Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

kızlar ameliyatımı oldum sonunda pazartesi günü.suana kadar herhangi bi agrı yasamadım ama sızıntı seklinde kanamalarım 2gündür devam ediyor normal mi? can bey ameliyatın cok güzel gectigini ameliyatı bitirip sargıya alırlarken burnumun çok güzel göründügünü söyledi iyilesme sürecinde herhangi bi skntı olmazsa cok güzel bi burun olacak dedi,hayırlısı artık bakalım :) yüzüm ve gözlerim acayip sisti ama bugün 2.günüm ve sislikler düne nazaran daha az.persembe tamponları çıkaracak acı oluyor mu ozaman?

Hatırladığım kadarıyla sen de korkuyordun meliyattan dımı

kızlar bisey sorcam 3.günden sonra genzine kan akıntısı olan oldu mu hic?benim normalde bugün alcılarım degisecekti ama dün burnumda kanama oldu ve genzime de aktı haliyle.can bey sag olsun ilgilendi sadece sızıntılar var burnumda geniz akıntım gecti ama çok korktum acıkcası can bey bisey yok desede.burnumdan nefes almamı engelleyen normalden büyük bi kemik almıs can bey sanırım oyüzden böyle olmus.bide persembe silikon tamponlar cıktıktan sonra burnum biraz kanadı ama sonrasında sadece
sızıntı vardı.tamponlar çıkınca burnum acılmamıstı oyüzden serumla temizle demistı sanırım temizlerken basınc uyguladaım birden kanadı.basına bu tarz bisey gelen oldu mu hic? :KK43:

kızlar bisey sorcam 3.günden sonra genzine kan akıntısı olan oldu mu hic?benim normalde bugün alcılarım degisecekti ama dün burnumda kanama oldu ve genzime de aktı haliyle.can bey sag olsun ilgilendi sadece sızıntılar var burnumda geniz akıntım gecti ama çok korktum acıkcası can bey bisey yok desede.burnumdan nefes almamı engelleyen normalden büyük bi kemik almıs can bey sanırım oyüzden böyle olmus.bide persembe silikon tamponlar cıktıktan sonra burnum biraz kanadı ama sonrasında sadece
sızıntı vardı.tamponlar çıkınca burnum acılmamıstı oyüzden serumla temizle demistı sanırım temizlerken basınc uyguladaım birden kanadı.basına bu tarz bisey gelen oldu mu hic? :KK43:

Can Bey bir şey yok dediyse hakikaten ciddi bir şey yoktur. Yoksa bir şekilde müdahalede bulunurdu. Tam temizlediğin anda kanadıysa iyileşen yerlere basınç yaptığından kanamıştır dediğin gibi.

Son düzenleme:
Can Bey bir şey yok dediyse hakikaten ciddi bir şey yoktur. Yoksa bir şekilde müdahalede bulunurdu. Tam temizlediğin anda kanadıysa iyileşen yerlere basınç yaptığından kanamıştır dediğin gibi.

inşallah öyledir.burnuma pazartesiye kadar tekrar tampon koydu sanırım açılan yaralar tekrar kapansın diye.tampon çekilince tekrar kanama olmaz umarım da herşey yolunda gider.ilk gün nekadar rahattım :KK43:

genzime doğru kan akıntısı bende oldu cnm kanama bünyeye göre değisiyo yani benm normalden fazla kanamm oldu can bey de sölemisti bunu ama hiç bi sorun yaratmıyo sıkıntı yapma cnm tamponlarm cıktıktan sonrada sızıntı seklinde gelmeye devam etti 3 gün sonra kendilignden gecti bi sekilde duruyo yani:)

genzime doğru kan akıntısı bende oldu cnm kanama bünyeye göre değisiyo yani benm normalden fazla kanamm oldu can bey de sölemisti bunu ama hiç bi sorun yaratmıyo sıkıntı yapma cnm tamponlarm cıktıktan sonrada sızıntı seklinde gelmeye devam etti 3 gün sonra kendilignden gecti bi sekilde duruyo yani:)

canım icimi rahatlattın inan,çok teşekkürederim :) can beyde söylemisti ama yinede yasayan birinden duymak bi baska rahatlatıyo :) Can bey 12yıllık meslek hayatımda senin gibi sadece 2hastam olmustu sen 3.sün dedi :) artık iyilesmek istiyorum :)

canım icimi rahatlattın inan,çok teşekkürederim :) can beyde söylemisti ama yinede yasayan birinden duymak bi baska rahatlatıyo :) Can bey 12yıllık meslek hayatımda senin gibi sadece 2hastam olmustu sen 3.sün dedi :) artık iyilesmek istiyorum :)

