Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

kızlar ameliyatımı oldum sonunda pazartesi günü.suana kadar herhangi bi agrı yasamadım ama sızıntı seklinde kanamalarım 2gündür devam ediyor normal mi? can bey ameliyatın cok güzel gectigini ameliyatı bitirip sargıya alırlarken burnumun çok güzel göründügünü söyledi iyilesme sürecinde herhangi bi skntı olmazsa cok güzel bi burun olacak dedi,hayırlısı artık bakalım :) yüzüm ve gözlerim acayip sisti ama bugün 2.günüm ve sislikler düne nazaran daha az.persembe tamponları çıkaracak acı oluyor mu ozaman?

merhaba arkadaşım. bende can beye ameliyat olmayı düşünüyorum ama çok kararsızım. yani doktor konusunda değil ameliyat konusunda. hafif kemerli çok az fazlalığı olan bir burnum var. yan profilden anlaşılıyor daha çok. ama zayıfladığımda da hemen burnum yüzümde kocaman kalıyormuş gibi geliyor. ama çok korkularım var. ya sonra pişman olursam diyorum. çevre aaa bak bu da güzel ama estetikli işte der diye çekiniyorum. estetikli şöyle böyle bu lafları duyarsam hoşuma gitmez canımı sıkarlar diye korkuyorum. ama can beyle görüştüm geçen cuma günü. hatta senin resimlerine bakınca sanki seni orda gördüm gibi geldi acaba yanılıyor muyum. cuma akşamı görmüş olabilir miyim seni can beyin kliniğinde. bana diyeceğin birşeyler var mı nasıl bir süreç acaba . aynaya baktığında pişman olduğun oldu mu. hiç keşke dedinmi. hemen alıştınmı. çevre baskısı hissettinmi. çok küçük bir burun istemiyorum zaten. bilmiyorum ya. yANİ diyecek birşeylerin varmı bu süreç hakkında. can beyle diyalogların nasıl geçti. haftalardır araştırıyorum okuyorum bol bol. soruyorum. ama hala psikolojik olarak tamamen tamam oldu diyemiyorum. ameliyat masasından bile kaçabilirim diyecek kadar kendime güvenemiyorum son anda fikirlerim değişirmi. sen bu fikre nasıl alıştın. ameliyata girerken kesin kararlı mıydın. şüphelerin varmıydı. acaba pişman olurmuyum sonra diyormuydun :) :) nokta nokta işte. :)

merhaba arkadaşım. bende can beye ameliyat olmayı düşünüyorum ama çok kararsızım. yani doktor konusunda değil ameliyat konusunda. hafif kemerli çok az fazlalığı olan bir burnum var. yan profilden anlaşılıyor daha çok. ama zayıfladığımda da hemen burnum yüzümde kocaman kalıyormuş gibi geliyor. ama çok korkularım var. ya sonra pişman olursam diyorum. çevre aaa bak bu da güzel ama estetikli işte der diye çekiniyorum. estetikli şöyle böyle bu lafları duyarsam hoşuma gitmez canımı sıkarlar diye korkuyorum. ama can beyle görüştüm geçen cuma günü. hatta senin resimlerine bakınca sanki seni orda gördüm gibi geldi acaba yanılıyor muyum. cuma akşamı görmüş olabilir miyim seni can beyin kliniğinde. bana diyeceğin birşeyler var mı nasıl bir süreç acaba . aynaya baktığında pişman olduğun oldu mu. hiç keşke dedinmi. hemen alıştınmı. çevre baskısı hissettinmi. çok küçük bir burun istemiyorum zaten. bilmiyorum ya. yANİ diyecek birşeylerin varmı bu süreç hakkında. can beyle diyalogların nasıl geçti. haftalardır araştırıyorum okuyorum bol bol. soruyorum. ama hala psikolojik olarak tamamen tamam oldu diyemiyorum. ameliyat masasından bile kaçabilirim diyecek kadar kendime güvenemiyorum son anda fikirlerim değişirmi. sen bu fikre nasıl alıştın. ameliyata girerken kesin kararlı mıydın. şüphelerin varmıydı. acaba pişman olurmuyum sonra diyormuydun :) :) nokta nokta işte. :)

