Doğuma Hazırlık dördüzler

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

kuzzum28

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2009
77
0
:lepi:] arkadaşlar herkeze merhabalar benim tatlı güzel sorunum dördüzlerim evet dördüzlerim olcak inşallah 3 aylıklar şuan doktoruma gidiyorum izmit üniversteye ve zeynep kamile gittim ikisindede bebeklerim saglam dediler ama tutturdular birini veya ikisini alalım diye zor olur falan diyorlar bizde asla dedik ama korkuyoruz bişey olur diye napcagımızı bilmiyoruz millet dış ülkelerde 2 şer kilodan altısını doguruyor bunlar herşeyin kolayına kacıyorlar bebişlerimi asla aldırmam ama ne olcak nasıl yapcagız hiç bişeyde bilmiyorum yorumlarınıza ihtiyacım var arkadaşlar...kaydirigubbakcemile5

tebrik ederim
umarım dördünüde sağlıklı bir şekilde kucağınızza alırsınız :Saruboceq:
darısı tez zamanda tüm isteyenlerin başına inşalla :Saruboceq:

:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek: :ecrin_bebek: nasıl oldu böyle dördüz merak ettim.tüp bebekmi yoksa aşılamadanmı?işallah sağsalim hepsini kucağına alırsın..

canım inşallah sağlıcakla hepsini kucağına alırsın.dördüz hamilelikte doğumda onlara bakmakta çok zor olacak bu kesin.ama bi sorun yokken insanın bebişine kıyması çok daha zor.allah yardımcın olsun.

canım allah sana layık görmüş vermiş 4 tane bebek allah kucagına almayı nasip etsin kararında yerinde bence verende allah alanda bunlara biz karar veremeyiz 3 aylıkmışsın o zaman seninle aramızda az bir zaman var canım ben cuma günü 3 ayı doldurucan nasipse

aynen katiliyorum allah vermis sana 4tane bebek saglikla sihatle kavusmani diliyorum tüm kalbimle 4melegine...............

allah kısmet etmış dort cocugun olacak ne gsl kımının hıc olmuyor sorun yokken aldırmak boyle bırsey olamaz bence allah saglıcakla kucagıuna almayı nasıp etsın işallah bır sorun olmadan gecer hamıleleıgın işallah elbet bakımı zor olacak ama yapamazsın bakamayacaksın dıye bırsey yokkı hem bu guzellıgı veren allah kolaylıgıda verir işallah sen gonlunu rahat tut ve rabbımden hayırlısını iste

canım bebişlerinin durumunu arada bize yaz olurmu ben çok merak ediyorum cinsiyetlerini falan.
allahım inşallah herşey çok güzel olur sağlıcakla doğarlar.

ayyy ayyy canim cok sevindim ya
ne tatli 4 tane birden artik hepsi ayni anda tekmeler durur
rabbim onlara uzun ömür saglik versin cnm
seni tebrik ediyorummmmm
saglicakla al dördüzlerini kucagina cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…