olmasi, aradigimda ulasabilmem, merhametli olmasi gibi. sirada gogsen hoca var :):)

Bizim hocamiz ve hesiremiz 10 numara.
Bizler cok memnunuz.
Allah gonlunun muradini versin insallah.

CANSU_26
Canim sen dehanin yaninda vitamin olarak ne icmistin?
ben co enzim iciyorum.
Ama senin ictigin baska bi vitamindi demi?
Vıtamın dgl melatonın hapı ıcıyodum ..ıkısı kullanınca daha etkılı demışlerdi ..ben bol bol karışım yedım bıtkısel karısım.o karısımıda bana tesaduf bırı konu acıp yazmıs oda baskente gdyomus bu bıtkısel ılac ıle ıkız gebelık elde ettım dye konuda okudum.hulısı doktoruydu

Canımm ne guzell acıklamısınnnn...senı alkişlıyorum bu azmınle emın ol hamıle kalırsınnnn....bu yola aklını koymak lazım yuregımızı zaten koymusuz dımı

merhaba karışımı hatırlıyormusun acaba? eğer hatırlıyorsan ve paylaşırsan çok sevinirim.

Canım o kar
merhaba karışımı hatırlıyormusun acaba? eğer hatırlıyorsan ve paylaşırsan çok sevinirim.
Mrb arkadasım bu karısımı ankarada ulusta ıstanbul baharat var esın ve kemdı test sonuc goturuyosun sana ozel aonucuna gore karısım hzırlıyorlar.hergun sutle karıstırıp ıctım aksamda cayımız vardı esım ve ben baharatcınıj hazırladı cayı ıctık.bu adam 70 yaslarında falan kıtapları var.cogu kısı sıfa bulmuş bende buldum xok sukur ..denemekten ne cıkar en fazla paranız gıder 2yıl once 500lıra falandı ama joca kavonoz gercek bal mış ondan oahalıydı.

cok tesekkur ederim.allah razi olsun.dedigin gibi en fazla paramiz gider.nelere para verdik sonucta.ben kizilayda bi macun hazirlatmistim.bal ari sutu polen ve bikac sey daha koydular.simdi sabah aksam ac karnina esimle birlikte yiyoruz.bu soyledigin baharatciyada bi gidip konusayim.tekrar tesekkur ederim

Bu karısım ıcınde Aten onlarda var elıne kagıt verıyo ne koyduna daır kk da cok kullanıp hamıle kalan var arastır bende burdan buldum.mustafa bey soyısmı bılmıyorum

CANSU_26
her karisim herkese iyi gelmiyor.
O ay sogan suyu, meryemana otu ,incir kuru kullandim o ay fsh tavan yapti.
Bana sogan suyu disinda otlar iyi gelmiyor.
Mesela dog. Kont hapi regli olak icin verilir benim (gencken annemide )reglmi azaltiyor.

Ben göğşen beyde 1 kere muayene oldum.yumurta göremedi fsh 12 altına düşerse gel dedi.ancak aynı durumda olan rezervi düşük bir arkadaş (amh ikimizin de 0,14) ona gidiyormuş.ona fsh 20 altına düşerse gel demiş.ben zaten memnun kalmadım çok umutsuz konuştu bıraktım gitmeyi.ama neden o arkadaşa başka bana başka diyor anlamadım.sonuçta benim fsh zaten 20nin altında çıkıyordu?????

Öncelikle Allah kucağınızı boş bırakmasın inşallah en kısa zamanda evlat sahibi olursunuz..başka hormonlarla birlikte değerlendirmiştir,LH prolaktin Ts vs...seninkinin daha çok düşmesi gerekiyorduk demek ki..Ya da rahim kalınlıklarınız ,yapınız farklıdır.Hoca umutsuz kanuşmaz ama zihninde 3 e ayırıyor hastalarını,zor hasta,orta hasta,kolay hasta diye..belki bunu size ifade etmiştir ama emin olun gereksiz yere umutlnadırılmaktan iyidir..Ben ilk gittiğimde yarın tüp bebeğe başlayalım dedim,"hemen öyle hemen başlamam ben seni bi tanıyayım rahimi bi göreyim,bikaç tahlil yapayım hem bu arada belki doğal yolla çocuk sahibi olursun paran boşuna gitmez,yazık o kadar da ilaç kullanmassın "demişti...Bir de elinde çok veri olmadan,yani senle alakalı film,tahliller eşinin sonuçları vs çok fazla yorum yapamıyor,ama ne sorsan titizlikle cevaplar,saçmalasan,abartsan bile seni dinler :) ben bi kere alelacele sorular sorarken"öncelikle bi arkana yaslan,rahat ol"demişti...

Ayrıca bir şey daha ,belki arkadaşının fsh ı çok çok daha yüksektir,onu öncelikle 20 nin altına bi düşsün demek istemiştir,seninki zaten çok fazla yüksek değildir,normale dönsün demiştir...

benim hormonlarıma bakılmadı.en son çıkan fsh sonucunu söyledim sadece.ondan sonra böyle dedi.durumum zor biliyorum ama arkadaşa farklı bana farklı demesi canımı sıktı.kalabalıktı zaten ilgilenmedi fazla.neyse hayırlısı olun hakkımızda...

olabilir belki ama benim durumum zor zaten.biraz daha iyimser konuşabilirdi.deneyelim şansımızı deseydi mesela bu kadar üzülmezdim ben de.fsh 20 altında olduğunda iyiyse bana neden böyle dedi hala anlamıyorum.neyse orya devam etmek nasipte yokmuş.ben başka yere gidiyorum zaten...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…