dördüzlerimin tedavileri

kuzzum28

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2009
77
0
benim dördüzlerim olcak inşallah şuan 12 haftalıklar ikili test istediler bu nasıl oluyor zararlı bir yönü falan varmı korkuyorum nasıl ne şekilde yapılıyor acaba tşk...:lepi:a.s.

süperrr bşyy yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..allahh saglıklıı sıhatlii dogum yapıp büyütmeyi nasip etsin..darısı bize inşşşşşşşşşşşşşş

hayır yaptırmak zorundasın.tehlıkelı falan deıl.cocukları gorursun.ve 3lu 4 lu hepsıne gıreceksın.ense kalınlıkları kemıklerı falan ıncelenıyo.onemlı yanı.allah yardımcın olsunnn.

benim dördüzlerim olcak inşallah şuan 12 haftalıklar ikili test istediler bu nasıl oluyor zararlı bir yönü falan varmı korkuyorum nasıl ne şekilde yapılıyor acaba tşk...:lepi:a.s.

ay maşallah diyeyim.allah hepisini sağlıklı büyütüp okutup evlendirmeyi nasip etsin inşallah. ama napıcaksın dört tane birden anneciğini bir süre yanına al bence . tüp bebek herhalde değil mi?:lepi::lepi:

dördüzmüü :1shok: süper yaa rabbim hepsini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

inanamıyorun dördüz ha ne kadar güzel peki ama nasıl büyüteceksiniz?

ay ben bitanesine bakamam:ecrin_bebek: dördüne nasil bakacaksin canim, Allah yardimcin olsun:1shok:

canımcım hiç korkma bu çok detaylı bi ultrason ve kan tahlili yani kolayy allah sağlıkla kucağına alamayı nasip esin

amanın dördüz mü?

Allah kolaylık versin..
ben birine zor bakıyorum.
cok cok uslu bir bebek olmasına rağmen bazen kendimi ağlıyor buluyorum..
Allahım ömür versin hepsine de...

Merhaba kuzzum28,

İnşallah sağlıklı bir şekilde gebeliğiniz zamanında sonlanır ve bebeklerinizi kucağınıza alırsınız. Çoğul gebelikler (ikiz, üçüz, dördüz) genellikle riskli gebelik kapsamında ele alınırlar. Bu tür gebeliklerde hem bebeklerin hem de annenin sağlığı açısından çok sık aralarla ve çok dikkatle izlemlerin yapılması büyük önem taşır. Aslında bu tür gebeliklerde anne ve baba adaylarına, anne rahmindeki bebek sayısının 2'ye indirilmesi işleminin yapılması önerilir.

Sağlıklı günler ve doğru-etkin tedavilerle buluşmanızı dilerim.

evet herkeze teşekkürler ALLAH olmayanlarada nasip etsin bizlerede onları bagışlasın onlar saglıklı olsunlarda onlar kendilerini baktırırlar kuzzum evet dr bey onları ikiye indirelim dediler ama biz kabul etmedik suan hepsi saglıklı bi problem yok cok sükür onları nasıl aldırırız dedik ha biri ha dördü inşallah bi problem olmaz bu ara testlerimi yaptırdım hepsinide yaptırcam teşekkürler herkeze...:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…