Selülit Dove Intensive Krem&jel Kullananlarin Paylasim Alani

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

from__hell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
34
1
38
selam kızlar doven selülit için kreminin işe yarayıp yaramadııgnı arastırırken bu sitede kullanan arkadaşların yazılarını takıp ettım ve almaya karar verdım hem ucuz hemde işe yarar olması en buyuk etken şimdi sizlere uyguladıgım metodları söylemek ısterım öncelikle ender saracık selülit kremini uyguladım
1.) 1/2 tatlı kaşığı zeytin yağı
2.) 1/2 tatlı kaşıgı susam yağı
3.) 10 damla kekik yağı
4.) 8 damla portakal yagı
5.) 4,5 damla biberiye yağı

bır kapta karıstırıp vucut ısısına yakın derecede ısıtın selülitli bölgeyi sürüp 10-15 dk boyunca masaj yapıp ve sert bır lifle (kabak lifi uyguladım) keseleyin. sonra mutfak strecıyle sarın ister yürüyüş ister egzersız bı sekilde ter atın ( yürüyüş ve twist shapte egzersızlerımı yaptım ). sonrasında banyoda yosun sabunuyla bu bölgeyı yıkayın ve tekrar 10-15 dk masaj yapın bu işlemden sonra kan akışının hızlandırmak için tazzıklı su yada soğuk su bölgeye uygulayın.. ve son olarak dove kremınız sürün 1 saatlık vaktı kendımıze harcamak zor bir şey olmasa gerek üşengeçlik yapmadan hergun düzenli bir şekilde uygaldıgınızda sizlerde benım gıbı mutlu olacaksınız... bu arada çatlaklarımda bıle düzelmeler meydana geldı ...

hmm
peki bişiy sorucam canım..

ben selülit yağı aldım.. içinde bu bahsettiğin yağlar ve + başka yağlarda mevcut ve haftada 2 kez yapılması gerektiği yazıyor üzerinde...

aklıma takılan hem bu yağı kullanıp hem de dove u kullanmamın zararı olup olmayacağı...

birde ne kadar zamanda sonuç aldığını yazar mısın canım

sevgilerr

he bu arada benim kilom normal sadece belimde fazlalıklar var (oturarak çalışmaktan kaynaklanan yağ) sadece...

streç filmle sarmadan sonuç alınmaz mı?

öncelikle şunu sölıyıumkı selülit gec gıden ve cabuk olan bir sorundur.. senın kullandıgın selülit kremınde 2 gun yazıyorsa öyle kullan ben sadece uyguladıgım metodu sizlerle paylaşmak istedım cunku selülitin s si kalmadı bendeve ben bu sorundan kurtulmuş biri olarak sizlerle paylaştım... ve selülitsiz hayat merhaba diyorum...:hooray::dance:sırnaşık şey

canım kilolu muydun?
bende çizelgemde gördğün gibi epey bi kilo var selülit hiç sorma .

canım peki ne kadarda sonuç aldın? yani 1 ay mı 2 ay mı?

oldukça yoğun vakit ayırmışsın... supersin! tebrik ederim... a.s.

20 gunluk bır süreçte gözle görulur etkıler oldu zaten bır aylık bir süreç etkisini sizlere faydasıyla gösterır.. ama dediğim gibi düzenli yapmayı unutmayacaksınız 1 saatlık süre fazla değil ayatımızda.. bu arada krem ve dove'u beraber kullanmakta herhangı bır yan etki görmedım ben.. hem sıkılaşmış bir vucut hemde selülitsiz bir vücut arıca karın bölgesinede cok faydası var selülit kermını karın ve bel bölgesını sürüp aynı sekılde masaj ve lif yaptıktan sonra strecle sarıp cekecegınız mekıkler ve ve yapılan egzersız bel ve karın bölgesınde sıkılaşma yapıyor... umarım sizlerde benım gibi iyi sonuclar alırsınız.. tek önemli kural bır gun atlamdan düzenli yapmakır..

ben anlamadım ama şimdi dove demişsin doğal yağlardan oluşan karışımı önermişsin ?

canım orda kullandıghım metdolardı evet doğal bıtkılerlede denedım ama dovenın etksı daha ıyı cunku dove sürmeden dendiğimde sankı cıldımıde bır sıkılaşma yokmuş gibi yanı dove ile son darbeyı yapıyorsunee unutmamdan sölemek lazım kı masaj ın etksı hepsındne fazla yanı ben bnları uyguladım ve faydasını gördum sızlerle paylaşmak istedim umarım sizlerede faydası dokunur...

canımcım sen yağını bitkisel bir siteden mi getirttin? 25 milyon olan ?

bende kullanmayı düşünüyorum ama selülitten ziyade oldukca catlaklarım var acaba bunada faydası olurmu şimdiden teşekkürler...

amaaanınn o dove selülit kremi bni bitirdii ıyyy dahada arttırdı herkeste farklı bi etki yaratır orası tartışılmaz ama ben heç mi heç memnun kalmadım en güseli doğal yollarrr herkese kolayyy geeelsinn:):):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…