Dr. Fevzi Özgönül'ün Beden Aklıyla Zayıflama Yöntemi

salata_yoğurt profil fotoğrafına bayıldım. Felluzcum hoşgeldin. Aramıza yeni katılan arkadaşlar da hoşgelmişler. Tartı günü için Cuma diye yazmıştım en başa ama bu Cuma mı başlayalım haftaya Cuma mı sizler de fikrinizi söyleyin.
Bugünkü menüm:
8.30 kahvaltı: 1 yumurta, 7 zeytin, 1 kase yoğurt, 1 elma, 1 avuç fındık
13.00 öğle yemeği: 1 kase tarhana çorbası, 1 tabak keşkek
40 dk yürüyüş

Bugünkü menüm
1 yumurta
1 dilim peynir
12 zeytin
1 avuç fıstık
Greyfurt suyu

Öğle
1 tabak zyağlı bakla
1 kase yoğurt
1 dilim pizza cıss ( ince hanur)
1 avuç fıstık

Akşam 1 kase çorba

Sabah pilates yaptım akşam yürüyüş yapamadım yağmur vardı
2 lt su

Sabah sadece yoğurt mu yedin yeterli oldu mu?
Yaşın kilon boyun hedefin nedir?

boyum 1.65 kilom başlarken 72.,idi şimdi 67,bugün dışarda işerim vardı o yüzden dışarıda en kolay bulduğum sabah kahvaltısı bu idi yetti diyete başlayalı oldu bayağı midem küçüldü galiba:)))) 5.saattte bir yiyorum arada nescafe içtim oda beni tok tutar şekersiz bu arada kahvem,hedef kilom 60 inşallah

akşam son öğünüm bir layt dardanel ton balığı,bir dilim çavdar ekmeği,bir dilim hemen arkasından ananas,
herkese kolay gelsin arkadaşlar bol eksiler.

Selam lawyer cimmmmm.... Çok güzel bir tipik oldu. Bilgiler için çok Sağol. Hep birlikte zayıflayıp eğleneceğiz. Eline sağlık canım...
Hoş geldin sea evet yeni başlangıca merhaba...
Merhaba misisipi hepimiz aynıyız . Ac değiliz ama yiyoruz. Birlikte halledeceğiz. Hoş geldin
Menün güzel lawyer harikasınnnn
Birlikte zayıflayacağız. Güzel bilgiler için teşekkürler ...
Detayları Öğrenmek güzel. Tekrar tekrar okuyayım ki hayat felsefem haline gelsin.
Hoşgeldin tubiley. Uygulayıp verdiğine sevindim. Birlikte devam edelim tabi...
merhabaa
ben de geldim
lawyer cığım teşekkür ederim yeni topik için
ee kızlar nerede kalmıştık? fazlalıklardan kurtulmaya tam gaz devam kim tutar bizi
Hoş geldinnnnnnn salata yoğurtttt..... Kimse tutamaz bizi....
şimdi yürüyüş zamanı akşam gelip yediklerimi yazacağım görüşmek üzere
Sporda üzerine yok. Süpersin
Heyyyy çok mutluyummmm:)) bizim de bir topigimiz var artik..ellerine sağlık lawyer...hep birlikte Zayıflayip sağlıklı olacaz..karataya çok yakın bir beslenme tarzı olduğu için çok benimsedim..
Okey oley oleyyyyy. Sağlıklı olacağız. Mutluyuz zayıfız...
Hoş geldin Member verebildin mi? Ya da ne kadar verdin ?
1 dilim ekmek,peynir,yumurta,1 elma

Balık, salata,1 havuç, 1 mandalina

Yoğurt
Afiyetle felluzcum
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun cnm neyse Börek ilk günün hatrına olsun..
kızlar nerelerdesiniz
ben ebruyla pilatesimi yaptım geldim
Çok iyi... Süpersin
Selam herkese,

nasıl gidiyor? salata_yogurt selam? nasılsın?