öncelikle geçmiş olsn umarm sonuclarda istedğin gibi olur benim 1 yılı geçti hala değşiyor sanki bazen iyi bazen kötü gibi.can bey öyle derkn ne demek istemş merak ettim doğrusu

öncelikle geçmiş olsn umarm sonuclarda istedğin gibi olur benim 1 yılı geçti hala değşiyor sanki bazen iyi bazen kötü gibi.can bey öyle derkn ne demek istemş merak ettim doğrusu

benim iyilesme sürecim biraz zor oluyo ondan.normalde silikon tamponlar çıkınca 12saat icinde duruyormuş kanama ve burun acılıyormus.benim kanamam durmadıgı gibi genizimdende kanana oldu ayrıca burnumda acılmadı.zaten tampon koydu tekrardan.

yıllardır hayal ettiğim bir şey burun estetiği. ilk kez bu ifade beni çok korkuttu :KK43: çünkü çok minyon bir yüzüm yok, keskin hatlara sahibim ve ilk kez bu ihtimali düşündüm

yanlış anlaşılma olmuş hemen açıklayayım.şişlikten dolayı öyle geldi benim gözüme ifade etmiş olmam lazım onu bi yerde.ayrıca benim küçük bi yüzüm var ona ragmen şişliklerden dolayı üst dudakla burnumun arası oldugundan fazla boşmuş gibi geldi.Can beye bunu sordugumda kendisi de bunun oyüzden oldugunu söyledi.ayrıca her yüze göre ayrı burun tasarlanıyor eğer yüzünüz çok küçük değilse zaten çok küçükte bi burun yapılmayacaktır.merak etmeyin a-yani benimki şakayla karışık bişeydi,korkulacak bi durum yok :)

Çok geçmiş olsun darısı başımıza inşallah.uzun uzun detayları yazarsan seviniriz.bir de fotoğraf koy mutlaka

canım uzun uzun detayları istemiştin artık iyiyim yazıyorum hemen :) önclikle hastaneye gidip can beyi görene kadar acayip gergindim.hem ameliyat stresi hemde sans ya bende ki o gün hasta oldum hemde onun stresi.neyse can bey beni sakinleştirdi filan ama yinede korkuyodum. neyse kan alındı,damar yolu açıldı filan bana grgin oldum için hemen bi sakinleştirici yapıldı.sonrasında çekip vursalar umrumda değildi herşeye gülmeye başladım :) :) serum bağladılarçünkü ameliyattan önce 12saat boyunca bişey yemiyosunuz.neyse ameliyathaneye götürdüler beni,anestezi uzmanı kiloma göre anesteziyi vermeye başladı sonra uyandığımda odamdaydım.ilk gün hastanede kaldım ben,hastanede gayet temizdi personelleride gayet ilgiliydi.1.günümde acayip şiştim gözüm açılmıyodu,morarmıstım üstelik.3 gün boyunca buza devam ettik.ben 2.ünde inmeye başladım zaten,fazla şişmedim ve şişliklerm uzun sürmedi umarım burnumda fazla şişmemiştir.3gün boyunca tek sıkıntım agızdan nefes almak oldu.benim için en kötüsü 4.gündü aniden agzımdan ve bogazımdan bi kan boşandı,inanılmaz panikledim.normlade çok kanama olmazmıs burun ameliyatlarında ama malesef benim bünyem biraz daha farklıymıs.bugün 7.günüm alçım değişti,tamponlarım yeni cıktı ve burnum açılı.silikon tamponar çıktıktan sonra kanamam oldundan sargı bezinden bi tampon daha koydu can bey burnuma.suan çok rahatım hafif hafif nefes alıyorum,sızınılarım var biraz ve çok şükür ki kanamam durdu.perşembe alçımı banyoda düşürüp can beyin yanına gidecm bakalım artık,devamınıda ozaman yazarım :)

Vov benim doktorum,8 yil once silikon taktirdim.simdi bebisim var ve emziriyorum.can kopal bir numaradir...

X