Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Çok geçmiş olsun tatlım =) Her ameliyat olanla ben de ayrı seviniyorum resmen, bu gidişle kendi ameliyatıma sevinç mevinç kalmayacak =)) Ameliyatı takip eden günlerde sızıntı olacağını Can Bey en baştan söylüyor zaten, seni korkutmasın bunlar diyerek. Güncel fotoğraflarını en kısa zamanda bekliyoruz senden ...

tesekkür ederim canım darısı başına,senin ameliyatınada biz seviniriz artık :) suan kocaman bi burnum var sislikler inince biseye benzer umarım bende koyarım fotograflarımı :) can bey çok güzel oldu diyor ama bakalım artık :)

Çok geçmiş olsun tatlım =) Her ameliyat olanla ben de ayrı seviniyorum resmen, bu gidişle kendi ameliyatıma sevinç mevinç kalmayacak =)) Ameliyatı takip eden günlerde sızıntı olacağını Can Bey en baştan söylüyor zaten, seni korkutmasın bunlar diyerek. Güncel fotoğraflarını en kısa zamanda bekliyoruz senden ...

tesekkür ederim canım darısı başına,senin ameliyatınada biz seviniriz artık :) suan kocaman bi burnum var sislikler inince biseye benzer umarım bende koyarım fotograflarımı :) can bey çok güzel oldu diyor ama bakalım artık :)

Çok geçmiş olsun darısı başımıza inşallah.uzun uzun detayları yazarsan seviniriz.bir de fotoğraf koy mutlaka

Mutlaka dediği gibi olmuştur. Canım sana duş alma konusunda ne söyledi bu arada ? Bir kişi daha sormuştu bunu forumda, ben 4-5 gün sonra komple duş alınabileceğini biliyorum ama emin değilim.

Çok geçmiş olsun darısı başımıza inşallah.uzun uzun detayları yazarsan seviniriz.bir de fotoğraf koy mutlaka

tesekkürederim,biraz daha iyileseyim uzun uzun detayları yazarım.sislerim insin fotografta koyarim.suan bende deli gibi merak ediyorum neye benzedigimi,görüntün baya degisek dedi can bey ama bakalım artık :)

Mutlaka dediği gibi olmuştur. Canım sana duş alma konusunda ne söyledi bu arada ? Bir kişi daha sormuştu bunu forumda, ben 4-5 gün sonra komple duş alınabileceğini biliyorum ama emin değilim.

ilk 3gün dus alamıyorsun zaten oyüzden o konu hakkında bisey demedi.bugün 3.günüm silikon tamponları çıkaracak sanırım o konuya bugün deginir bende size aktarırım :)

ilk üç gün saçını vücudunu yıkayabiliryor musun mesela

açıkcası ben cesaret edemedim cünkü hem kanamalar hareket edince daha da artıyordu bende hemde can bey olabildince istirahat et dedi.ayrıca korktum düserim filan bi problem olur diye ama ıslak bezle vücudumu silerek biseyler temizlemeye calıştım kendimce :) belki vucüt yikanabiliyordur ama dedim gibi korktum bugün can beyle konuscam bunu vücut yıkanıyorsa yıkıcam ama can bey tümden dus alabilirsin desede ben alcılarım cıkana kadar öyle yapmayı düsünmüyorum.vücudumu yıkayıp sacımı kuaförde yıkatmayı düsünüyorum.sanırım fazla pinpirikliyim :)

Fazla umutsuz gecmıs olsun canım ılk 3gün hattda 1hafta sızıntı seklınde kanama olması cok normal korkmana hıc gerek yok sonucta amelıyat oldun burun ıcı cok hassas bır yer damarlar vs sımdı dahada hassaslastı dus almanda hıc bır problem olacagını sanmıyorum malum havalar cok sıcak ıyı bıle gelebılır:KK5:bende sacımı koforde yıkatmıstım 2kere evde yıkamaya korktum alcım ıslanırda ya duserse dıye:KK25:

Son düzenleme:
Fazla umutsuz gecmıs olsun canım ılk 3gün hattda 1hafta sızıntı seklınde kanama olması cok normal korkmana hıc gerek yok sonucta amelıyat oldun burun ıcı cok hassas bır yer damarlar vs sımdı dahada hassaslastı dus almanda hıc bır problem olacagını sanmıyorum malum havalar cok sıcak ıyı bıle gelebılır:KK5:bende sacımı koforde yıkatmıstım 2kere evde yıkamaya korktum alcım ıslanırda ya duserse dıye:KK25:

yasemincim çok tesekkür ederim.bugün tamponlarım cıktı ama hala nefes alamıyorum :KK43: pıhtılar varmış,bikaç bişey dedi onları yapcam bakalım.ya yüzüm şiş oldugundan mıdır nedir dudagımla burnum arası cok geniş ve boş geldi :)

evet haklısın sonuçta kimse aynı buruna sahip değil pztsi için randevu aldım ama ameliyatı olursa o gün başka zaman gidicem artık

yasemincim çok tesekkür ederim.bugün tamponlarım cıktı ama hala nefes alamıyorum :KK43: pıhtılar varmış,bikaç bişey dedi onları yapcam bakalım.ya yüzüm şiş oldugundan mıdır nedir dudagımla burnum arası cok geniş ve boş geldi :)

Mutemelen dediğin gibi fazla şişlikten dolayıdır. Kötü mü gözüktü gözüne =)

ameliyattan öncesini de koyyy:KK70:DD

tamam canım koyarım ama biraz daha zamanı var hele bi alçılarım tamamen çıksın :) 1hafta sonra filan olur muhtemelen :) ama burnum alcı varken bile çok küçük görünüyo şimdiden sevdim açıkcası bide dudagımla burnum arası bomboş gibi görünmese,şişliklerim bi inse,morluklarım bi geçse :) can bey şişliklerin ve morlukların az pzartesiye bişey kalmaz dedi ama bakalım :)

X