Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Bayılırsanız anesteziste de kolaylık olur :)))
Canım hep klimalı yerlerde durmaya calısın,gercekten simdi bile cok sıcak
Daha erken bir tarihe ameliyat gunu vermedi mi doktor? Yoksa siz mi bu tarihleri tercih ettiniz?

İş durumumu ancak ayarlayabildim.
Eylül ekimi de bekleyecek sabrım kalmadı napıyım.Can Bey'de sorun olmaz serin yerlerde durursun dedi.

tmm cnm herşy için tşkkr ederim bnm için dua et ameliyattan sonra grşrz inşallah zaten görüşemezsek muhtemelen anesteziden uyanamamışımdır.Hoşçakal...

Kactaydı canım ameliyatın ? Merak ettim seni .İnşallah sorunsuz gecmis bitmitir. Dua ettim bugun senin icin :)
Guzel haberlerini bekliyoruz...

bu saatte sizin için albüm yaptım bi ara bakarsınız:))

Selam canım ,ben de Can Kopal'a ameliyat olmayı dusunuyorum.Mumkunse bir fikir edinebilmek adına ameliyat oncesi ve sorasına ait fotograflarını gorebilir miyim?Bu karar vermeme yardımcı olacak .Simdiden yardımların icin cok tesekkur ederim.

yolladım tatlım,biraz geç oldu ama kusura bakma :) umarım karar vermende yardımcı olur :)

kızlar ben de düğün fotolarından attım hem burun estetiğine hem de evleneceklere fikir olsun öpüyorum herkesi :)

yolladım tatlım,biraz geç oldu ama kusura bakma :) umarım karar vermende yardımcı olur :)

Canım fotograflarını gonderdigin icin ne kadar tesekkur etsem az...Gercekten cok begendim aynen kronikbalik gibi cok dogal buldum seninkini de.Su ana kadar ikinizinkini gordum ve benim hayal ettigimin aynısı.Can beyin birkac ameliyatını daha gorsem iyice emin olacagım Can beyin tarzından.25 mesajı doldursam belki albumlerden gorebilirim digerlerinin fotograflarını da ya da tek tek mail atmalarını rica edecegim artık napalım :)
Sen Can Beye nasil tarif etmistin ameliyata girmeden once.Tam olarak ne demistin de bu sonuc alındı?Ben de aynısını soyliyim diye soruyorum :))
Cunku bildigim kadarıyla kendisi, diger doktorlar gibi tasarım yapmıyor ve tasarım uzerinden konusulmuyor.Dolayısıyla sekle tam olarak nasil karar veriliyor?
Hersey icin cok tesekkurler canım.Bu destegin benim icin cok degerli...Gorusuruz..:)

can bey iyi diyen var yaktı beni diyen var cay bey ekol de dimi ya herkes bişey diyo ya bende gidip görüşmek istiyorum ama korktum ya bide asistanlar yapıyo doktorların gözetiminde diyolar

öncelikle can bey ekolde çalışmıyor sanırım bi başka doktorla karıştıryorsun ve hiç kötü diyeni duymadım.ayrıca can bey ameliyatlarını bizzat kendisi yapıyor.tabi yardım etmesi için bi ameliyat ekibi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…