Dr.Ela Çabuk İmplant

Firdevs Fide

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2019
130
138
40
Kizlar ben onumuzdeki hafta kadın dogum doktorumun onerisiyle kardeşine implant yaptıracağım aranizda ela hanıma implant yaptıran var mi?

Ben yaptırdım geçen sene eziyetli devlet hastanesinden sonra çok iyi gelmişti.Yanlış dişimi çektiler devlette ağrıyan dişime tekrar kanal yapıldı.Boş kalan yere de implant yaptırdım memnunum ağrı sızı illa ki ilk başta oluyor ama eli hafifti.Ela Çabuk devlette de çalışmış o dönem denk gelseydik keşke ailecek gidiyoruz kontrole öneririm.

Kizlar ben onumuzdeki hafta kadın dogum doktorumun onerisiyle kardeşine implant yaptıracağım aranizda ela hanıma implant yaptıran var mi?
Ben 4 tane implnt icin anlastim Ela Cabuk isinde iyi bir doktor benim icin suan 2.bitti. Haftaya devam edilecek.Dislerim tamamlandiginda daha da rahatlayacagim bakalim sende gelismeleri yazarsin.

Ben 4 tane implnt icin anlastim Ela Cabuk isinde iyi bir doktor benim icin suan 2.bitti. Haftaya devam edilecek.Dislerim tamamlandiginda daha da rahatlayacagim bakalim sende gelismeleri yazarsin.
Basladik ilk disim yapildi suan sorun yok agriyo biraz iyilesme sureci zormus.

X