Nihayet telefondan da bağlanabildim:)
Şifre değiştirme butonu yok mu kolay bir şifre bulmam lazım telden girebilmek için şifre sıfırladım bu sefer bilgisayardaki silindi yeni şifre istesem bu gidecek
tamam bu işi de hallettim

kadınlar kulübünün mobil uygulamasını niye kldırmışlar acaba telden her girmek istediğimde google a mı yazıcam kısa yol yapma şansım var mı?

iyiyim canım bugün 1 dilim pizza kaçamağım olmasa daha iyi olacaktımilk gün menün harika!

lawyercım tartı günümüz hangi gün olacak belirledin mi?
Evet cuma olsun mu?
profil resmimi nasıl buldunuz?
frida kahlo
Çok güZel salata yoğurt...
süper :) cok güzel bir secim bence de

Sabah bir kase yoğurt,öğlen tavuk ızgara,yanları ile 5.6.dal maydonoz vir dilim cavdar ekmeği arkasından hemen elma, bir fincan yaşil çay
Afiyet olsun . Yoğurt yeterki oldu mu?
Sabah sadece yoğurt mu yedin yeterli oldu mu?
Yaşın kilon boyun hedefin nedir?

Lawyer cuma diye yazdığını görmemişim
Bence bu cuma liste hazırlamaya başlayalım artık ne kadar eksildiysek:))
Ben Varım listede....
hedefe ulaşman dileğiyle ...

Kızlar herkesin yazısına cevap vermeye çalıştım . Şımarık çocuklar gibiyim. Mutkuyum ... Birlikte olmak çok güzel ... Iyi ki varsınız. Law yer iyi ki açtın. Hep beraber zayıflauacağızzzz....

Süpersin neredeyse yolu yarılamışsın kalanları da hepberaber vereceğiz

akşam son öğünüm bir layt dardanel ton balığı,bir dilim çavdar ekmeği,bir dilim hemen arkasından ananas,
herkese kolay gelsin arkadaşlar bol eksiler.

Sağlıklı yağları yemekten çekinme hem uzun süre tok kalırsın hem de sindirim sistemin rahatlar

Evet canım hepimiz tekrar biraraya gelmenin heyecanını yaşıyoruz yeni arkadaşlarla daha da şenlenecek topiğimiz :)

Süpersin neredeyse yolu yarılamışsın kalanları da hepberaber vereceğiz

Sağlıklı yağları yemekten çekinme hem uzun süre tok kalırsın hem de sindirim sistemin rahatlar

günde 2.yemek kaşığı yağa izin var diyetimde bir elma mutlaka var arkadaşım,inşallah vereceğiz herkes kolay gelsin

Tubiley ilk hafta için çok iyi sonuç almışsın tebrikler kaçamaklar zamanla bitecek yeter ki bîr kaçamak yaptın diye vazgeçme

Yaşınız kilonuz hedefiniz nedir kızlar

günde 2.yemek kaşığı yağa izin var diyetimde bir elma mutlaka var arkadaşım,inşallah vereceğiz herkes kolay gelsin
Sen başka bir diyet yapıyorsun o zaman bu diyette sabah ve öğlen kuvvetli beslenerek akşamı mü kün olduğunca pas geçmek meyveyî sabah veya öğlen yemek gerekiyor ve ekmek yenecekse de kahvaltıda 1 dîlim kadar var tabi bütünbunların bir mantığı da var

Mantığı bu diyete benziyor canım demek istediğim bu yöntem işe yarıyor

hayirli aksamlar bayanlar,bende araniza katilabilir miyim? karataya kafayi takmis fakat yumurtayiyemedigimden birtürlü uygulayamadim bu beslenme tarzi karatayacok benziyor sadece biraz daha esnek haligibi uygulamasi daha kolaya benziyor.ben almanyadayasiyorum burda okul tatili var pazartesiye kadar o yüzden erken kalkamiyorum :) pazartesiye kadar alistirma yapip pazartesi tambaslarim insallah zaten pteside arkadaslasabahlari yürüyüse basliycaz RAbbim izin verirse. bi kac sorumolacak
yemekten hemen sonra yürüyüsyapmak sakincali midir?
aralarda kahveyi sütlü icebiliyormuyyuz?

bu arada 30 yasinda 3 oglan annesiyim en ufaklarihenüz 7 aylik emziriyorum ve 84 kiloyum

Merhaba hoşgeldin . Tabiki de katılabilirsin. Benim de karatay geçmişim var. Verebildim ama Karatayla. Benim de 2 oğlum vae. Bu diyetlerin en güzel yanı emzirmeyi etkilememesi . Yavaş yavaş bedeni alıltır. Pazartesi tamamen başlarsın. Tekrar hoşgeldin aramızaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…