Dostluk...kaybediş...hatırlatma....

gunesteki_golge

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2008
348
3
Slm kızlar, sizden özellikle kendim için çok önemli bir konuda yardım istiyorum...benim canım kadar çok sevdiğim bir dostum vardı... dı diyorum çünkü sebebini bile anlamadığım şeylerden samimiyetime inanmadığını söyledi çok kırıldım aşırı....ama o benim hala dostum aldım içime bir kere ölenedek kardeşimo benim kendisi benim için ne düşünürse düşünsün...doğum günü için ona çok güzel bir şey hazırlamak istiyorum benim yanında olduğumu ve bana yaptığı haksızlığı görsün istiyorum kısacası gözündeki eski dostunu hatırlayıp değerimi anlasınistiyorum sizden ricam onun için slayt yapmayı düşünüyorum. onun ve benim resimlerimizle bana dostlukla tamda bu konuyla ilgili güzel şiir yada sözler özellikle şiir yollarsanız çoooook sevinirim....a.s.

''anlamadığım şeylerden samimiyetime inanmadığını söyledi ''
Bu cumle zaten herseyi anlatiyo...
Sen daha onun icin ne yapmaya calisiyosunki??
Gercek dostun olsaydi, seni haketseydi.
Sence bi aciklama yapmaz miydi?
Bu kadar kolay silebilir miydi ''artik samimiyetine inanmiyorum'' diyerekk?
Uzgunum ama dostunu bi aciklama yapmadan boyle kolayca silen birinden dost olmaz..
Kendi adima soyliyim. Dostum dedigim insan gelip bana bunlari soylese.
Aciklama yapmami bile istemeden gitse..
Hadi yolun acik olsun o zaman derim.
Hicbiseyde yapmam yeniden dostlugunu kazanmak icin..

Ha eger diyosanki.
''Ben sucluyum. Onun guvenini sarsicak bisey yaptim.
Simdi ozur dilemek icin dogum gunune supriz biseyler hazirlamak istiyorum'' diye..
Yine bosa cabalama.
Insanin guveni bi kere sarsildimi bi daha guvenemiyo..

Biraz sert oldu galiba ama..
Demekki cok dolmusum dost konusunda:kahve:

Son düzenleme:
teşekkürler canım yorumların için. hayır güvenini sarsacak hiçbir şey yapmadım o sadece dostum değil kardeşimdi de...o da beni aynı görüyor biliyorum ama sanırım bilmediğim başka şeylerden kaynaklı gelemiyor yada bilmiyorum artık neye inanacığımı şaşırdım.....:KK43: Sert olmadı merak etme:KK66:

X