Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

kızlar birşey soracam ben cumartesi can beyle görüşmeye gittim çok iyi birisi... para konusunda anlaştık yanlız kafama takılan birsey oldu... nasıl bir buruna sahip olacağın ben söylemem...kimse sana söylemz dedi.. bende doğal bir burun istiyorum dedim..onu yaparım dedi..ama kafam biraz karıştı..yani sonuç iyi mi olacak kötü olacak anlamadım açıkçası..

Off işte ben de ilk görüşmede ne diyeceğim bilmiyorum. Örnek burun fotoğraflarıyla da gitmek istemiyorum. Adama fenalık gelmiştir sürekli ünlü fotoğrafı gösteren kadınlardan =)) Ben de doğal bir burun istiyorum ama kimsenin anlamayacağı kadar da doğal bir burun istemiyorum açıkçası. Ayna karşısına geçip gözüme batan her şeyi not ediyorum. Notlarla gideceğim herhalde =)

Son düzenleme:
walla tatlım benim burun çok zormuş ama en iyisini yapacağım dedim nasıl olcak bende bilmiyorum..dedi doğal güzel bir burun yapacağım sana dedi.. ama söyle olcak yada böyle herhangi birsey demedi sadce doğal burun olcak dedi...

walla tatlım benim burun çok zormuş ama en iyisini yapacağım dedim nasıl olcak bende bilmiyorum..dedi doğal güzel bir burun yapacağım sana dedi.. ama söyle olcak yada böyle herhangi birsey demedi sadce doğal burun olcak dedi...

Zor bir burun derken ? Yalnızca estetik açıdan değil, sağlık açısından da mı problemler var yani ? Nefes alma gibi vesaire ...
Benim de mi zor bir burnum var yoksaaa =(

Bu arada nihayet kronikbalik'in fotoğraflarını gördüm ve inanamadım, şahane bir şey olmuş. Maşallah diyorum. Bize biraz ipucu ver kronikbalik kendini nasıl ifade ettin, nasıl bir burun istediğini ne şekilde anlattın =) Bu konuda çok kısırım zira.

zor derken görüntü şekil olarak zor bir burun var dedi...ama istediğin doğal bir burunsa onu yaparım.. bende zaten can bey ameliyat olacağım istediğim zaten doğal bir burun :)

can bey ameliyat olan arkadaşlar siz nasıl kendiniz ifade ettsiniz... tamamen can bey e bıraktığınız yoksa şöyle yada böyle olsun dediniz mi..

zor derken görüntü şekil olarak zor bir burun var dedi...ama istediğin doğal bir burunsa onu yaparım.. bende zaten can bey ameliyat olacağım istediğim zaten doğal bir burun :)

Anladım canım.. Şimdi ameliyat olacak adaylar olarak kaç kişiyiz bi yoklama yapalım =) Başka yok mu ? Bir de beni mevsimin yaz olması tedirgin ediyor. Güneş morlukların kalıcı olmasına sebep olabiliyormuş.

Anladım canım.. Şimdi ameliyat olacak adaylar olarak kaç kişiyiz bi yoklama yapalım =) Başka yok mu ? Bir de beni mevsimin yaz olması tedirgin ediyor. Güneş morlukların kalıcı olmasına sebep olabiliyormuş.

ben dusunuyorum canim hemde temmuz un ilk haftasi. baska gun yok cunku :) zor olacak ama olsun

can bey ameliyat olan arkadaşlar siz nasıl kendiniz ifade ettsiniz... tamamen can bey e bıraktığınız yoksa şöyle yada böyle olsun dediniz mi..

ben bir iki resim göstermiştim ama can bey sen bana bırak benden kavis isteme yeter dedi yani o sana nasıl bi burun yakışıyorsa onu kafasında tasarlıyo ve uyguluyo zaten tabi siz nasıl bi burun istediğinizi baştan söyleyin eğer yüzünüze yakışıcak bi burunsa can bey yapar

Kızlar bir albüm oluşturdum, Can Bey'den önce sizin yorumlarınızı alayım bi... Koydum burnumu ortaya buyrun =)

Kızlar 1 ay önce ameliyat oldum sislikllem inince albüm yapicaktm ama burun deliklermde asmetrik fark var belirgin bi sekilde biri büyük biri küçük moralim cok bozuk sisliktendr die avutyrum kendimi ama degismiyo :KK43:(

Kızlar 1 ay önce ameliyat oldum sislikllem inince albüm yapicaktm ama burun deliklermde asmetrik fark var belirgin bi sekilde biri büyük biri küçük moralim cok bozuk sisliktendr die avutyrum kendimi ama degismiyo :KK43:(

Benim de en çok korktuğum şey bu. Burun deliklerimin görüntüsünden çok memnunum, doktorun bir değişiklik yapmasını istemem hiç. Can Bey ile görüşmedin mi peki bu konuyu ?

