Dr. Fevzi Özgönül'ün Beden Aklıyla Zayıflama Yöntemi

Merhaba arkadaşlar bu beslenmede bezelye pişmiş havuç nohut bulgur un şeker yağ tavuk serbest mi ya da sınırlı besinler arasında mı

pişmiş bezelye havuc biraz gi si yuksek besinler ama Fevzi bey bu konuya cok takılmayan et, tavuk ve balık yanında pişmiş olarak yiye ilirsiniz demekte. Nohut ta bitkisel protein guzel etli nohut salata ayran/yogurt az belki bir iki kasık bulgur pilavı guzel bir ogle menusu olur.

Ama un ve sekeri ilk baslarda sakın listelere almayın. kilo verme hızını dusurursunuz.
Balı da hatta ilk aylar mesela 3 ay kullanmayın diyor.
Kitaptan ilgili bolumleri buldugumda o kısımları koyarım daha sonra.

Bulgur konusunda cok emin degilim ama aksam yemeyin cok şişkinlik vermekte miktarını kacırmayın.

Çok teşekkür ederim

merhaba
bildirim yapamadım internette sorun yaşıyorum kesintili hizmet alıyorum düzelince tekrar sahalara döneceğim
herkes çok güzel kilolar vermiş ben ne yazık ki +200 gr :)))
nasıl oldu anlamadım bu hafta acısını çıkarmayı umuyorum görüşürüz

Herkese iyi ve bol eksili, iradeli şekilde diyeti yapabileceğimiz bir hafta diliyorum. Diliyorum çünkü ben zorlanıyorum. Önce kendim için umut ediyorum. İnşallah çözülür. Diyeti bozmadım ama hiç yapmak istemiyorum

Ben 65.9 um bugün ben de birebir uygulayamiyorum bu hafta hep misafairim vardı akşamları salata et grubu yerdim onu bıraktım sadece sebze yoğurt yiyorum ama sabah öğlen genelde hamur işi yedim ve regl olduğum halde veriyorum içtiğim suya bağlıyorum Kilo vermemi

selam kızlar..bu hafta sonu bende zorlandım..ama bugun ıyı basladım hadi bakalım devam ediyoruz...yaz kapıda durmak yok.o koca göbislerle mutlu olamayızyedikce yıyoruz..ınsülinimizin dengesi bozulunca bu kacınılmaz oluyorglısemık ındeksı yüksek besınlere naş naşşşş

2.ogun

1 portakal
2 baget
zeytınyaglı borulce
kozlenmıs bıber
yoğurt
fıstık

nerdesınız huuu huuuuu

Geç de olsa yazayım

Yumurta
peynir
yeşil zeytin
1 portakal
Fıstık Kabak çekirdeği

Patlıcan güveç
yoğurt
Fıstık

İyi geceler ve bolca yapilanmalarrr

hayirli aksamlar kizlar, bilmem hatirlarmisiniz 2 hafta önce yazmistim devamini getiremedim malesef.

önerilerinizeihtiyacim var. bu diyeti uygulamayicok istiyorum ama hayatima uyarliyamiyorum birtürlü,calismiyorum ama cok yogun birhayatim var diyetimi sabote eden sorunlarim
1. sabah erkenden kahvalti yapamiyorum icim almiyor
yumurta yiyemiyorum migdem bulaniyor ekmekde olmayinca haliye doyamayip cabuk acikiyorum
pazartesi arapca kursu persembe cuma sohbetim cumartesi cocuklarakuran dersi veriyorum sali carsamba da illaki bir randevu oluyor cocuklarin doktoru v.s en kücükoglum 8 aylik bu kis cok zordu benim icin hicbirseyi yetistiremiyorum
hayatimi ,yeme düzenimi bir düzene sokmak istiyorum ama sabah baslayip ögle bozuyorum

ne yapicam ben

günaydın kızlar
size karşı çok mahcubum ne yazabildim ne de diyeti tam uygulayabiliyorum bir de hastaydım
anlayacağınız verimsiz bir haftaydı ama durmak yok

bu sefer benim için de öyle sanırım ilk haftalar böyle olacak sonradan hızlanacağız

akşamları hafif geçirmeye başlayınca kilolar da gidiyor süperrrtam gaz devam

felluz sonuna kadar haklısın

ekmek geçici olarak doyurur 2-3 saat sonra tekrar acıktırır çiğ kuruyemiş yemelisin onun yerine
irade sorunu hepimizde var maalef kendimizi zorlamaktan başka çare yok

gunaydın kızlar
Bu ara kafamızı hastalıktan kaldıramıyoruz ailece. Şimdi de ikiz cocukların birinde kabakulak olmuş. İki gundur işe de gidemedim. Evdeyim ama diyet miyet yalan oldu. Benim moral bozukken ve de egzersiz de yapmıyorken diyet yalan oluyor. Kendimi verip baslamam lazım. Kötü örnek olmak istemiyorum.

Geçmiş olsun canim..bu aralar herkeste bir rahatsızlık var..mevsim değişimi ağır geliyor maalesef..neyse geçici durumlar..sen toparlarsin uzulme

mumucum önce kafada bitirmen gerekiyor..Saatleri kendine göre değiştir. .mesela benim 1. Öğün 10'da bitiyor,2.öğünüm de 4 te..bu şekilde iyi gidiyor..benim yaşam tarzima başka türlü uymuyor..

Misafirliğe gittiğimde bir şeyler yesem eve gidince yoğurt yiyip dengeliyorum..ama en az 4 saat geçmemişse hiç bir ikramı kabul etmiyorum

Yarın tartı günü kızlar unutmayiiiinnn

Yumurta
peynir
zeytin
kuruyemiş
çilek
elma

1 pogaca (cisss)
Yarım dilim tavuk gogsu tatli (cissss)
eve gelince:biraz et yogurt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…