Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Ay böyle yorumlar beni o kadar umutlandırıyor ki inşallah bana da vesile olur..Kendisi ile henüz tanışamadım ama karar verdim sanırım onunla yoluma devam edeceğime:) İlk gidişte telefonla mı randevu alıyoruz yoksa sabah erken gidip sıra alman gerek filan demişlerdi biyerlerde o şekilde mi ?
Mrb siz Sanirim novaarta gidiyodunuz degil mi ?

Gecen ay tup bebek yyaptirdim olmadi.siz ne tedavisi gordunuz oorda neden degistirsiniz
Tedavinin gidişatını begenemedm bi.siradan bi yol izledi doktor klomen kullanip durdm snra olmadi igne kullanip durdm hala olmadi sonra ben kendm esimde mi bi skinti var acaba neden gebelk olusmuyo ki dedm esimden sperm testi istediler esimde sayi ve hareket problemi çıktı hemn tüp bebege yönlendirdi doktor o sebepten doktor degistirme karari aldm

Tedavinin gidişatını begenemedm bi.siradan bi yol izledi doktor klomen kullanip durdm snra olmadi igne kullanip durdm hala olmadi sonra ben kendm esimde mi bi skinti var acaba neden gebelk olusmuyo ki dedm esimden sperm testi istediler esimde sayi ve hareket problemi çıktı hemn tüp bebsondirdi doktor o sebepten doktor degistirme karari aldm
Bende benimle beraber transfer olan arkadaslarimin hicbiri pozitif sonuc alamadigi icin embriyolari kaliteli olmasona ragmen, merkeze guvenim kayboldugu icin degistirme karari aldim,2. Yi de orda denesem yine negatif sonuc alacagima inaniyorum.o yuzden hastaneyi degistirip en azindan bi sansim olaun istedim..sebepsiz inferilite bizim sorunumuz..

Bende benimle beraber transfer olan arkadaslarimin hicbiri pozitif sonuc alamadigi icin embriyolari kaliteli olmasona ragmen, merkeze guvenim kayboldugu icin degistirme karari aldim,2. Yi de orda denesem yine negatif sonuc alacagima inaniyorum.o yuzden hastaneyi degistirip en azindan bi sansim olaun istedim..sebepsiz inferilite bizim sorunumuz..
Bende de polikistik over var yumurtalar zor gelisiyor aylarca hep gelissin diye ilaclar ictm iki kez gelisim oldu ve ikisindede gebelik gerceklesmedi esimdede sayi ve harektlilik problemi cikti belki bnm tüplerde tikalidir yada daha farkli skintida vardir ama doktor hic detayli bakmadi ki klasik ilac yaz gönder yapti resmn sogudum iyice ordan

Bende de polikistik over var yumurtalar zor gelisiyor aylarca hep gelissin diye ilaclar ictm iki kez gelisim oldu ve ikisindede gebelik gerceklesmedi esimdede sayi ve harektlilik problemi cikti belki bnm tüplerde tikalidir yada daha farkli skintida vardir ama doktor hic detayli bakmadi ki klasik ilac yaz gönder yapti resmn sogudum iyice ordan
Ben içime sinmeyince yemen merkezi değiştirdim Gogsen hocayi buldum ... hocaya ve merkeze inanc güven cok önemli...

Hangi doktor hangi hastane. ?

Kızlar başkentte embriyoları 5. güne kadar bekletiyolar mı yoksa 3. gün transfer prensiplerimi var? Benim geçne sefer 4 embriyom vardı 5. güne gitmesine hiç izin vermediler mesela 2 tanesi kaliteli demişti oysa doktor.sanırım uygulama stilleri böyleydi yani. 5. güne kadar gitse sanki tutma ihtimali daha fazla olduğu için inancımda artacak, nası yapıolar risk alıyolarmı ?

Benimki 3. Gun ebriyosiydu. 10 tane vardi transer günü 2 tane kaldi ikiside tuttu cok şükür Allah'ima...

Kızlar başkentte embriyoları 5. güne kadar bekletiyolar mı yoksa 3. gün transfer prensiplerimi var? Benim geçne sefer 4 embriyom vardı 5. güne gitmesine hiç izin vermediler mesela 2 tanesi kaliteli demişti oysa doktor.sanırım uygulama stilleri böyleydi yani. 5. güne kadar gitse sanki tutma ihtimali daha fazla olduğu için inancımda artacak, nası yapıolar risk alıyolarmı ?

benim sahsi deneyimim birkez 5.gun embriyosu tuttu. ama dusuk. sonrada 3.gun embriyosu tuttu. bakma oda dusuk oldu ama. sonucda kesinlikle sansa kalmis. ben sahsen 3.gun dahmi iyi diye dusunmeye basladim.

Canlarim 3. Gunu veya 5. Gunu olmasi embiriyolarin durumlarina ve rahim kalinlasmasi olup olmamasina gore degisir.
Dr gorusu onemli o karar verir.

Kizlar baskent hastanesinin hijjenik olmadigini soyluyorlar acaba nasil gercekten orasi.bide kafama sey takildi bu yumurta toplama saatini geciktirme gbi bisi yapmiyorlar demi zaten yaparlarsa bi ise yaramaz mantik olarak catlar gider yumurtalar , islem icin verilen saate almiyolar cok bekeltiolar dedilerde aklima takildi...

Kizlar baskent hastanesinin hijjenik olmadigini soyluyorlar acaba nasil gercekten orasi.bide kafama sey takildi bu yumurta toplama saatini geciktirme gbi bisi yapmiyorlar demi zaten yaparlarsa bi ise yaramaz mantik olarak catlar gider yumurtalar , islem icin verilen saate almiyolar cok bekeltiolar dedilerde aklima takildi...
Arkadaşım o "diyenler"e sen hiiiiç takılma...ben yaklaşk 1 yıl gittim göğşen hocaya..isterse çöplükte baksın,eli çamurlu pislikli baksın yine ona giderim!!!güvenmek böyle bi şe...ayrıca sadece hastane çok eski o kadar..pis falan değil.ben de ilk gittiğimde çok şaşrmıştım ama sonra hiiiiç gözüm görmedi...ki zaten yenisi yapılıyo

Ayrıca ben aşılama yaptrdım,karşı pastanede bekliyodum tam saatinde özlem hanım aradı sizi bekliyoruz diye..geciktirme falan imkansız.tamammuayenede bekleyebilirsizniz ama sonuçta IYI DOKTOR BEKLETİR bunu unutmayın..talep ediliyodur ki kalabalıktır..odasına giren çıkmıyorsa demek ki birebir çok ilgileneniyor yani sizle de iyi ilgilenecek...bunlara hiiiiiç takılmayın...gözünüzü kapatın kendinizi Göğşen hocaya emanet edin...asssssla pişman olmassnız

kızlar yarın kontrolüm var göğşen beyde saat 14:30 da yarın orda olcak varmı ☺

X