Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Yok canim ben sehir disindan geliom.asilamalarim ve tupum baska bi merkezde oldu ankarada ,tupten negatif sonucu alinca degistirme karari aldim ve hulusi hocaya basladim.bizimde sorun sebepsiz, dusugum kan pihtilasma sorunum varmis ondan olabilir diyorlar:KK43: baskentte ilk tedavim ocakta olacak insallah
Gogsen hocaya geldigimde hulusi hoca tıklım tıklım oluyo. Insallah baskent vesile olur gelir bebegin. Ben de subatta baslicam tedaviye nasipse. Subatin basinda adet olucam adetin 2.gunu gel dedi gogsen hoca. Asilamada igneli tedavi uyguluyoruz dedi. Senin sehirdisindan zor olucaktir..

Ben tamame uyumadım ama konusulanlarınduydum..toplama ıslemımsomrası uyudum
Demek ki herkesde farkli anestezi verdiler 3sn kalmadi uyudum islem bitince uyandim kisa surdu uyanmam.gozlerimi bi actim hastanedeyim niye bekleyim ki sedyeyle goturmelerini ben iyiyim eve gidiyim sagolun diyip kalkmaya calistim hatta yuruyerek iceriye gidecektim zorla yatirdilar odaya gidip giyindim hic yatmadim ne sersemlik ve agri ne kanama yoktu.
Hatta beni oyle goren sekreterler sen yumurta top.isleminden cikmadin mi diye sasirdilar.hocaya hocsakalin tesekkurler deyip cikarken duydum acelen varmis hemen eve gitmek istemissin diye takilmisti :)

Aslinda gogsen hocanin hastasida cok.
Baskent hastanesinin uygun fiyatli olması ve calisanlarinin guleryuzlu ve anlayisli olmasi ve GOGSEN hocanin iyi bi hekim olması orayi en cok tercih edilen merkez yapiyor. Tabi OZLEM hemsirede oranin gulu.
K.k bi formunda en cok tercih edilen merkez oylamasinda ank baskent hast. Oy vermisler.
İnşaat bitince baskent hast.yanina tasinacaklar simdiki bina ana binaya uzak birazda eski duruyor ama cok hijyen.
Hasta Odadan ciktiktan sonra kat gorevlisi giriyor masa kagdini degistiriyor.cok temiz hastane.

Son düzenleme:
Baskent hastanesinin uygun fiyatli olması ve calisanlarinin guleryuzlu ve anlayisli olmasi ve GOGSEN hocanin iyi bi hekim olması orayi en cok tercih edilen merkez yapiyor. Tabi OZLEM hemsirede oranin gulu.
K.k bi formunda en cok tercih edilen merkez oylamasinda ank baskent hast. Oy vermisler.
İnşaat bitince baskent hast.yanina tasinacaklar simdiki bina ana binaya uzak birazda eski duruyor ama cok hijyen.
Hasta Odadan ciktiktan sonra kat gorevlisi giriyor masa kagdini degistiriyor.cok temiz hastane.

Arkadaşım ya seni öyle iyi anlıyorum ki:)) Hastaneye hele hele Göğşen h ya tek bi söz söylense hiç dayanamıyoruz,hatta katlanamıyoruz bile:)) bazen diyorum acenta birileri yanlış anlar mı,art niyet arar mı diye ama inanın bizim niyetimiz hocaya hasta kazandırmak değil,siz anne adaylarına Göğşen hocayı kazandırmak!!! Çünkü hocanın hastaya ihtiyacı yok,öyle asla parada şöhrette falan da gözü yok!Ama bizim ona çok ihtiyacımız var...Bizim yaşadığımız mutluluğu ve huzuru sizler de yaşayın diye övüp duruyoruz böyle arkadaşla :)))

Arkadaşım ya seni öyle iyi anlıyorum ki:)) Hastaneye hele hele Göğşen h ya tek bi söz söylense hiç dayanamıyoruz,hatta katlanamıyoruz bile:)) bazen diyorum acenta birileri yanlış anlar mı,art niyet arar mı diye ama inanın bizim niyetimiz hocaya hasta kazandırmak değil,siz anne adaylarına Göğşen hocayı kazandırmak!!! Çünkü hocanın hastaya ihtiyacı yok,öyle asla parada şöhrette falan da gözü yok!Ama bizim ona çok ihtiyacımız var...Bizim yaşadığımızmutluluğu ve huzuru sizler de yaşayın diye övüp duruyoruz böyle arkadaşla :)))

Hastane ne kadar kalabalıksa ve ne kadar çok sırada beklerseniz o kadar memnun kalacaksınız demektir..İçerdekiyle çok konuşup ilgilenmiyosa demek ki size sora gelnce size de o kadar çok vakit ayıracak...

Arkadaşlar bende başkent te gideceğim fakat Hulusi hoca ve gogsen hoca arasında kaldım sizin tecrubelrinize dayanarak soruyorum hangisi iyi benim 3. Tup olacak o yüzden çok kararsız km yeni konu açtım orayada yazarsanız herkesin bilgisi olur

Arkadaşlar bende başkent te gideceğim fakat Hulusi hoca ve gogsen hoca arasında kaldım sizin tecrubelrinize dayanarak soruyorum hangisi iyi benim 3. Tup olacak o yüzden çok kararsız km yeni konu açtım orayada yazarsanız herkesin bilgisi olur
Biz burda gogsen hocayi seviyoruz.
Canim bu topikte kimse sana hulisi h. Demez ki.
Hakkinda hangisi hayirlisi ise o olsun.

X