Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

ben de onun yorumlaryla can beyi duymş görüşmeye gitmştm.fotolarını göremiyorum genel albümde mi nerde mikado35 i de göremedim mesela profil falan diyorlar o nasıl oluyor nasıl görcez fotoları.1 yıl olcak benimde direk can beyin yaptıkların görüp karşılatrmk isterim doğrusu.genel albümde adınız var da foto yok

canım mıkado35 albumunu kaldırmıs bende ara ara bakmak ıstıyorum ama yok malesef resımlerı

bir süre denize girilmiyor ve gözlük takılmıyor diye biliyorum,bana kalsa hemen ameliyat olucam ama yazın da sürekli burnumu korumakla uğraşmak istemiyorum.ne kadardır ki bu denize girilemeyen süre?

bildim kadarıyala 1ay boyunca kan basıncınızı yükseltecek sporlardan kaçınıyorsunuz,aynı zamanda 1bucuk ay kadar direk güneş ışıgından kaçınıyorsunuz ve yine aynı süre zarfında gözlük kullanılmıyor.

Selam ;
Öncelikle ameliyat olan tüm arkadaşlara geçmiş olsun...Gördüğüm kadarıyla Can Bey harikalar yaratmaya devam ediyor :) Hepiniz güle güle kullanın yeni burnuşlarınızı..
2 yılı aşkın bir süre önce ameliyat oldum...Çok şükür ben halimden memnunum...Fotoğraf eklemiyorum artık çünkü ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum..Ben çok uzun süre albüm ekledim buraya Ancak benden sonra ameliyat olan arkadaşlar bu konuda yardımcı olmaya devam edebilir diye düşünüyorum...1 yıl önce ameliyat olduğunu söyleyip benim fotoğraf eklememi isteyen arkadaşların fotoğraf eklediğini ben göremedim mesela :)
Bunun haricinde vaktim olduğunda yinede buraya fotoğraf eklemesi şartıyla eski ve yeni hallerimi gönderebilirim..Bu aralar oldukça yoğunum bir müddet daha yoğun olacağım..Müsait olur olmaz buralardayım..
27 yasemin arkadaşım ilk fırsatta sana özelde yazacağım ama burnun kusursuz bayıldım..Şişlikler normal daha çok yeni..Zaten hoş bir bayandın iyice güzel olmuşsun maşallah...:)
Herkese selamlar..:) Görüşmek üzere...

Selam ;
Öncelikle ameliyat olan tüm arkadaşlara geçmiş olsun...Gördüğüm kadarıyla Can Bey harikalar yaratmaya devam ediyor :) Hepiniz güle güle kullanın yeni burnuşlarınızı..
2 yılı aşkın bir süre önce ameliyat oldum...Çok şükür ben halimden memnunum...Fotoğraf eklemiyorum artık çünkü ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum..Ben çok uzun süre albüm ekledim buraya Ancak benden sonra ameliyat olan arkadaşlar bu konuda yardımcı olmaya devam edebilir diye düşünüyorum...1 yıl önce ameliyat olduğunu söyleyip benim fotoğraf eklememi isteyen arkadaşların fotoğraf eklediğini ben göremedim mesela :)
Bunun haricinde vaktim olduğunda yinede buraya fotoğraf eklemesi şartıyla eski ve yeni hallerimi gönderebilirim..Bu aralar oldukça yoğunum bir müddet daha yoğun olacağım..Müsait olur olmaz buralardayım..
27 yasemin arkadaşım ilk fırsatta sana özelde yazacağım ama burnun kusursuz bayıldım..Şişlikler normal daha çok yeni..Zaten hoş bir bayandın iyice güzel olmuşsun maşallah...:)

ben 2-3kişiyi gördüm can beye ameliyat olan,sanırım kaldırmış çoğu kişi bilmiyorum.ama seninkini çok merak ediyorum tekrar fotoğraf koyabilmen mümkün mü acaba?ya da mailimi verebilirim senin için sorun olmazsa mailime de gönderebilirsin..

Selam ;

mıkado35 ay ıcımden gectı bugun gelecegın sagolasın guzel sozlerın ıcın burnumu begenmenızede cooooook sevındım En Büyük KK

ahh ne demek keşke gelsen izmir de olmayacak ama malesef:KK43: bergama da olacak düğünüm :))

bu arada merak eden arkadaşlar kronikbalik olarak aratırsanız twitter profilim açık ordan bakabilirsiniz fotolarıma:KK34:

bergama düğünleri bir başka olur bindallı gıymeyı sakın unutma 3 etek falan bır ömür boyu mutlu ol canım benım bakarsın bende o tarıhlerde orda olurum,gelırım dugunune :)

ahh ne demek keşke gelsen izmir de olmayacak ama malesef:KK43: bergama da olacak düğünüm :))

bu arada merak eden arkadaşlar kronikbalik olarak aratırsanız twitter profilim açık ordan bakabilirsiniz fotolarıma:KK34:

biz de güzel gelinimizin fotolarına bakarız o zaman :)) şimdiden tebrik ederim cnm çok çok eğlen o gece :))

Kronık balık canım bu ay sende dunya evine gırıyomussun hayırlısı olsun canım 30 hazıran benım esımın dogum gunu buarada:)):KK71: Canım ömür boyu mutluluklar dılerim...:KK71:

Son düzenleme:
27yasemin kronikbalik vee diğer kızlaar ben de net olarak ameliyat olmaya karar verdim artık !! =)
O kadar güven verici konuştunuz ki Can Bey hakkında ... Benim gibi şizoid paranoyak birini bile muayene olmak için ikna ettiniz =)

Şimdi ben Temmuz'un ilk haftası gibi ameliyat olmak istiyorum. Sizce görüşmeye ne zaman gideyim ?? Kaç gün sonrasına ameliyat tarihi verir ??

X