dostınex ve klomen

subutay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
16
6
42
bu ayda hamiş olamadım ama yeni bi yöntem buldum benim prolaktinim 35 çıktı dr.dostinex verdi haftada 2 kez onu içicem ve ayrıca adetimin 5.gününden başlayarakta klomen içicem 5 gün içip kesicem ama şüphem 2 sinide aynı anda kullanmak zararlı olmazmı

cnm dr.verdiye demeki zararı yok,bende klomen kullandım..ama .dostinex kullanmadım

merhaba hanımlar,daha yeni üyeyim,2 yıllık evliyim ve hiç doğum kontrol kullanmadım...şimdi bbek düşünüyoruz..temmuz ayında geciktirici almıştım,onun sonunda gelen adetim 1.5 ay kahve leke şeklinde devam etti tahlil yapıldı prolaktin yüksek çıktı,2 ay dostinex+cyclo-progynova tedavisinden sonra herşey normale döndü...geçen ay bebek düşündük,yine gününde gele gele kahve lekeler geldi ve 8 gündür hala az az devam ediyor,dün tahlil yaptırdık,yalnız dün bana KLOMEN verdi,bugün tahlil sonucuna görede prolaktin 34 yada 36ydı eşim bakmış...yüksek olunca dostinex vermiş dr. bebek çalışmaları için korunun falan dememiş eşime....ama ilk adetinde ilk gününde gelin demiş...yani bu ilaçlar kullanılıoken prolaktin düştü farzedersek gebe kalınamıyormu?biraz okuduğum kadarıyla hamile kalanlar varmış,düşük olabiliomuş...mış mış mış...:KK43:Allah'ım isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlat versin inş.bu mübarek Cuma gününün yüzü suyu hürmetine...

X