Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Canim gittinmi gogsen hocaya ilgilendi mi?
evt gittim.umutsuz gördü durumumu.yumurta görünmüyor dedi.fsh 12 altına düşünce gel dedi.çok kalabalıktı.fazla ilgilenmedi diyebilirim.vazgeçtik oraya gitmekten.benim durumum zor çünkü rezerv düşük.o yüzden böyle konuşmuş olabilir.ama ben devam etmeyi düşünmüyorum oraya...

Anladim canim benimde korkum ilgisizlikten. Ank unv de cem atebekoglunu duydun mu onada cok iyi dediler. Bizim sebepsiz infertilite. Aramak cok zormus insallah hamile kaliriz. Sen nerde devam edeceksin?

pitipity canim uzun uzun yazmissin cok sagol Allah razi olsun. Ne guzel ilgilenmis benim korkum ilgisizlik.. Cumaya randevu alicam persembe adeti bekliyorum. Testlerin ucretsiz olmasina sevindim. Insallah vesile olur bu dr. Gittigimde haber ederim canim tekrardan cok sagol. Insallah rabbim seninde kucagini doldurur.

Canim merh.
G.hoca kimine iyi gelir kimine iyi gelmez goreceli bi durum genel olarak herkes memnun ama belki sen memnun kalacaksin cunku en onemlisi insan gibi bi dr.seni dinliyor cvp veriyor suratini asma terslemesi yok isindede cok iyi .
Gecen cani skkindi nedeni neymis biliyor musun bi hastasinin 2 seferdir yumurtasi cikmiyormus buna cok uzulmus boyle bisey olamaz yaaa.
Surekli her hastasi icin napabilirim hangi ilac daha etkili olur diye surekli dusunce icerisinde tek bi fikirden ilactan ilerlemiyor.
Ben baskentte gogsen hocayi tek gecerim oraya giden hulisi hocanin olmadiginda onun olmayan hastalarina bakip cok memmun kalip g.hocaya gecenleri bile biliyorum.
Isinde, bilgisinde, meslek saygisinda,kisiliginde 10 numara.

Be
Bende negatif tup bebegi cem atabekoglunda aldim sonra gogsen hocaya geldim.
G.hocadada tup bebekte dis gebelik oldu
Bir yildan fazla suredirde gidiyorum
Negatif olsa bile yine giderim
yine giderim.
Hic pismanlik yasamadim degistirmeyide dusunmedim.

Ben ankarada cem atebekogluda dahıl gtmedım bı dr kalmamıs bı ınsan olarak gogsen hocada 2 mucızemıde bulmuş bı ınsan olarak yazıyorumm ..bence sız bıda gıdın derım o gun yogundur dalgımdır yanı ınsanın hergunu hergune uymuyo bence 2.gdıısınde guvenıp gelmiş dyr farklı davranır veya belko o gun bısı olmuştur.rezerv dusuklune bakan en ıyı doktor bence..benım rezervım 14du ..rezerv dusunce baslıycas dedı.ben cunku ona her tahlilımı ypıp gtmıstım.dedım gıbı her dr da bı tahlılım vardı.anlıycanız bence sabredın gogsenın peşini burakmayın derım...cem bey senın her sorunda telfonla gerı donen bı doktormu..bu surecte cok sey takıldı kafama actım sordum acmadı vakıt musaıt olunca gerı dondu msj attım cvp yazdı..yanı gogsen bey benım mınıklerımın fahrı babasııdır kendısıde der zaten:)) musıat oldukcada zıyaetıme gderız..

Cansuya katiliyorum bidaha git benimde fsh yuksekti sonra ictigim deha be co enzimle 1 yildir fsh 6 larda.
Banada fsh dusunce gel demisti ayni sana dedigi gibi
Ilk banada soguk geldi sonra sonra tanidikca bazi uzuntusunun hastasina kurdugu empatiden oldugunu anladim.
Mujdeli bi haberde cok sevindigini
Uzgun bi haberde gozlerinin doldugunu bilirim.
Bi daha sansini dene pes etme bencede.

Fahri mi ?
Niye fahri baba?
Himmm ilginc geldi.

Ben nart ayindan beri medicanadayim orda sigortam var ucretsiz gidiyorum. Eylul ayinda hsg ekimde catlatma ignesi kasimda klomen + catlatma ignesi ama sonuc yok. Dr umdan memnun degilim net degil 16mmde cat ignesi vurdu once yarin vurun igneni dedi sonra catlamis hemen simdi vurun 16mm dedi. Bende dr arayisina girdim goksen hocayi duydum okuduklarimdan icim isindi insallah ilgilenir vesilem olur.

Kizlar benim gibi yumurta kalitesinde sorun (rezerve) olan var mi?
Burda genel olarak erkekte sperm sorunu var herhalde.

Öylesine zor bir dönemden geçiyorum ki bazen bu ay iyi olacak meleğime kendiliğinden kavuşacağım diyorum sonra regl oluyorum içimde garip duygular sessiz çığlıklarım göklere yükseliyor sonra kendi kendime diyorum ki ne yapıyorsun sen bir imtihan içindesin Rabbim her zorlukla birlikte bir kolaylık vermiştir bu yaşadıklarının ardından güzel günler gelecek inşallah diyorum
Bunun yanı sıra hiç çocuğumun olmama ihtimali de var. Onu düşününce de eğer ki bu bir imtihansa sonucun her türlüsüne "kahrında hoş lütfunda hoş" diyebilmektir imtihanı kazanmak diyorum. Ve yine sessiz çığlıklarımla yalvarıyorum Rabb'ime bize ve bizim gibi bu konuda emek harcayan evlat sahibi olmak isteyen herkese nasip et Rabbim. Kimseyi bu konuda boynu bükük bırakma Allahım. Hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip eyle Allah'ım.

peki benim iğnenin ilk günü 40 dı 3. gün değerim 7o di benim aşılama olacak 500 e kadar çıkması mı gerekiyor ne kadar kullanacağımki ben o zaman kafam karıştı büyümüyor mu acaba
Canim hayirli olsun bebegin. Ben de bu ay ilk defa gogsen hocaya gidicem. Bizim sebepsiz infertilite. 2 yilda 1 bos gebelik 1 kimyasal yasadim. Dr dan direk asilama isteyebilir miyim insallah git dene senin olur demez ilgilenir benimle

Toplam fiyati ne asilamanin?

Bu arada sperm testi yaptirdik daha yeni
Sayi 120 milyon
Ileri hareketli %46
Kruger %7

9 ay once kruger %16diydi simdi dusmus

Sebepsiz olmuyo biraz sperm sayisi düşük ama engel değil diolar... bizim yaş sorunumuz var gec kalmamak icin tüpte karar kildik. Siz ne icin basladiniz
Canim bizimde sebepsiz infertilite cok endiseliyim ya dr ilgilenmezse denemeye devam derse diye. Ben de asilama istiyorum. Sayi 120 milyon hareketli %46 kruger%7

Canim benim lutfen kendini boyle dusuncelerle yipratma olacagina inan yasin cok genc
1 denemenle olusmus bi gebelik oldu fakat saglikli olmadigi icin seni birakti demek ki tekrar hamile kalabilirsin oyle dusun
Vakti zamani gelince anne olacaksin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…