Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Allah yardımcın olsun canmmm..dualarımız seninle olacak..

elbet ılgılenecektır...ben deli etmıstım can beyı hatırlıyorum :) ustelık amelıyatımı ve saatını amelıyattan saatler once gece ogrendım ertesı gun amelıyata gırdım ...olur olee seyler denk gelmemıstır ,bır sorunu vardır...

arkadşlar burnumda 2. alçım var. yarın can bey yuzumu yıkayıp cıkarmamı soyledı. ondan sonra tekrar alcı koyuluyormu? yoksa bıttımı artık..

Kızlarr bir yardımcı olur musunuz bana ... Ben bu ayın sonunda artık ameliyat tarihi almak istiyorum. Can Bey ile ilk görüşmemizde hangi hastanede ameliyat yaptığını sormayı unuttum. Özel mesaj da atamıyorum size, hastanenin adını söylemeseniz bile özel mi yoksa devlet hastanesinde mi yapıyor söyler misiniz ? Ona göre işyeri için ya yıllık iznimden kullanacağm ya da devlet hastanesi ise rapor alacağım.

Özel hastanede yapıyor.bı de üç kez alçı olmuyor muydu

Ben de can neyle görüştüklerini sonra aynen bunları hissettim.mumkun olsa hemen yarın olacak kadar hazırım ama ağustosta olucam ben de.izin nedenıyle

Ben de can neyle görüştüklerini sonra aynen bunları hissettim.mumkun olsa hemen yarın olacak kadar hazırım ama ağustosta olucam ben de.izin nedenıyle

Madem ameliyat özel hastanede yapılıyor, ben de iznimi beklemek durumunda kalacağım. Off ertelensin istemiyorum artık ya =(

kızlar ameliyatımı oldum sonunda pazartesi günü.suana kadar herhangi bi agrı yasamadım ama sızıntı seklinde kanamalarım 2gündür devam ediyor normal mi? can bey ameliyatın cok güzel gectigini ameliyatı bitirip sargıya alırlarken burnumun çok güzel göründügünü söyledi iyilesme sürecinde herhangi bi skntı olmazsa cok güzel bi burun olacak dedi,hayırlısı artık bakalım :) yüzüm ve gözlerim acayip sisti ama bugün 2.günüm ve sislikler düne nazaran daha az.persembe tamponları çıkaracak acı oluyor mu ozaman?

Canim çook geçmiş olsun bende haftaya olucam inşallah sıkıntısız atlatırsın bu günleri

tesekkür ederim kızlar.umarım sizde ameliyat olursunuz ve hersey yolunda gider.ameliyat olan arkadaslar sizinde sızıntı seklinde kanamalarınız olmus muydu benim 2gündür devam eden az ama sürekli kanamam var korkmaya başladım

tatlım o sızıntılar olur çok normal canım benhde de baya bi olmuştuu.. sıkıntı yapma kendine..şişme de çok doğall..her türlü sorununda biz buradayız..online olduğumuz ölçüde yardıma hazırız..öpüyorumm..şu ara aynaya bakmamaya çalışş:))

morlugu ve sisligi çok dert etmiyorumda,sızıntılar korkutmustu breni acaba biseyler ters mi gidiyor diye.benim burnum kırıkmış ve sol deligim neredeyse kapalıymış onu acmıslar sanırım oyüzden sol delikten saga nazaran daha cok sızıntı geliyor.ayna da elimden düşmüyor :) bi tombiş oldum bi tombis sorma :) ama gözlerimin sisi ve morarması dünden daha az

Çok geçmiş olsun tatlım =) Her ameliyat olanla ben de ayrı seviniyorum resmen, bu gidişle kendi ameliyatıma sevinç mevinç kalmayacak =)) Ameliyatı takip eden günlerde sızıntı olacağını Can Bey en baştan söylüyor zaten, seni korkutmasın bunlar diyerek. Güncel fotoğraflarını en kısa zamanda bekliyoruz senden ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…