dostluk

HeartLess

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2007
12.735
40
52
Serüvendir yaşamak; ne getirir, ne götürür belli olmaz, bir gün ağlar, bir gün gülersin.

En umutsuz anında; yaşlar süzülürken yanaklarından, birden donuverir hatırladığında.. Işığın olur, karanlıkları delersin.. Ya da katılırken kahkahalarla, yüzünde açan gülleri göstermek istediğin.. Belki yanı başında belki çok uzaklarda, ama bir yürek atışı kadar yakındır sana..

Kasvetli bir sabaha merhaba dediğinde gülerek, ya da düz yolda tökezlediğinde, ellerini avuçlarında hissedersin..

Çoğu zaman yalnızsındır kalabalıklarda, sahte gülücüklere sahte gülücüklerle karşılık verirsin..

ılişkiler vıcık vıcık; menfaat, ihanet, riya vardır hep etrafında.. Tiksinirsin..

Hani bazen manasızdır yaşamak. Ot gibiyim der dalar gidersin.. Bir film şeridi gibi geçerken yaşadıkların, Bir iki kareye takılır gözlerin.. O karelerden sevgi akar damarlarına.. Birden canlanır, dirilir, güçlenirsin.. Dört elle sarılırsın sonra hayata.. Meydan okursun, kafa tutarsın.. Dünyayı sırtlayıp gidesin gelir.. Ben de buradayım dersin..

Bir kucak açarsın, kolların dünyayı sarar.. Bir gülümser, içinde çiçekler açar, yüreğinde mevsim ilkbahar olur..

Yanında yüksek sesle düşünür, en mahrem sırlarına ortak edersin.. Kimi zaman kalbini kırdığın, kimi zaman gönlünü aldığın olur.. Almadan veren, çağırmadan gelen, vedasız gidendir..

Gün olur araya yollar, yıllar.. Ama hep taze sımsıcaktır anılar.. Hatırlayınca gülümsersin..

Korkmazsın... Buz üzerine yazılı değildir yitip gitmez.. Onunla alıp verdiklerin..

Bilirsin..

O benim "CAN DOSTUM" dersin..

alıntıdır...

Son düzenleme:
Hayatımdaki insanlar bellidir ablacım..
Sevdiğimi çok severim..
Ama bir dostumdan öyle büyük bir kazık yedimki;dostluk bu mudur ve buraya kadar mıdır diyorum..
çok güzel bir yazı teşekkür ederim kendi adıma..

Bu hayatta gerçek dostum olduğu için çok şanslı görüyorum kendimi.
Çok güzel bir yazıydı teşekkür ederim.

Çok güzel bir yazı canım .Paylaştığın için teşekkürler.Kimsenin dostsuz kalmaması dileğiyle...

tşk cnm yazı için ....umarım herkes ''gerçek'' dostları olması dileğiyle....a.s.

o kadar güzel dileklerle yazmışsınız ki hepinize çok teşekkür ederim...

VARMISIN
Dostluğu ucuz mu sandın Öyleyse aldandın
Koyacaksın canını yüreğini,sormayacaksın nedenini.
Varlığını,malını da katacaksın.beraber paylaşacaksın.
Yok öyle,bende var sende ye,vereceksin kırmadan usulca

Anlamamış gibi sıkıntısını ama bileceksin sıkıldığını
Dost demek ucuzluk değil,pahalı gelecek sana
Pahalı ulaşılması zor olandır.Ulaşacaksın ta! sonuna kadar
Var mısın..
Yeşilimin duyguları
,Dostluk sonsuzdur ama acıtmazsa güzeldir.. Bu yazın içinteşekkürler Songül

Dostluğu tarif edilemez buluyorum artık....Herkes ben varım diyorda nerelerdeler anlamakta zorluk çekiyorum .Gerçekten az öz dostlarım var .Ama gerçek dostlar..

Dostum var bu hayatta... Allah beni onsuz, onu da bensiz bırakmasın.
Onun için herşeyi yaparım bu hayatta. Eşimin bile zaman zaman kıskandığı,
beni okadar sevmiyorsun sen diye sitem etmesine sebep olandır..
Tabiki böyle birşey yok, herkesin yeri ayrı..

Gecenin 3'ündede kapısını çalarım, istediğim vakit ararım, kredi kartı borçlarımızı,
ilk aşklarımızdan kalan acıları, ergenlik sorunlarını, kıyafetlerimizi herşeyi paylaştık.
Birlikte yaptığımız tatil hayatımızdaki en güzel tatildi...

Gerçekten dostluk çok özel...İnşallah sizlerinde vardır böyle bir dostu...

Yazı çok güzel teşekkürler Songül üm...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…