Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

canım bak daha 1. ayındasın ben yakında 5. ayımı doldurucam..büyük ihtimalle can bey senin deliklerinde küçültme yaptı ya da yapmadıysa da ödemden kaynaklanıyordur..1 ay konuşmak için çok erken bir süreç moralini sakın bozma canım ben ilk bir ayda çok kötüydüm ama zamanla ödem yavaş yavaş gidince daha iyi hissediceksin ve burun ucun inicek aşağıya..burun ucun inince de en kötü ihtimali düşünsen bile yani deliklerin öyle kalsa bile gözüne batmıycak..ama şu an burnun kalkık ve delikler sana bakıyor tahminimce..benim öyleydi çünkü..moralini bozma canım ve en az 3 ay falan beklemelisin masajlarını yap moralini bozmadan biraz daha bekle öpüyorum seni :))

Küçültme yapldi canm deliklerime..aynen dedigin gibi delikler bana bakio masaj yapmaya da devam ediyorum sol tarfm sag tarafma benzerse bi sorun kalmycak.. Ins degisir iskarpin sennki gibi :)

Merhaba arkadaslar..biraz tuhaf bir soru olacak ama Can bey hangi sehirde acaba? forumdan anlamaya calistim fakat 80 kusur sayfayi okuyamadim tabii, baktigim sayfalardada gozume carpmadi... yaptigi burunlar hosuma gidiyo ve tabii su an dr arastirmasi icerisindeyim.. cevap veren arkadaslara simdiden cok tesekkurler....

Merhaba arkadaslar..biraz tuhaf bir soru olacak ama Can bey hangi sehirde acaba? forumdan anlamaya calistim fakat 80 kusur sayfayi okuyamadim tabii, baktigim sayfalardada gozume carpmadi... yaptigi burunlar hosuma gidiyo ve tabii su an dr arastirmasi icerisindeyim.. cevap veren arkadaslara simdiden cok tesekkurler....

İzmir'de canım =)

buradaki yorumlara güvenip güvenmemek tamamen size kalmış arkadaşlar... MiKaDo35 ve ben vakti zamanında ameliyat öncesi ve sonrası yaşadığımız her şeyi samimiyetle paylaştık..ameliyat sonrası ayrıntılı bir albüm yapıp onu da paylaşmıştım...ama internet ortamında bu albümün uzun süre kalmasını istemedim...daha sonrasında benden özel mesaj yoluyla resimlerimi görmek isteyenlere de resimlerimi gönderdim...ama sonrasında bazı arkadaşlardan bir teşekkür bile alamadım.. ayrıca bizden sonra Can Bey'e ameliyat olan ve öncesinde bzim yol göstermeye.. yardımcı olmaya çalıştığımız kişiler de ortadan kayboldu....madem bu forumdaki paylaşımlardan faydalanıldı...sonuç olumsuz da olsa...bu arkadaşlar bir geri bildirime borçlulardı diye düşünüyorum... bu ve buna benzer nedenlerden biraz kızgınım...o açıdan artık herhengi bir paylaşım yapmama kararındayım... sadece Can Bey adına olumsuz bir izlenim oluşmasına da gönlüm el vermedi... en azından kendi açımdan artık paylaşımda bulunmama nedenlerimi belirtmek ihtiyacı duydum.. bu nedenle yazıyorum...ben Can Bey'den ve ona yaptırdığım burun ameliyatımdan çok memnunum:nazar:.. sadece benim değil tanıdığım başka plastik cerrahların burnum hakkındaki yorumu da ''çok başarılı bir iş olmuş'' şeklinde....Can Bey bu güne kadar tanıdığım en başarılı...en hümanist...en samimi cerrahlardan biri... iyi ki yolum ona düşmüş...iyi ki var.... :KK16:..bu gün olsa yine hiç düşünmeden onu tercih ederim...umarım siz de hayalinizdeki burna ve yeni size kavuşursunuz...sevgiyle..
canım görüşlerine saygı duyuyorum bende kendisiyle görüştüm çk ince düşünceli fiyatı da çk uygun söyledi bana ona olmayı düşünüyrorum ama birkaç ona ameliyat olan birkaç arkadşn resimlerini görürüsem en azından kararlılığımı etkileyebileceğini düşünüyorum resimleriniz eklemşsinz ben göremedim bugün tüm albümleri inceleyip baktım ama çoğu dr .un ismini yazmayı ihmal ettkleri için kimin hangi dr. amaeliyat olduğunu anlayamadm beni arkadşn olarak ekleyebilirmisn eğer senin için sakıncası yoksa canım resimleri görebilirmym acil yanıt bekliyorum çünkü 2 hafta kaldı benm tatile girmeme erken yanıt verirsen sevinirim

