Dr.Altay Kartal Hakkında

Fluttershy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2009
2.122
502
Kızlar ben Capa hastanesinde gorev yapan Dr Altay Kartal hakkında bilgi almak istiyorum giden var mı daha once nasıl bi doktor hastane icin cok iyi diyorlar dogum yapan arkadaslra ama doktor hakkında bilgi alamadım hic. bilen varsa yardımcı olsun lutfen

ben 2 kere kendisine kontrole gittim. çok soğuk bir adam bana güven vermedi. iletişim konusunda sıfır.bir sorununuz var mı diye sormuo. soru sormaya çekiniosun. ben de bıraktım onu şimdi hale hanıma gideceğim bakalım o nasıl?

sagol canım cevap verdigin icin ben kendisinden randevu almıstım capa iyi bi hastane diye o zaman gitmeyeyim ona bu arada dr hale hangi hastanede iyi bi doktor ve hastane arııyorum degistirmeyeyim doktor hic diye

ben bugün 29 mayıs hastanesinde hale aktüne gittim ve çooook memnun kaldım. bana herşeyi ayrıntılarıyla anlattı. hemen kilo tansiyon kontrolümü yaptı ki altay bey hiç yapmamıştı. tavsiye ederim. çok bilgili bir kadın ayrıca hastane de güzel ferah ve temiz. özel çapa çok basıktı ruhumu sıkıodu. sormadım ama doğum fiyatı da uygun olabilir çünkü vakıf hastanesi.

canım nerede bu hastane adresini verebilirmisin bu arada muayene ucreti filan ne kadar bagkurla anlasması vardır herhalde dimi sorularımla sıkmıyorumdur insallah doktor cok arastırıyorum biliyosun cok onemli yardımların icin cok tesekkur ederim

vatan caddesinde emniyetin yanında.bağkur anlaşması var.muayene ücreti alınmıyor.karnen ve kimliğinle gidebilirsin.

rica ederim inşallah memnun kalırsın. ben gittiğimde uzun uzun herşeyi anlattı. çok net bilgiler verdi.benim de istediğim buydu zaten umarım senin de öyle olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…