Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Canım fotograflarını gonderdigin icin ne kadar tesekkur etsem az...Gercekten cok begendim aynen kronikbalik gibi cok dogal buldum seninkini de.Su ana kadar ikinizinkini gordum ve benim hayal ettigimin aynısı.Can beyin birkac ameliyatını daha gorsem iyice emin olacagım Can beyin tarzından.25 mesajı doldursam belki albumlerden gorebilirim digerlerinin fotograflarını da ya da tek tek mail atmalarını rica edecegim artık napalım :)
Sen Can Beye nasil tarif etmistin ameliyata girmeden once.Tam olarak ne demistin de bu sonuc alındı?Ben de aynısını soyliyim diye soruyorum :))
Cunku bildigim kadarıyla kendisi, diger doktorlar gibi tasarım yapmıyor ve tasarım uzerinden konusulmuyor.Dolayısıyla sekle tam olarak nasil karar veriliyor?
Hersey icin cok tesekkurler canım.Bu destegin benim icin cok degerli...Gorusuruz..:)

rica ederim canım nedemek umarım işine yaramıştır.bende senin gbi burdan araştırdım can beyi eğer ameliyat olursan inan pişman olmıcaksın :) Can beyin tarzı bikere doğallık.benim burnum hala biraz şiş biraz daha zaman geçsin daha doğal duracak dedi,bugün kontrole gittim benim 25 filan oldu.ben burnumu tarif etmedim ve dediğin gibi tasarım yapmıyor.Can beye dediğim tek şey burun ameliyatı olmak istiyorum ve doğal olsun istiyorum,bukadar :)

Oke can beye oldum bnde yarın alçım çıkıo inşallah hayırlısıyla istediğini sor canım bilgilendrrrm bu arada mikado sana sonsuz teekküerüü borç bilirimmm senn sayende can beye yöneldim imdilik herşey yolunda inşallah daha bi güzel olacakk

çok merak edıyorum yaaaaa

kızlar bugun burnuşumu uzerınde cok az bant varken gordum cok sevdım yalnız burun ucum cok fazla kalkık durmuyor ve odemler ınınce burun ucumunda düşmesinden korkuyorum can beye soledım bunu ama merak etme cok fazla dusmuycektır cok dogal ve cok guzel burnun olucak dedı hadı bakalım dedım:) son alçımı yaptı,salı gunu kendın cıkartabılırsın dedı bıcı yap boydan zaten kendını salacaktır pırt dıye cıkar dedı sonrada bana gel dedı masaj hareketlerı gosterıcem dedı:) gıdısatımın cok ıyı oldugunu soledı,dıkıslerımı soledım ne zamn erıcekler dıye onları ben sımdı kuculturum dedı işlem bıttıgınde aynaya bı baktım dıkış kalmamış o kadar azdıkı:) sonra sevdıcekle gıttım bıramıda ıctım,bırkac fırt sıgaramı da ..keyfıme dıycek yok yanı:)

bu arada ESRANİLLL sabırsızlıkla senı beklıyorum ben!!!!

Sophiatristan selam, rica etsem ben de ameliyattan onceki sonraki fotograflarını gorebilir miyim? Kronikbalik ve Fazlamutsuz'un cok guzel olmus seninkini de cok merak ediyorum .Mail adresim sweetiecutie11@hotmail.com
Su an karar verme asamasındayım.O yuzden gorursem daha kolay karar verebilecegim.
Hersey icin simdiden tesekkurler.

kızlarımm bir süredir aranızda görünmüyorum ama yeni fotoğraflar ekledim 5. ayımdayımm yeni ameliyat olan arkadaşlar sakın sıkıntı yapmayın burun aydan aya çok farkediyor çünküü..öpüyorum hepinizii..

Kızlar selam, Can Kopal'a ameliyat olan arkadaslar beni eklerlerse ve henuz albumleri goremedigim icin bana eski ve yeni fotograflarını bana mail atarlarsa cok mutlu olacagım gercekten.
Mail adresim sweetiecutie11@hotmail.com
Su an karar verme asamasındayım ve kesin emin olmak istiyorum.
Herkese yardımları icin simdiden cok tesekkurler...:)

kızlarımm bir süredir aranızda görünmüyorum ama yeni fotoğraflar ekledim 5. ayımdayımm yeni ameliyat olan arkadaşlar sakın sıkıntı yapmayın burun aydan aya çok farkediyor çünküü..öpüyorum hepinizii..

İskarpincim ben goremiyorum :.( Bana mail atar mısın rica etsem ,meraktan çatliyciiiim :)
sweetiecutie11@hotmail.com
Çok teşekkurler canım:)

Kızlar selam, Can Kopal'a ameliyat olan arkadaslar beni eklerlerse ve henuz albumleri goremedigim icin bana eski ve yeni fotograflarını bana mail atarlarsa cok mutlu olacagım gercekten.
Mail adresim sweetiecutie11@hotmail.com
Su an karar verme asamasındayım ve kesin emin olmak istiyorum.
Herkese yardımları icin simdiden cok tesekkurler...:)

tamam tatlım akşam göndericem mail adresine öpüyorum seni:)

kızlar ameliyatım çok ii geçti merak etmeyin sadece baş dönmem var yatıyorum öpüyorum hepinizi:))))

Gecem cnm çok sevindim,gercekten merak etmeye baslamıstık artık.Daha da iyi haberlerini bekliyoruz.
Sureç nasildi?Cok agrın,sisligin,morarman oldu mu?Bunyeden bunyeye ağrı eşiği de değişir tabi, fakat yine de sen neler yaşadın,detaylı anlat lutfen merak diyoruz :)
İnşallah yakında güzel güzel fotograflarını bizimle de paylasırsın... :)

X