Dr. Fevzi Özgönül'ün Beden Aklıyla Zayıflama Yöntemi

Ben bugün kaçamak yaptım
Sabah 5 dilim salam 1 bardak greyfurt suyu ve maalesef gözleme küçük hanım yemeyince dayanamadım ve yedim
Öğle kapuska yoğurt ve tam 5 tane hurma çok oldu biliyorum ma sütün kaymağına önce 2 tane koydum yerken tadı dondurma gibi geldi muhteşemdi tavsîye ederim bu aradasonra kaymağım bitmemişti 3 tane daha yedim
Ama saat 14 te bitti yeme işim şu an aşırı açım biraz süt îçeceğim
Sabah pilates akşam yürüyüş bolca limonlu su
Bugünlük bu kadar yarın görüşürüz öptüm

Salata yoğurtcummmmm kaçamak yok lütfen artık tamam. Vereceğiz daha da mutlu olacağız.

Günaydın kızlar dünkü menüm

Sabah süper bi kahvaltı yaptım 2 yumurta biraz peynir domates zeytin yedim .

Saat 4 te evdeydim eve gelince ıspanaklu yumurta ve Çorba yedim. Sonra acıkmadım. Spor yok malesef .

Birazdan da yüne kahvaltımı yapacağım.. Görüşmek üzere kızlar...

Günaydın kizlaarr
dünkü mönüm

Yumurta
peynir
zeytin
Badem

1 kuru iNcir

2 parça tavuk
sebze çorbası
yoğurt
1 elma

yarım saat yürüyüş
bolca su

vav menu cok guzel felluzcugum :)
Merhaba seacım kolaylıklar diliyorum

tşkler canım :)

Merhabalar. Herkes iyidir umarım. Dünkü menümü yazayım
sabah: 1 yumurta, peynir zeytin, çiğ fındık, 1 elma
öğlen: et sote, domates çorbası, salata, bir avuç badem
spor yok yine malesef

law_yer yuruyusu mutlaka ekle gerci bu ara hava sogukca bende yapamadım. Hastalıklardan da fırsat olmadı. Baslayacagım ben de

Yürüyüşlere bir an önce başla lütfen
evet :)

Güzel bir ivme yakaladık herşey çok güzel olacak

kesinlikle devam edelim arkadaslar

uuu napmıssın salata_yogurt neyse olan olmuş kaldıgı yerden devam :) 14:00 den sonra bir sey yemedin mi ?

adım_adım_zayıfla hakikaten adım adım gidecek canım

nursimamam nickini yanlış mı yazdım ortalıkta hiç göremedim seni :)

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar ben de size katılmak istiyorum aslında Karatay yapıyordum duraklamadan sıkıldım yazıyı yeni okudum ve öğlen yemeğimi yedim boy 1.64 kilo 67.0 sabah zeytin,pastirma yumurta, peynir, ceviz fındık şekersiz çay öğlen barbunya pilaki , yoğurt ,2 yemek kaşığı pilav Akşam tarhana çorbası ve yoğurt yicem

Salata yoğurtCum; sen hatanın farkındasın da yine de olmamış diyorum..bu tarz olmamış yani:)) neyse istikrarlı gidişe devammm..kaçamaklar bizi yildiramaz
süper gidiyorsun canım aynı kararlılıkla devammm
Süpersin devammm
aramıza hosgeldin fazla kiloları sağlıkla verelim..mönün de guzelmis

Gunaydın kızlar,
Bugun nasılız? Super olma yolunda herkese guzel gunler :)

Günaydın seacımmmmm süper olma yolunda bir adım daha...

Menün çok güzel seacım. Ben 2,5 litre içiyorum. Elimde Şişe ile dolaşıyorum .

Merhaba Yusuf'un annesi. Hoşgeldin Aramıza . Biz de daha önce karatay ile verdik kilolarımızı. Çok büyük farklılıklar yok aslında uyum sağlayabilirsin. Menün gğzel . Hep birlikte vereceğiz kiloları...