merhaba,muhtemelen o gördüğün kişi benim.Geçen cuma can beyin yanındaydım çünkü :) öncelikle fotograflarıma baktıysan benimde hafif kemerli,yüzüme göre büyük ve ucu hafif düşük bi burnum vardı.ameliyatta çok kararsızdım,düşündüğün şeyleri bende düşündüm ya pişman olursam ya çevrem yadırgarsa vs vs.ilk olarak aile ve yakın cevre çok önemli eğer onlar destek veriyorlarsa geri kalanını çokta umursamamak gerek.benim ailem ve arkadaşlarım herzaman yanımdaydılar,bu beni biraz daha cesaretlendirdi.ayrıca estetik kötü bişey değil ki,insanların estetikli demesini okadar takma bence,ben çevre baskısını hiç düşünmedim.benim hayatım,benim kararım bu kimseyi ilgilendirmez.ilgilendirenlerin zaten fikrini almıştım hepside olumlu yöndeydi.ben böyle mutluyum,kendimi iyi hissediyorum de geç.öncelikle bunu sil kafandan bu senin için sorun olmaktan çıksın.ardından can beye gerçekten güven işinde çok iyi.benim tek pişman olduğum an alçıyı ilk çıkardığım an oldu,saatlerce ağladım ki bu da bütün hastalarda olan birseymiş,kendini ilk defa öyle görünce yadırgıyormussun :) şuan burnumu begeniyorum iyi ki olmuşum diyorum.tabi benim daha çok yeni ama çok şükür ki herhangi bi sorunum olmadı şimdiye kadar,herşey yolunda gidiyor umarım böyle devam eder.Alışma kısmına gelince o biraz zaman alıyor işte,hemen ertesi günü benimseyemiyorsun yeni halini.aslında bu biraz da senin nekadar takıntılı olduguna bağlı,benim alçıyı çıkaralı 1 hafta oldu yavaş yavaş ısınmaya başladım :) Can bey zaten yüze göre burun tasarlıyor ve suana kadar begenmeyen oldugunu görmedim.arkadaşlarımın yeni halim için yorumu burnunu hiç yadırgamadım oldu,bunun burnumun yüzümle uyumlu ve doğal olmasından kaynaklandıgını düşünüyorum.bende son ana kadar hep kaçmayı düşündüm ama beni korkutan ne cevre bakısı ne de burnumun yakışıp yakışmayacağı (düşün can beye nekadar güvendim) sadece ameliyat kelimesi korkuttu beni,burnumu keseceklerini düşündükce tüylerim diken diken oluyordu :) dediğin soru işaretlerinin hepsi bende de vardı ve son ana kadar kesin kararlı değildim ama dediğim gibi ameliyat kelimesinden üsrktüğüm için.onun dışındaki bütün korkularımı can beyle konustum,sağ olsun o da beni sabırla dinledi ve hepsine tek tek cevap verdi.bu süreç için sana söyleyeceğim tek sey Can beye güven :)

Burnunda hem yamukluk hemde kemik olupta estetik operasyon geçiren var mı? Varsa tecrübelerini paylaşabilir mi acaba?

benimde burnum eğriydi ve kemik vardı.ameliyat olalı 18 gün oluyor suan hiç bi sıkıntım yok çok şükür.can bey burnumun orta hatta oldugunu söylüyor yani eğrilik gitmiş,bende aynada bi eğrilik göremiyorum.

bende bugün can bey ile görüştüm. ameliyat tarihi aldım. Allahtan herşeyin hayırlısı. inşallah sağlık problemlerimde biter bu ameliyatla birlikte,,

Kızlar çok şükür geçen salı günü ameliyatımı oldum, en çok kafama taktığım ameliyat anı idi fakat hiç birşey hatırlamıyorum Can bey sağolsun ben çok moralliydim güle oynaya girdim ameliyata. Ama benim için zor olan ameliyat sonrasıydı, bünyem çok zayıftır benim en ufak baş dönmesine dayanamıyorum, kendime geldikten sonra çok affedersiniz ama 1 lt ye yakın kan kustum sonra basınçla burnum kanamaya başladı. Ama sonra çok rahatladım tabi. burun kanamam durmadığı için 3 gün gazlı bez tıkalı kaldı burnumda düşünün artık yutkunamıyordum bile ama çok şükür onuda atlattım. şu an 5. günüm burnumdan kanla karışık sızıntı geliyor. birde benim sol burnum tamamen tıkalıydı ameliyattan önce. sol burnumda içten dikiş var artı burun kanatlarım da daraltıldı. daha sonra resim koyarım görürsünüz zaten. :) sizler tam olarak rahat nefes almaya ne zaman başladınız kızlar? bu sızıntılar ne zaman diniyor? çok sabırsızmıyım neyim :))

