Dostinex kullananlar yardimmm

Gunay HL

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2022
14
0
Merhaba kızlar,yardiminiza ihtiyacm var. 3 aydir korunmasiz iliskiye giriyoruz ama bebek olmuyor. test yaptirdm prolaktinin 43.08 oldugunu oyrendim, bu galiba gebe kalmaya engel oluyormus. adetimle bagli hic bir sorunum yok ama cok stresliyim o yuzden prolaktinim yuksek cikmis ola bilir galiba. doktorum bana dostineks kullanmami soyledi. ilk hafta 3 gun arayla 1 tablet kullandim, 2ci haftada 0.5 mg kullanicam,
yine de korunmasiz iliskiye girmeye devam ediyoruz. sizce dostinex kullandigim ay hamile kala bilirmiyim? dostinex kullanarak hamile kalanlar var mi aranizda? lutfen yardim edinnn

Merhaba kızlar,yardiminiza ihtiyacm var. 3 aydir korunmasiz iliskiye giriyoruz ama bebek olmuyor. test yaptirdm prolaktinin 43.08 oldugunu oyrendim, bu galiba gebe kalmaya engel oluyormus. adetimle bagli hic bir sorunum yok ama cok stresliyim o yuzden prolaktinim yuksek cikmis ola bilir galiba. doktorum bana dostineks kullanmami soyledi. ilk hafta 3 gun arayla 1 tablet kullandim, 2ci haftada 0.5 mg kullanicam,
yine de korunmasiz iliskiye girmeye devam ediyoruz. sizce dostinex kullandigim ay hamile kala bilirmiyim? dostinex kullanarak hamile kalanlar var mi aranizda? lutfen yardim edinnn
Bende kullanmıştım dostinex hamile kalanlar var burdan okumuştum canim burdan okuduguma göre birisi ilaç kullanırken hamile kalmış bebeğin kalbi durmuş bu ilaç yüzünden doktorum bana korunma demişti bende PCO olduğu için

Hanımlar merhabalar prolaktin yüksekliği nedeniyle bugün başladım ben de sabah çeyrek doz aldım şimdi diğer yarısını da almam lazım yatmadan önce.Butun gün hiç bir şeyim yoktu ama su anda mide bulantısı ve baş ağrısı var icmesem mi ilaci acaba biraz daha vakit geçsin öyle mi içsem doktora mi danissam bilemedim

X