Bugün mönüm

Süt
peynir
ceviz
zeytin
yumurta
1 elma

6 kaşık bulgur pilavı
3 pirzola
Yoğurt

Yogurt
1 sebze corbasi

FelluzCuum harikasın menün süper. Verip kurtulacağız kiloları...

Herkese cevap verdim. Gelelim bana . Kızlar sabah çok güzel bir kahvaltı yaptım yumurta peynir zeytin yedim.

Öğleyin 1 bardak süt

Saat 14:30 da komşumda çok gğzel balık yedik ve öğünü kapattım

DWRKEN KOCACIM GEÇ GELDI. Burası vahim PIZZA CANI ISTEDI ONA PÜZZA YAPTUM VE MALESEF KENDIM YEDIM CESAYI HAK EDIYORUM . ((((((

Sabah Kalkıp güzel kahvaltımı yaptım. Yoluma devam edeceğim .

Selam canım hosgeldin aramıza

Bugün mönüm

Süt
peynir
ceviz
zeytin
yumurta
1 elma

6 kaşık bulgur pilavı
3 pirzola
Yoğurt

Yogurt
1 sebze corbasi

menu guzel olmuş :)

of salata_yogurt amman dikkat bir daha yapmayalaım boyle seyler :)

Salata yoğurtcummmmm kaçamak yok lütfen artık tamam. Vereceğiz daha da mutlu olacağız.

canımcım ne desen haklısın

Gunaydın kızlar,
Bugun nasılız? Super olma yolunda herkese guzel gunler :)

uuu napmıssın salata_yogurt neyse olan olmuş kaldıgı yerden devam :) 14:00 den sonra bir sey yemedin mi ?

.............:)[/QUOTE]

eveetttt süper olacağız

14 ten sonra lokma koymadım ağzıma

hoş geldin aramıza biz de karatay yaptık canım şimdi karatay-özgönül tarzı gidiyoruz zira hemen hemen aynı sindirim sisteminin işleyişine dikkat ederek duraklamları aşıyoruz
hergün düzenli menü yaz hepberaber zayıflayalım

Salata yoğurtCum; sen hatanın farkındasın da yine de olmamış diyorum..bu tarz olmamış yani:)) neyse istikrarlı gidişe devammm..kaçamaklar bizi yildiramaz

farkındayım canım aldım dersimi
birbirimize hesap verme zorunluluğu hata yapmamıza engel oluyor

Bugün mönüm

Süt
peynir
ceviz
zeytin
yumurta
1 elma

6 kaşık bulgur pilavı
3 pirzola
Yoğurt

Yogurt
1 sebze corbasi
günaydın kızlar
dün gelemedim ama kaçamaksız bir gündü

şekerim şekerim pilav çok güzeldi galiba

Merhabalar herkese. Fazla giremiyorum arkadaşlar regldi nezleydi ve iş yoğunluğuydu derken depresyona girmiş gibiyim devamlı uyumak istiyorum. Umarım bir kaç güne düzelir.

Yusufun annesi aramıza hoşgeldin. Karatay'da bir süre sonra duraklama oluyor, zaten biz de tam o noktada başka bir yöntem arayışına girmiştik ve işe yaradı. Karatay'dan sonra bu diyeti uygulamakta zorlanmazsın, arkadaşımın da dediği gibi çok benzer hatta daha kolay.

Herkese güzel bir gün diliyorum hepinizi öpüyorum

nerelerdesin lawyer topiği açtın kayboldun özletme kendini

Hosbulduk arkadslar karataydaki yasaklar çok bu da bana daha mantıklı geldi ve burdayım 1 günde 900 gr gitmiş ama akşam canım bişey yemek istemedi en son 14 te yedim birde ben zayıflatan su içmeye başladım onun da etkisi var galiba istahsizliga ve sindiime bi kaç gün deneyeyim o suyun tarifine de yazarım size

suyun tarifini hemen alsak

şimdi farkettim 1 günde mi 900 gr gitti nasıl oldu ödemdir muhtemelen de yine de çok sırrını hemen açıkla bekliyorum heyecanla

gecmiş olsun law_yer dikkat et canım kendine :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…