Kızlar çok şükür geçen salı günü ameliyatımı oldum, en çok kafama taktığım ameliyat anı idi fakat hiç birşey hatırlamıyorum Can bey sağolsun ben çok moralliydim güle oynaya girdim ameliyata. Ama benim için zor olan ameliyat sonrasıydı, bünyem çok zayıftır benim en ufak baş dönmesine dayanamıyorum, kendime geldikten sonra çok affedersiniz ama 1 lt ye yakın kan kustum sonra basınçla burnum kanamaya başladı. Ama sonra çok rahatladım tabi. burun kanamam durmadığı için 3 gün gazlı bez tıkalı kaldı burnumda düşünün artık yutkunamıyordum bile ama çok şükür onuda atlattım. şu an 5. günüm burnumdan kanla karışık sızıntı geliyor. birde benim sol burnum tamamen tıkalıydı ameliyattan önce. sol burnumda içten dikiş var artı burun kanatlarım da daraltıldı. daha sonra resim koyarım görürsünüz zaten. :) sizler tam olarak rahat nefes almaya ne zaman başladınız kızlar? bu sızıntılar ne zaman diniyor? çok sabırsızmıyım neyim :))

cnm nolur çarşambaya kadar fotograf koy çrş günü bende olucam

çok geçmş olsun. kan kusma tarafı kötü olmuş olayın. inşallah yaşamam. zaten çok evhamlıyım. birde bunu yaşarsam içim daralır yaa. Bende gün sayıyorum ameliyat için.

Merhaba Arkadaslar,forumdaki paylasımlarınızdaki samimiyetinize hayran olmamak elde degil.Bunu gorunce ben de uye oldum.Forumu ve Can Kopal hakkındaki yorumları takip ediyorum.Can Kopal’in ismini ilk kez burada duydum.Kendisine burun ameliyatı olmus arkadaslar ( Kronikbalik , Mikado35, İskarpin, Koncee , Pinkbunny, Fazlamutsuz, Rujica ,Abbeyroad ,Skllmyth, Sophiatristan, Coracao&#8230:KK66: fotograflarınızı gorup fikir edinmek adına, rica etsem beni arkadas olarak ekleyebilir misiniz acaba ?
Bu sitenin ozellikle daha once aynı ameliyatı olmus kisilerin deneyimlerini ve fikirlerini ogrenebilmek adına cok faydalı oldugunu dusunuyorum.Bu yuzden fotograflarını paylasan ve yardımlarını esirgemeyen herkese, simdiden, kendi adıma teşekkur ederim.

PS: Kronikbalik fotograflarını tweeterdan gordum.Bayıldım :) Cok dogal.Asla anlasılmıyor.
Maşallah diyeyim.. :) Darısı tum umutla bekleyenlerin başına… :)

kızlaR AMELIYATIMI OLDUM HERSEY RUYA GIBIYDI KORKTUGUM KADAR KOTU GECMEDI UYUYOSUN UYANIYOSUN HERSEY OLUP BITMIS OLUYO ZATEN HALA INANAMIYORUM RUYADAYIM SANKI TUM MORLUK VE SISLIKLERIME RAGMEN COK MUTLUYUM AYNAYI SIMDIDEN ELIMDEN DUSURMUYORUM AMELIYAT SONRASI KUSMAKTAN COK KORKUYODUM KUSMAKTAN NERFET EDERIM HIC KUSMADIM ALLAHIM AMELIYATTAN SONRA KUSMUYAYIM NEFES ALMAKTA ZORLANMAYAYIM DIYE COK DUA ETTIM VE AMELIYAT SONRASI COK GUZEL NEFES ALDIM FAKAT BUGUN SISLIKLERDEN DOLAYI HAFIF BIR SIKINTI VAR AMA KESINLIKLE GRIP OLMUSUM GIBI BIR SEY DAYANILMICAK KATLANILMICAK HICBISEYI YOK DUN 19.00DA NORMAL ODAYA ALDILAR DUN PEK BISEY YIYEMEDIM AMA BUGUN MANSALLAHIM VARDI PATATES KIZARTMALARI GOZLEMELERI GOTURDUM :KK9: AMELIYAT ONCESI COK STRES YAPMISTIM HATTA UTU YAPARKEN KOLUMU BILE YAKMISTIM BOSA KENDIMI SIKMISIM KORKULACAK HICBISEYI YOK ZATEN HEMEN AGRI KESICI IGNE YAPIYOLAR HIC AGRI SIZI OLMUYO KORKAN ARKADASLARA SESLENIYORUM HIC KORKMAYIN DAHA ONCE OLSAYDIM KESKE DIYEBILIRSINIZ OKADAR GOZUNUZU KORKUTTUGUNUZA YANARSINIZ BENIM GIBI

İnşallah ya ben de aynı şeyleri soyleyebıleyım

X