Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Ya bu arada ben de albümleri göremiyorum ya .. kronikbalik ve 27yasemin bana albümlerinizin olduğu adresi browserdan kopyalayıp burada paylaşır mısınız rica etsemm =)

27yasemin kronikbalik vee diğer kızlaar ben de net olarak ameliyat olmaya karar verdim artık !! =)
O kadar güven verici konuştunuz ki Can Bey hakkında ... Benim gibi şizoid paranoyak birini bile muayene olmak için ikna ettiniz =)

Şimdi ben Temmuz'un ilk haftası gibi ameliyat olmak istiyorum. Sizce görüşmeye ne zaman gideyim ?? Kaç gün sonrasına ameliyat tarihi verir ??

müsaitse zaten çok yakın tarihler veriyor.ben bir hafta içinde ameliyat dahil hepsini halletmştm.

ben değil bey olacaktı offffffff .

can bey sadece burun ucu estetiği yapıyor mu ki ? kaça yapıyordur ki tahminen ?

bugün Can beye gittim fotograflarımı çekti sanki az foto çekti gibi ne bilim içime sinmedi okadarcık fotodan anlayabilecek mi napcanı :KK70: bide burnunda eğrilikten dolayı ameliyat olan var mı sonuc nasıldı? benim burnumda biraz eğrilik varmıs halletcez dedi bende belli olur mu dedim çok çok dikkat edilirse belki sen merak etme ben yapcam herseyi dedi ama korkuyorum ya eğrilik düzelmezse? :KK43:

bugün Can beye gittim fotograflarımı çekti sanki az foto çekti gibi ne bilim içime sinmedi okadarcık fotodan anlayabilecek mi napcanı :KK70: bide burnunda eğrilikten dolayı ameliyat olan var mı sonuc nasıldı? benim burnumda biraz eğrilik varmıs halletcez dedi bende belli olur mu dedim çok çok dikkat edilirse belki sen merak etme ben yapcam herseyi dedi ama korkuyorum ya eğrilik düzelmezse? :KK43:

merhaba oncelıkle hersey ıstedıgın gıbı umarım... benımde burnum kemerlı ve sola sogru egrıydı aksı kayıktı.ve suan burnumu cok begenıyoum albumden bakabılırsın fotolara..

merhaba oncelıkle hersey ıstedıgın gıbı umarım... benımde burnum kemerlı ve sola sogru egrıydı aksı kayıktı.ve suan burnumu cok begenıyoum albumden bakabılırsın fotolara..

ayy bayıldım ben burnuna nekadar güzel olmuş,nekadar yakışmış darısı başıma :) eğrilik filan kalmadı dimi fotoraflarda bişey yok görünüyor ama :) bugün Can bey eğrilik dediğinde cok korktum ya düzelmezse diye fotografların yüreğime su serpti :KK70::KK70:

can beye ameliyt olmştum 1 yıl oldu.ucunda hala cok şişlik var ve kemikle kıkırdağn birlştiği yerde şişlik oluyor.bazen yandan görülebliyor.acaba düzelirmi bazen korkuyorum açıkçası.birde burun deliklerim farklı yaa.sağ taraftan daha güzel bilemiyorum artık.3.aydan sonra da doktorla görüşemedim acaba ne derdi diye merak ediyorum

bugün can bey'e görüşmeye gideceğim..:) inşallah karar verirsem eylül ayında ameliyat olmayı düşünüyorum..şimdi de gidiiyorum bi fikir almak için... bakalım :)))

can beye ameliyt olmştum 1 yıl oldu.ucunda hala cok şişlik var ve kemikle kıkırdağn birlştiği yerde şişlik oluyor.bazen yandan görülebliyor.acaba düzelirmi bazen korkuyorum açıkçası.birde burun deliklerim farklı yaa.sağ taraftan daha güzel bilemiyorum artık.3.aydan sonra da doktorla görüşemedim acaba ne derdi diye merak ediyorum

bence gıdıp bır görüşmelısın,neden gıtmedın kı

ayy bayıldım ben burnuna nekadar güzel olmuş,nekadar yakışmış darısı başıma :) eğrilik filan kalmadı dimi fotoraflarda bişey yok görünüyor ama :) bugün Can bey eğrilik dediğinde cok korktum ya düzelmezse diye fotografların yüreğime su serpti :KK70::KK70:

:) cok tesekkur ederım,hayır egrılık tamam kayboldu,şişlikşerden dolayı olsa gerek burun delıklerımı oynatıp buyuttugumde bıraz asımetrık fakat dısardan bakıldıgında bırsey anlasılmıyor ...hersey ıstedıgın gıbı olur ummarım.

evet cbgas gitmelisin kesinlikleeeee!!! aynı sorun bende de var geçmezse bende gidicem yinee:// sana özel msj da attım foto bekliyorum senden ..

kızlar birşey soracam ben cumartesi can beyle görüşmeye gittim çok iyi birisi... para konusunda anlaştık yanlız kafama takılan birsey oldu... nasıl bir buruna sahip olacağın ben söylemem...kimse sana söylemz dedi.. bende doğal bir burun istiyorum dedim..onu yaparım dedi..ama kafam biraz karıştı..yani sonuç iyi mi olacak kötü olacak anlamadım açıkçası..

X