Dr. Emre Ilhan

Secgin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2010
169
0
Selam..

Dr. Emre Ilhanda 25.12.2010 amelyet oluyorum varmi burda resimli amelyat olanlar... tskler...

merhaba ben de yeniyim daha akşam üye oldum ve ben de Dr.Emre ilhan ameliyat olmayı düşünüyorum.yarın arayıp randevu alıcam.siz ne zaman görüştünüz ve görüşmenizden sonra ameliyat tarihini kaç gün sonraya aldınız.

biz de kardeşimle 26 sında hastaneye yatıp, 27 sinde ameliyat olacağız. hastahanede görüşüp birbirimize destek oluruz. ben yaptığı bir çok burnu gördüm ve de çok beğendim. ondan önce başka doktor tercihlerim vardı ama fiyatlar çok uçuk.. tanınmış bir iki isme burun yapınca fiyatları abartıyorlar. oysa ki Nem adındaki arkadaşımızın burnuyla kk da tanıdığımız malatya lı bir doktor var ki, hepsine ama hepsine parmak ısırtır yaptığı burunlarla. üstelik de öyle ekonomik ki, malatya ya gitme imkanım olsa hiç düşünmem.. ama Emre Bey de çok yetenekli bir doktor.. estetik adı üstünde estetik.. bilginin yanında beceri, estetik duygusu, el yatkınlığı olmadıktan sonra dersine ne kadar çalışırsan çalış olmuyor, olmuyor!! hakkımızda hayırlısı inşallah...

benim beklentilerim çok yüksek. zira kemerli, kalın, problemli bir burnum yok. kalkık fakat biraz tombul bir burnum var. varımı yoğumu ortaya koyup olacağım bu ameliyatı. (çene ameliyatıyla beraber- ne aksilik küçük olsun istediğimiz yerlerimiz büyük, büyük olsun istediğimiz yerlerimiz de küçük olması... aziz nesinin yaşlılık tarifi gibi: ''sertleşmesi gereken yerlerin yumuşaması, yumuşaması gereken yerlerin sertleşmesidir yaşlılık'' demiş:)) damar sertliğinde, kas gevşemesinden bahsediyor olsa gere :)) neyse!! yaşla beraber kulak ve burun da sürekli olarak büyürmüş (( önlemini almak lazım diye düşündüm. bir de ben biraz ağlasam, biraz efor sarfettirecek bir işle meşgul olsam, iki kadeh bir şey içsem, ne zaman uykudan uyansam burnum normale nazaran iki kat daha şiş oluyor (( hep görüyorum formda arkadaşlar doğal burundan bahsediyorlar.. nedir ki doğal olarak adlandırdıkları??? ben yurt dışında yaşıyorum. her gün öyle burunlar görüyorum ki hem kadınlarda, hem erkeklerde o ne kavistir, o ne endamdır, o ne orantıdır, ne hokkalıktır yarabbim. kalemle çizilmiş gibi, ennnn usta ellerde şekil almış gibi. bizde yok öyle burunlar. olsa zaten kesin estetiktir diye düçşünülür ki benim şu beğenmediğim burnumun bile estetik olup olmadığını merak edenler var. kocamın burnu benimkinden daha ince, daha zarif.. ( o yüzden ben doktoruma minik,kalkık ve kavisli burun isteğimi ilettim. onlar da doğal, onlar da normal. kuzey ırkının tamamı bu burunlarla doğuyorlar.. inşallahh çok memnun ayrılacğım hastaneden. çok dualar edeceğim doktoruma. hiç pişmanlık duymayıp, iyiki de cesaret etmişim, iyi ki de Emre İlhan'ı seçmişim diyeceğim.. İNŞALLAAAAHHHH!!!! haydi hep beraber bekleyip,görelim...

ben bir ay önce Emre Beye ameliyat oldum.doktorlar , öneriler , sorular kısmına bakarsan Emre Beye ameliyat olmuş pek çok kişiye ve fotolarına ulaşabilirsin :)

cokkk sevindim canim yaa insallah istedigin gibi olur mavis doktorumun elleri hünerlidir....bende emre beye ameliyat oldum albümüme bakabilirsinn...

Cok tsk ederim cevaplariniz icn. Ben almanyadan geliyorum ve cok heyecanliyim.. Neyi nasil kim yapiyor diye bilmiyorum.. Insallah dr. Secimim iyi olur.. 2ci amleyatim.. 25.12. de Annemde 29.12 de Amelyat oluyor oda emre beyde.. Esim malatyali Tunilska...

ooo cifte ameliyat desene:) doktor secimin iyi emre bey bitanedir :) bu arada annendemi bzurun ameliyati olucak???? almanyanin neresinden bende almanya:)

Bende Tulinska ile 27/12de amilayata girecegim
Simdiye kadar hic heyecanli degildim ama tarih yaklastikca heyecan artiyor
aslinda istedigim burun seklinden emin olmadigimi anladim simdi
aranizda ameliyat olanlar varsa lutfen resimlerinizi paylasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…