Dostinex

purplegatsby

Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2022
261
122
27
İyi akşamlar kızlar. Benim prolaktin hormonum adetimin üçüncü günü verdiğim kanda 42 çıkmıştı. Doktorum 2li dostinex verdi ve ilacı bitirdim. Sonra yeniden kan verdim değer 32ye düşmüş. Hala yüksek olduğu için yeniden dostinex kullanmamamı söyledi. Şimdi sorum şu; bat a 8 gün var. Herhangi bir gebelik ihtimaline karşı ilacı kullanmaya başlamadan adeti beklemeli miyim yoksa şimdi bsaşlayabilir miyim? Doktoruma sormayı unuttum. Aranızda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim 💞

İyi akşamlar kızlar. Benim prolaktin hormonum adetimin üçüncü günü verdiğim kanda 42 çıkmıştı. Doktorum 2li dostinex verdi ve ilacı bitirdim. Sonra yeniden kan verdim değer 32ye düşmüş. Hala yüksek olduğu için yeniden dostinex kullanmamamı söyledi. Şimdi sorum şu; bat a 8 gün var. Herhangi bir gebelik ihtimaline karşı ilacı kullanmaya başlamadan adeti beklemeli miyim yoksa şimdi bsaşlayabilir miyim? Doktoruma sormayı unuttum. Aranızda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim 💞
Bence doktorunuzla tekrar görüşün ona göre devam edin :) benim de Prolaktin yüksek çıktı bana 8li dostinex verdi bakalım inşallah faydası olur

Bence doktorunuzla tekrar görüşün ona göre devam edin :) benim de Prolaktin yüksek çıktı bana 8li dostinex verdi bakalım inşallah faydası olur
Tabi doktorumla görüştüm o devam etmemi söyledi. Sadece ne zaman kullanmaya başlamam gerektiğini sormayı unutmuşum. Ne olur ne olmaz diye adet gününü beklesem dedim. İnşallah şifa olur bizlere 💕

Tabi doktorumla görüştüm o devam etmemi söyledi. Sadece ne zaman kullanmaya başlamam gerektiğini sormayı unutmuşum. Ne olur ne olmaz diye adet gününü beklesem dedim. İnşallah şifa olur bizlere
Sizin kaç çıktı prolaktin

Merhaba son durumunuz nedir gebelik oluştu mu

Anladım kullanmaya başlamadan hamile kaldınız 😊 ben kullanıyorum suanda yeni başladım 76 çıktı benim
Yo hayır şöyle oldu. Önce 2li olan kutuyu yarım yarım şekilde 2 hafta kullandım bitirdim. Sonra kan verdim değerim yeteri kadar düşmemiş. Doktorum yeniden ilaç verdi. İlacı aldım ama hamile olabileceğimi hissedip içmedim adet günümü bekledim. Sonra hamile olduğumu öğrenince ikinci kutuyu içmeme gerek kalmadı, ilk kutuda hamile kaldım yani şükür☺burda araştırırken o değerlerden düşen çok fazla kişi olduğunu görmüştüm merak etmeyin sizin de düşer inşallah😊

X