Dostinex kullanımı hakkında yardım eder misiniz kızlar

Buziii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2024
42
-19
Kızlar selam, bende prolaktin yüksekliği çıktı 31 doktorum destonex verdi 2li olandan salı günü gitmiştim doktora iki gün arayla iç ve 1 ay sonra gel dedi Salı ve cuma günü içtim ama 1 ay dolana kadar her hafta Salı ve cuma içecek miyim yoksa 2 dozdan sonra 1 ayı bekleyip tekrar mı gideyim bilemedim bunu sormayı unuttum ve tekrar randevu çıkmadığı için soramıyorum bileniniz varsa yardım eder misiniz eczaneler bilir mi?? Bu arada bebek istiyoruz bunu kullanıp hamile kalanlar yazarsa bana da moral olur 🙏🏼 son olarak sat 4 temmuzdu ama adetim düzensizdir o yüzden yumurtlama takibi yapamıyorum ama 28 ve 31 Temmuz ve 3-7-9 Ağustos tarihlerinde ilişki oldu. Tutma şansı var mıdır yani ilacın ilk dozundan sonra 2 gün ilişki oldu. Yardımlarınızı bekliyorum kızlarım 🫶🏼

Yanlış hatıtlamıyorsam haftada 2 içiyordum. Birini 4 e bölüp içerek başlamıştım. 100 küsürdü değerim. Düşmeyince yarıya bölüp haftada 2 içerek 1 senede 20 küsüre düştü. Hamile kaldım. Eczacılar doktorun verdiği dozajı bilmez. Bana alabileyim diye haftada 2 tam adet alacakmışım gibi yazıyordu çünkü reçeteyi. Doktorunuza sormanız lazım mutlaka.

Son düzenleme:
2 dozu içtikten sonra doktorun dediği tarihte kontrole gidersiniz haftalık olarak almanıza gerek yok

Yanlış hatıtlamıyorsam haftada 2 içiyordum. Birini 4 e bölüp içerek başlamıştım. 100 küsürdü değerim. Düşmeyince yarıya bölüp haftada 2 içerek 1 senede 20 küsüre düştü. Hamile kaldım. Eczacılar doktorun verdiği dozajı bilmez. Bana alabileyim diye haftada 2 tam adet alacakmışım gibi yazıyordu çünkü reçetryr. Doktorunuza sormanız lazım mutlaka.
İlk randevuda gideyim o zaman randevu zor bulunuyor teşekkürler 🫶🏼

• Beğen
Reactions: Gao
X