canım görüşlerine saygı duyuyorum bende kendisiyle görüştüm çk ince düşünceli fiyatı da çk uygun söyledi bana ona olmayı düşünüyrorum ama birkaç ona ameliyat olan birkaç arkadşn resimlerini görürüsem en azından kararlılığımı etkileyebileceğini düşünüyorum resimleriniz eklemşsinz ben göremedim bugün tüm albümleri inceleyip baktım ama çoğu dr .un ismini yazmayı ihmal ettkleri için kimin hangi dr. amaeliyat olduğunu anlayamadm beni arkadşn olarak ekleyebilirmisn eğer senin için sakıncası yoksa canım resimleri görebilirmym acil yanıt bekliyorum çünkü 2 hafta kaldı benm tatile girmeme erken yanıt verirsen sevinirim

cnm benim albümüm herkese açık istersen bakabilirsin..

geçen cuma erkek kuzenim ameliyat oldu can beye. şuanda tam 7. günü. şişlik %5.. alçısı hala duruyor.
can beye mesaj atmamıza rağmen bazen geri dönüş yapmıyor.. bize randevuda her konuda yardımcı olabilecegini telefonunun sürekli acık oldugunu söylemişti.. herneyse..
açıkçası burdakı yormları okuyunca sasırdık :)) cunku 1 hafta olmasına ragmen yemek yıyor konusuyor eskı hayatına gerı dondu denebilir sislik yok vs..

bergama düğünleri bir başka olur bindallı gıymeyı sakın unutma 3 etek falan bır ömür boyu mutlu ol canım benım bakarsın bende o tarıhlerde orda olurum,gelırım dugunune :)
evettt sen nerden biliyosunnn:))) bindallı bergama yöresinde giyilir üçetek de kütahya bölgesinde nişanlım kütahyalı ben bergamalı olunca her ikisini de giyicem kınada:KK76:
ya nasıl mutlu olurum var ya 28inde kına 30 haziranda da kardeşler restaurantta düğün olucak beklerimmmmmm:KK54:

biz de güzel gelinimizin fotolarına bakarız o zaman :)) şimdiden tebrik ederim cnm çok çok eğlen o gece :))
sağol canım benimm inşallah her şey güzel geçer çok az kaldı:))

Kronık balık canım bu ay sende dunya evine gırıyomussun hayırlısı olsun canım 30 hazıran benım esımın dogum gunu buarada:)):KK71: Canım ömür boyu mutluluklar dılerim...:KK71:
sağol yasemincimm esinin de doğum günü kutlu mutlu olsun size de bi ömür mutluluklarrr canmm:))

Zor bir burun derken ? Yalnızca estetik açıdan değil, sağlık açısından da mı problemler var yani ? Nefes alma gibi vesaire ...
Benim de mi zor bir burnum var yoksaaa =(

Bu arada nihayet kronikbalik'in fotoğraflarını gördüm ve inanamadım, şahane bir şey olmuş. Maşallah diyorum. Bize biraz ipucu ver kronikbalik kendini nasıl ifade ettin, nasıl bir burun istediğini ne şekilde anlattın =) Bu konuda çok kısırım zira.
tatlım ben hiçbir şey söylemedim tammamen can bey'in mahareti bence karışmadığın ve kendini rahat bırakıp ona güvendiğin zaman sonuç daha iyi çıkıyor :)

geçen cuma erkek kuzenim ameliyat oldu can beye. şuanda tam 7. günü. şişlik %5.. alçısı hala duruyor.
can beye mesaj atmamıza rağmen bazen geri dönüş yapmıyor.. bize randevuda her konuda yardımcı olabilecegini telefonunun sürekli acık oldugunu söylemişti.. herneyse..
açıkçası burdakı yormları okuyunca sasırdık :)) cunku 1 hafta olmasına ragmen yemek yıyor konusuyor eskı hayatına gerı dondu denebilir sislik yok vs..

öncelikle kuzenine geçmiş olsun burda yazılanlarda da genelde herkes aynı şeyi söylüyor farklı bişi yok zaten ilk 3 günden sonra normal hayata dönülüyor ve şişlik kişiden kişiye değişiyor bunu da unutmamak lazım. aradığınız zaman açmadığı için mi mesaj attınız can beye?

tatlım ben hiçbir şey söylemedim tammamen can bey'in mahareti bence karışmadığın ve kendini rahat bırakıp ona güvendiğin zaman sonuç daha iyi çıkıyor :)[/QUOTE]

CNM SANA BİRSEY SORACAM PEKİ CAN BEY AMELİYAT ÖNCE BURUNUN NASIL OLACAĞINI SÖYLEDİ Mİ..

