Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Icimi cok rahatlattin canim zaten biraz canim yandi bi mevzulardan yine bi arastirma icine girmek istemiyorum.bi an once zaman gecsin adet olayim bende basliyim 2. Tedaviye insallah bu sef er onca insana vesile olan gogsen hoca banada vesile olacak,mucizem gelicek insallh..

Bence adam pozıtıf herseyıyle etrafa pozıtıf enerjı yayıyor elektrıgı harıka ...vee en onemlisi dınlemesını bılıyor embrıo koyarken bısmıllaj cekıp koymustı o kadar mutlu oldumkı sankı tum taslar yerıne oturmuş gıbı oldu

Yukarda okuduklarımdan genetık test yapılıp yapılmadı sorulmus..embrıolara genetık testler yapılmıyor.cok buyuk bı eksılık cıdden.tarama testlerıne gerek kalmıyor

Amaninnnn benim canim arkadasim
gelmis buralara
Bide yorum filan yazmis
Konu sahipi seninle burası daha renkli lutfen arayi fazla soğutma olur mu?

Son düzenleme:
Cansuuu gecikmeli bi adet sonrasi yarin 3. Gunum insallah kaliteli yumurtalarim olmustur acikcasida biraz yoruldum ve heycanim bitmek uzere hakkimda hayirlisi olsun nolur dua et bana.

ben göğşen hocaya cansu_26 nın tavsiyesi üzerine gittim rabbim ondanda göğşen beydende razı olsun inşallah benimde histeraskopi mi yaparken besmele çekmişti benimde çok hoşuma gitmişti ve ben histeraskopi yaptığı ay tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kaldım rabbime şükürler olsun geçen ayda bana güvenerek 9yıllık çocuğu olmayan arkadaşım gitti oda dediki bana embriyo transfer ederken besmele çekerek dua ederek yaptı diye oda şimdi hamile yarın ikizmi tekmi o belli olcak :) darısı sizlerin başına inşallah

Allah yardımcımız olsun böyle güzel haberler almak insanı mutlu ediyor. Rabbim inşallah en kısa sürede bize de nasip eder buradan güzel haberler yazmayı. "Bismillah her hayrın başıdır." Bende denk gelmiştim işlemler sırasında Göğşen hocanın besmele ile başlamasına beni de inanılmaz mutlu etmişti. zeynepcicek sen güçlü bir annesin ben inanıyorum Rabbim sana tekrar yaşatacak bu güzel mutluluğu emeklerin boşa çıkmayacak inşallah. Rabbim hepimizin gönlünün muradını versin inşallah.

Bu olumlu yorumlari okuyunca biran icim rahatladi baskentle ilgili cok yorum var pis olduguna dair ve cok beklettiklerine dair L loveandhope canm sn ne zaman gideceksin ikimizden novaarttan snra buraya gtme karari almisiz novaart topigindede gördügüm üzere

Aynen canım keşke böyle olmasaydı biz şimdi herşeye en baştan başlamak zorunda kalmasaydık..Hocayı tanı, hastaneyi tanı herşey başa döndü..Ama artık orda devam edemem güvenim kırıldı.Başkentte çok bekletiolarmış onu bende çok okudum ama bunu pek dert etmiyorum yeterki bana vesile olsunlar da.Burada hamile kalan çok kişi okuduğum için niye biride ben olmayayım diyorum.Ben aralık ortası gibi gidicem canım heralde..Sen niye değiştirdin konuşmuşmuyduk daha önce ?

halgan merh
J justomn insallah canim sende anne olursun buna yurekten inaniyorum
Yureginin guzelligi ile hersey cok guzel olacak.

Arkadaşlar benim aşılamamda da hem Göğşen hoca hem özlem hemşire dua okuyup yapmışlardı sadece besmele değil. Allahım duaları kabul etti çok şükür.

Yanlız Özlem hemşireden de bahsetmeden geçemicem gerçekten çok iyi yönlendiriyor, bilgi veriyor, teselli ediyor. Gözlerim dolmuşdu ogün dua etmelerine. Allah hepsinden razı olsun.

Mesela hulusi hocanın hemşiresi okadar ilgili değildi.

Canım benim ilkinde iki adet 5m gün embriyosu transferi oldu tutmadı. 3
2. De 3. Gün yapıldı 5e gidebileceği halde. Bazen benim durumumda 5 tutmayıp 3 tutabiliyormus ve ikincide hamile kaldım. 3. Gün prensibi yok yani. Sana en uygun neyse o yapılıyor.

Birebir aynı seyleri düsünüyorz canm..bende yeni bir doktor yeni hastane yeni umutlar..seninle daha önce konustuk gibi hatırlıyorum ben doktorun tek düze ilerlemesinden sıkıldm bende pko var yumurtalar zor gelisim gösteriyo 8 ay gittik durduk doktora.2 kez yumurta olustu catladi gebelik olmadi sonra benm istegim dogrultusunda esimden sperm testi istedi 8 ay sonunda esimin sperm sayi ve hareketliliginin düsük oldugunu söyledi ve bizi tüp bebege yönlendirdi.esimde yapilabilecek seyler yokmuydu yani niye hemen tüpe geciyoruz ya biz felan diye düsündm ve baska doktora gitme karari aldm.8 ay bosa gittim gibi oldu yani o doktora

Merhaba arkadaslar bende göğşen hocaya gitme karari aldim. 2 yildir anne olamadim 2 kaybim var bos gebelkk ve kimyasal gebelik. Kayiplardan sonrada tam 1 yildir hamile kalamadim. Göğsen hocaya giden bi arkadasim var sana bisey yapmaz 35e kadar bekle der muhtemelen cunku sebepsiz infertilite sizin dedi sizce de öylemi der? Sebepsiz infertilite olanlarla ilgilenmiyor mu? 31 yasindayim bu arada. Hastanade muayene ucreti nasil testler pahali tutuyor mu?

Canm öncelikle 72.sayfada bi yorumum var onu KESINLIKLE OKU:) ben 1 yıldr Göğşen h ya gidiyordum ve inan o assssla kimseyle ilgilenmemelik etmez.ben de 31 yaşımdayım,gider gitmez hemen histereskopi dedi ve çok yakından ilgilendi.muayene 125 ,10 gün ücrersiz,2 .gidişin 75...tahlilleri devlet karşılıyo birçoğunu anlaşmalı hastane çünkü.biz istanbul a geldik,işten izin alamadığım için buradaki bi yerde 2.tüp yaptrdım,tüm aşamalarda hep aradı sordu.düşün artık onun hastası olmama rağmen...tam tahlil günü bi baktım 3 kez aramış sonucu öğrenmek için.tutmadı...kendi doktorum doğru düzgün açıklama yapmadı,göğşen h ile 20 dakkaya yakın telde konuştuk.teselli etti,yol gösterdi,şu şu sebeplerden olabilir dedi..yönlendirdi..akıl verdi.şimdi genetik araştrmalar yapıyoruz.sonuçları yine ona sorcam .teli kapattığımda kuş gibi hafifledim...gözümün yaşını dindirdi resmen...sadece tüm sebepleri araştırmadan tüp e başlamıyo hemen.sebepsiz inf ilgilenmiyo diyen kişinin tüm tahlilleri filmi histeroskopisi yapılmıştır onda.Daha da diyecek söz kalmamıştır.Göğşen h ya gidiyosnz sabredeceksiniz,ve sonsuz bi güvenle kendinizi ona teslim edeceksiniz....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…