Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

merhaba, fiyat konusunda aşağı yukarı bi tahmini olan var mı? doktorla bı gorusun diyorlar ama ankaradan izmire istediğm zaman gidemiyorum... bi fikir verme amaclı bısyeler soyleyemez misniz?

tatlımm ortalama 3000 civarı diyelim:)) ama en doğru fikri can beyle görüşerek alabilirsinn..öpüyorumm

arkadaşlar ameliyat olalı 2 hafta oldu.üst dudagımda hala ödem var sanırım rahat gülemiyorum mimiklerim filan yok.sizde de böyle bişey oldu mu? bide sonradan burun eğriliği gibi bi sorunla karsılasan oldu mu?

arkadaşlar ameliyat olalı 2 hafta oldu.üst dudagımda hala ödem var sanırım rahat gülemiyorum mimiklerim filan yok.sizde de böyle bişey oldu mu? bide sonradan burun eğriliği gibi bi sorunla karsılasan oldu mu?

Zamanla azalıyor canım şişlikler ve mimikler eski halini almaya başlıyor merak etme,sabırlı olmak lazım bu dönemlerde..

benimde bugün 26.gün oldu. hergün foto çekiyorum yandan alttan vs.. Alçıyı çıkardıktan sonra burun şişiyor. fotolarda bile belli. kırmızı şişik bir burun :) şuanda yavaşça düzeliyor gibi.. bakalım umarım sislikler inerr.. tabi birde gözaltım çöktü.. yani uzaktan bakan der sen uyusturucumu kulanıyosun :)

benimde bugün 26.gün oldu. hergün foto çekiyorum yandan alttan vs.. Alçıyı çıkardıktan sonra burun şişiyor. fotolarda bile belli. kırmızı şişik bir burun :) şuanda yavaşça düzeliyor gibi.. bakalım umarım sislikler inerr.. tabi birde gözaltım çöktü.. yani uzaktan bakan der sen uyusturucumu kulanıyosun :)

gözalttanların çökmemiştir de burnun sağ ve sol kanatları şiş oldugundan çökmüş gibi duruyodur benimde öyle :) ama benim burnum çok şükür ki öyle aman aman şişmedi :)

kızlarr burnumu asıl yaptırma sebebim olan düğünümdü haftasonuda evlendim:)))bikaç fotoda size atiim dedim özellikle profilden olanları sectim öpüyorum çok :):KK16:
$DSC_0308.jpg $DSC_0658.jpg $DSC_0752.jpg

gözalttanların çökmemiştir de burnun sağ ve sol kanatları şiş oldugundan çökmüş gibi duruyodur benimde öyle :) ama benim burnum çok şükür ki öyle aman aman şişmedi :)

akşamları şişlik azalıyor da özellikle sabah kalktıgımda aynaya baktıgımda burun ucum top gibi gözüküyor bana..

can bey 3 ayda şişliklerin iner dedi bakalım...

Merhaba, bende uzun zamandir doktor arastiriyorum.
Önümüzdeki ay Cemil Tugay'la görüsücem.
Ama burayi okuyunca acaba demeye basladim.
Profilinde fotograf olan arkadaslar beni eklerse cok sevinirim.

X