KRONİKBALIK cnm sana birsey soracam can bey ameliyat öncesinde sana burunun nasıl olacağını söyledimi..
yani anlatıyo tabi kavissiz düz olucak dedi yüzüne yakışıcak küçüklükte bi burun yapıcam dedi ben ucunun kalkık olmasını istemiyorum doğallığı kaybetmemek adına ucunu kaldıracağını ama asla doğallığı bozacak bi görüntü oluşmayacağını söyledi.hatırlayabildiğim kadarıyla

teşekkürler cnm cevap verdiği için... ben doğal bir burun istiyorum senin burunda çok beğeniyorum yanlız.. can beyle ben görüşmeye gittim zman bana burun nasıl olcağın söylemem dedi... çünkü zor bir burun var dedi onun içinde kafam karıştım biraz..

ya kızlar esımın tlfnundan cektıgım fotoları sızler gorun dıye yuklıyeyım dıyorum ama hazıza kartı okumuyo nezamandır fotograf makınasından cekmeyıde sevmıyorum cok yakından herseyımı dahada buyutuyor:KK52::KK52:kendı tlfonumun hafıza kartı kayıplara karıstı:KK31:of neden esımın hafıza kartını okumuyo bılgısayar bozuktur dıye gıttım yenı flash bellek aldım ondada okumadı :KK19:bozuk olsa tlfndada gostermez dıye dusunuyorum kızlar hala cok sıs oldugumdan gel gıtler yasıyordum burnumla alakalı ama dun gece bır karar aldım burnumu sevecem artık:KK9:cok sıs oldugumdan sankı olmamıs gıbı gelıyodu bana ondende yamuk duruyor sol taraf daha fazla sıs oldugundan ama gecıcegıne ınanıyorum can beyede kendı kendıme kızıyodum ıcımden dag daga kızmıs dagın haberı yok:KK52:ama can bey yapmıssa en ıyısını yapmıstır ben gec ıyılesıyorum dıger arkadaslar gıbı degılım oyuzden bu gel gıtlerımı lutfen maruz gorun hala gozumun kenarlarına kadar cok sıs mesela can bey herturlu arkandayım dedı guvenıyorum ona kendıme geldım artık umarım bıdaha donus yapmam:KK52::KK52::KK52:burnuma masaj yapmayınca cok cırkınlesıyor:KK25:kendı kendıme kızıyodum can beye dahada kucuk yapabılırdı felan dıye ama farkettıgım bazı seyler var bunlarıda paylasmak ıstıyorum mesela yolda yürürken 8 gun once felan gorus acımın acıldıgını farkettım:KK53::KK53::KK53::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:nasıl sevındım anlatamam yuzumu yıkarkende elım burnuma daha kucuk gelıyo adam daha neyapsın dedım kendı kendıme gormemısın burnu kuculmus tutmus burnunu koparmış::KK30::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:ıcımden gelenlerı yazdım bıraz sacmalamıs olabılırım kusuruma bakmayın lutfen kanım kaynıyo neyapayım:KK76:

Son düzenleme:
yani anlatıyo tabi kavissiz düz olucak dedi yüzüne yakışıcak küçüklükte bi burun yapıcam dedi ben ucunun kalkık olmasını istemiyorum doğallığı kaybetmemek adına ucunu kaldıracağını ama asla doğallığı bozacak bi görüntü oluşmayacağını söyledi.hatırlayabildiğim kadarıyla

canım ben bergamalıyım,cocuklugum orda gectı annanemlerdayımlar hepsı orda :) ucetek olayıda forklorcuydum gıymıslıgım cok vvardır :) karsesler dugun salonu refık amcanın dı sanırım tam hatırlayamadım :) ınş orda olurum o tarıhlerde :)

öncelikle kuzenine geçmiş olsun burda yazılanlarda da genelde herkes aynı şeyi söylüyor farklı bişi yok zaten ilk 3 günden sonra normal hayata dönülüyor ve şişlik kişiden kişiye değişiyor bunu da unutmamak lazım. aradığınız zaman açmadığı için mi mesaj attınız can beye?

teşekkürler..

can beyi aradım fakat açmadı. daha sonra msj attım alcılar ne zmn cıkarılır dıye.. geri donus yapmadı.. tamam cok hastası olabılır ama sonucta amelıyattan once sureklı ulasabılırsınız demıstı :S

Can beyle ameliyat tarihini yarın kararlaştırmıştık ama korkmaya başladım gerçekten :KK43: ya istediğim gibi olmassa ya burun deliklerim bariz orantısız olursa yada eğrilik tam gitmesse :KK43: :KK43: ameliyat anındanda korkuyorum tabi off çok kararsızım heran vazgecebilirim ameliyattan :KK43:

X