Umarım geçer tatlım, Can beyle konuştun mu bu sorununu peki? Bende 1 Temmuz'a ameliyat tarihi aldım ama korkmaya başladım desem hiç te yalan olmaz...

ben bir iki resim göstermiştim ama can bey sen bana bırak benden kavis isteme yeter dedi yani o sana nasıl bi burun yakışıyorsa onu kafasında tasarlıyo ve uyguluyo zaten tabi siz nasıl bi burun istediğinizi baştan söyleyin eğer yüzünüze yakışıcak bi burunsa can bey yapar
sağol cnm bilgin için bende doğal yüzüme yakışan bir burun istiyorum zaten.:) inşallah sizin ki gibi güzel bir burum olur benimde..

canım bak daha 1. ayındasın ben yakında 5. ayımı doldurucam..büyük ihtimalle can bey senin deliklerinde küçültme yaptı ya da yapmadıysa da ödemden kaynaklanıyordur..1 ay konuşmak için çok erken bir süreç moralini sakın bozma canım ben ilk bir ayda çok kötüydüm ama zamanla ödem yavaş yavaş gidince daha iyi hissediceksin ve burun ucun inicek aşağıya..burun ucun inince de en kötü ihtimali düşünsen bile yani deliklerin öyle kalsa bile gözüne batmıycak..ama şu an burnun kalkık ve delikler sana bakıyor tahminimce..benim öyleydi çünkü..moralini bozma canım ve en az 3 ay falan beklemelisin masajlarını yap moralini bozmadan biraz daha bekle öpüyorum seni :))

Kızlar az önce Can Bey ile görüştüm. Önce sen anlat bana, içini dök ondan sonra ben yorum yapayım dedi. Ben de başladım anlatmaya.

Zaten uzun süredir ayna karşısına geçip beni rahatsız eden noktaları not ettiğimi söyledim. Kemerimden de rahtsız olduğumu ancak en çok burnumun ucundan memnun olmadığımı söyledim. Kaşların başlangıcından başlayıp burun ucuna doğru son bulan çizgilerin düzgün olmadığını söyledim. Burun sırtı kemiğimin basık olduğunu söyledim. Kesinlikle burun deliklerimin gözükmesini istemediğimi, kavis sevmediğimi ve düz sırtlı önden hafif dar bir burun istediğimi söyledim.

Can Bey de gülmeye başladı hiçbir hastam bu kadar kapsamlı anlatmamıştı, yoruldum ben dedi =) "Ben anlattım, peki sizce durum nasıl ?" dedim. Kaşlardan başlayan çizgiler hakkındaki tespitin dışında evet ben de sana aşağı yukarı bunları söylerim, ama sen bu burnu git yüz kişiye sor, o yüz insan da estetiğe ihtiyacın olacak kadar bozuk bir burnun olduğunu söylemez sana dedi. Eğer ki ameliyat olmaktan vazgeçersen inan ki çok mutlu olurum dedi. Ben de uzun süredir düşündüğümü ve vazgeçmeye niyetimin olmadığını söyledim.

Daha sonra ameliyat tekniklerinden söz etti. Ameliyat öncesi, esnası ve sonrasında neler olduğunu aşama aşama ve uzun uzun anlattı. Ameliyathanede dünyanın en iyi estetik ameliyatını yapan yerlerle aynı şartlarda ameliyat olacağından emin olabilirsin - teknikten söz etmiyorum- dedi. Arada yine estetiğe ihtiyacım olmadığını belirtti.

Benim merak ettiğim bir şey de işe ne zaman geri dönebileceğimdi. 5 gün içerisinde dönebilir miyim dedim, hayır dedi. 9 gün kadar istirahat etmen gerekiyor evinde dedi. O yüzden sanırım ameliyatım yaz sonuna kalacak. Yazın ameliyat olma hadisesini de sordum. Benim cildim çok geç iyileşir, hele ki sıcaklarda en ufak bir yara çok zor geçer dedim. O konuda bir sıkıntı yok, sen benim dediğim şeyleri harfi harfine yaparsan kışın ameliyat olmaktan bir farkı olmaz dedi. Daha çok konuştuk fakat genel hatlarıyla bu şekilde kızlar. İnanılmaz güven veren ve çok klas bir insan olduğunu söyleyebilirim size. İzin durumumu ayarlayabilsem hemen yarın ameliyat olacak kadar güven duydum Can Bey'e. Şimdlik böyle. Merak ettiğiniz şeyler varsa onları da sorabilirsiniz. Aklımda bunlar kaldı =)

X