Dr. Can Kopal Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

@uyuzsirine

pm cevap veremiyorum mesaj sayisindan dolayi.. Burdan yaziyorum..

"teşekkür ederim. biraz düşündüm ve can beyde karar kıldım. aşağı yukarı cogu estetisyen aynı fiyatları istiyor. cumartesi günü gün almaya gideceğim..

bişey daha sormak istiyorum benim bir arkadaşım da ameliyat olmayı düşünüyor. Can bey, erkeklerde başarılı sonuç veriyormu?"

burnun kızı erkeği olmaz canım tabi ki basarılı muayenehanesine gelen erkek hastalar da var :)

Aksine durağan bir iş canım, mağaza müdürüyüm alsancak'ta. Malum yaz sezonu Alsancak bomboş oluyor. O açıdan rahat anlayacağın. İnşallah temmuz'a kadar cesaretimi toplarım =)

net olarak 1 hafta dinlenmek şart sanırım canım. bana da doktor 3 günde toparlanırsın ama 1 hafta dinlenmen şart demişti

Benim de iznim ancak bir hafta zaten. Baktım arada cildim fazla reaksiyon gösteriyor, bir şekilde kaçamak yaparım artık.

Ayy ama bana bu mesaj sayısı şeysinden fenalık geldi. Kimsenin fotoğrafını göremiyorum yaaa =((( kronikbalik'i çok övdüler en çok da onu merak ediyorum =)

Ayy ama bana bu mesaj sayısı şeysinden fenalık geldi. Kimsenin fotoğrafını göremiyorum yaa =( Kronik'i çok övdüler en çok da onu merak ediyorum =)

Son düzenleme:
Kızlar 28 Haziran'da Türkiyeye geliyorum şimdiden Can bey'i arayıp muayene için gün almam gerekir mi? Temmuz'un ilk haftası ameliyat olmam gerek çünkü son haftası nişanlanıyorum... Ayrıca fazla iznim yok, çok yoğun görünüyor ama sanırım ameliyat tarihini aylar sonrasına da vermiyor dimi?

ben görüşmeye gittiğimde ameliyat olmak istediğin tarihten 2hafta önce filan bana haber ver ben ayarlarım herşeyi demişti,aylar sonrasına tarih vermez belki istedin tarihten 1 2 gün kadar oynar okadar.

canım ben can beyle gorusmeye gıdecegımde muayenehanesinı arayıp can beyın orda olup olmadıgını soruyorum ornegın 3ten sonra burda olucak dıyolar bende 3ten sonra gıdıyorum onceden ararsan ıyı olur belki amelıyatı vardır muayenehanesınde olmayabılır
amelıyat gununude sen hangı gune ıstersen ogune verır benım ole oldu 17 18 mayısta olabılır dedım 17 sınde karar kıldık mesela hayırlısı olsun canım

Son düzenleme:
ben görüşmeye gittiğimde ameliyat olmak istediğin tarihten 2hafta önce filan bana haber ver ben ayarlarım herşeyi demişti,aylar sonrasına tarih vermez belki istedin tarihten 1 2 gün kadar oynar okadar.

canim bana kalsa ben hemen 29 haziranda olabilirim yani o zaman muayeneye gitmeden 2 hafta once arayip soylemeliyim ki muayeneden sonraki 2 haftaya aksamasin yani benim gider gitmez ameliyat olmam lazim...

canim yani randevuyla degil mi? Cunku ben Izmirde yasamiyorum gittigimde kendisini bulmak isterim yani belirli bir gun ve saat verilip o saatte bulusma olmuyor mu?

albümde neden bulamıyorum ya.hangi sayfada hangi isimle çok merak ediyorum fotoğraflarını

benim profil sayfamda albumum. niye bulanadin ki acaba gozukmuyor mu bir de msj hakki gerekiyormus galiba album gorebilmek icin belki o baktigin sirada yeterli degilmistir

heyy kronikbalik, benim de mesaj sayım yeterli olmadığından göremiyorum fotoğraflarını.can beyi araştırmaktayım senin için de bi sakıncası yoksa fotoğraflarını mail adresime atabilir misin??

Dün Can beyle görüşmeye gittim bukadar sevecen sıcak kanlı bi doktor olamaz :) ve herseyi okadar detaylı anlatıyor ki korkularım gitti bianda kendisiyle konusunca :) en çok korkum burun düşmesi/çökmesi filandı sana hiçbişeyin garantisini veremem ama çökme olmayacağının garantisini verebilirim dedi o dakika tamam dedim zaten amaliyat tarihini konusalım :).Zaten bu 2. görüşmemizdi ameliyat tarihinede karar verdik 17 haziranda ameliyat oluyorum inşallah bi aksilik çıkmazsa :)

canim bana kalsa ben hemen 29 haziranda olabilirim yani o zaman muayeneye gitmeden 2 hafta once arayip soylemeliyim ki muayeneden sonraki 2 haftaya aksamasin yani benim gider gitmez ameliyat olmam lazim...

dedin gibi 29 haziran tarihinde kesin ameliyat olmak istiyorsan ve Can beyde kesin kararlıysan ara,konus kesin kararlıyım olacam ama zamanım sınrılı ve yurt dışındayım diye anlat 29 haziranı ayarlasın 2gün öncesinde de git görüş fotograflarını filan ceksin.Dün bana ameliyattan bi hafta önce gel fotograflarını cekelim dedi bende okulum bitiyor evime gidecem nasıl ayarlayalım onu dedim ameliyattan 2gün önce gelsen yeterli hemen fotograflarını çeker 2günde üzerinde calısırım dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…