Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Kızlar albüm yaptım eski ve son hali mevcut ama uzun süre tutmayı düşünmüyorum :) Bir kaç fotoğraf daha ekliyeyim...

sevgili mikado 35 ben ameliyattn önce intrntte araştrrkn sizin yorumlarnızı okuyup can beye gtmştm hep merak ettim sizi de şimdi foto eklmşsnz görmek istiyorum bende yine sizden cesaret alınca foto ekliycm prfile arkadaş olarak eklenince mi görbliyorum acaba öyleyse eklerseniz sevinirim hoşçakalın

izmirde olmasaymıs keskeee istanbulda olsaymıs hemen ona olurdum smdi burdda muhammet dilber tasarımımı yapabılır mı bılmıorm

canım kacıncı gundu hadırlamıyorum ama tamponlar cıktıktan sonra benım burnum tıkanmıstı cok hapsırıyodum burnum tıkalı oldugu ıcınde bogazıma gelmıstı pırdılanmıs kan tukurmustum ben burun tıkalı oldugu ıcın genıze gelmesını normal karsılamıstım ben valla burnum guzel olsunda neolursa olsun dıye dusunmekteydım ben

yaseeemin amelytt oldn mu seeen sana tasarım yapmstm onu mu gosterdınnn ay cok merrak ettm burnunuuuu foto ekle lfteen ya da msn eee gir :)

yaseeemin amelytt oldn mu seeen sana tasarım yapmstm onu mu gosterdınnn ay cok merrak ettm burnunuuuu foto ekle lfteen ya da msn eee gir :)

bitney bak foto yukliycem yukleyemiyorum dr um yakup avsar bı yardım etseniz yoksa silicem bak seni arkadas listemden goremıycen o zaman ama şaka tabıde arkadasım bı yrdım etsen

deli oorum nerdeyse vazgecicem ya album yapıyo resmi yuklemıyo napmam gerekıyo tam 2 sattir ugrasıyorum kafayı yemek uzereyim

canımcım evet oldum amelıyat nezamandır aklımdasın hep dıyorum brıtneyspearsa yazayım ama hep unutuyorum cok unutkanım canım senın tasarımınını goturmeye cesaret edemedım can bey kızıyo dıye ole seylere fakat senın tasarımına cok benzedı sagdanda sol profıldende cok benzedı canım facen varmı senın foto yolluyayım sana

deli oorum nerdeyse vazgecicem ya album yapıyo resmi yuklemıyo napmam gerekıyo tam 2 sattir ugrasıyorum kafayı yemek uzereyim

canım albüm olustur kısmından yüklemeyi denemiyormsun ?? jpg dosya fotoları yüklerr diger büyük gelen resimleri yükklemez hiçbir sitee mesaj atabiliyorsan mesaj at bana ilgileneyim

canımcım evet oldum amelıyat nezamandır aklımdasın hep dıyorum brıtneyspearsa yazayım ama hep unutuyorum cok unutkanım canım senın tasarımınını goturmeye cesaret edemedım can bey kızıyo dıye ole seylere fakat senın tasarımına cok benzedı sagdanda sol profıldende cok benzedı canım facen varmı senın foto yolluyayım sana

yaseeminn facebookum yok ki msn adresmi ekle sen gkckayaa@hot sn de yaz ben de ekliym olmadı mail adresime yolla merak ettmm

Canım senın su avatarındakı kedıye hastayım ya ay nasıl bısey o oyle ya:KK16:

benim kedişimmm :)) ekledn miii canımm mesaj kutun doldugu içn mesaj atamıorm sana nasl agrılı bi operasyon muydu burnunu cok merak ettm beklıorm fotonu olmadı istanbuldan izmre gelcem can kopala amelyt içn

ben bir türlü muayene olamadım pztsi günü can beyin ameliyatı varmış perşembe arıcaz dediler bu günde aramadılar nolcak bilmiyorum...

merhaba, fiyat konusunda aşağı yukarı bi tahmini olan var mı? doktorla bı gorusun diyorlar ama ankaradan izmire istediğm zaman gidemiyorum... bi fikir verme amaclı bısyeler soyleyemez misniz?

X