Dönüşüm ve değişim sayfam

Nergo88

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2024
5
4
35
Kendime merhaba . O kadar geç kalmışım ki kendime, hayatıma bugün herşeye yeniden başlamayı seçiyorum . İhmal ettiğim hayatım ve ruhum için her anı buraya yazıp kendi iyileşme sürecime şahit olmak istiyorum.
36 yaşında kpssye hazırlanan ama sadece hazırlanmaya çalışan ataletli bir ruh haline sahibim ve bu durum hayallerim için adım atmama hali beni çok yorar oldu ve buna dur deme zamanım .
Kendim için iyi olan herşeyi bu 3 aya sığdırıp değişmeyi seçiyorum ve benimle birlikte bu süreci yaşayıp deneyimlemek isteyen olursa beraber çiçeklenmiş oluruz. Ben güçlüyüm güzel olan herşeyi hakediyorum

Veee yazdığım günden bu yana ölü toprağımdan uyanmaya başladım , evet çok çok mükemmel olmasa da az hiçten daha iyidir deyip adım atıyor .
Ve 1 aydır ertelediğim bir kaç şeyi hallettim bile ve bu duygu çok çok güzel . Gece yatağıma yatınca sıfırda olmadığımı biliyorum ve kendime başarısızsın demiyorum en azından. Hareket katmaya çalışıyorum hayatıma günüme, kalk ve yağ anlayışındayım çünkü oturmak beni tüketip ,beni bana yabancı kılıyor

15 Mayıs Çarşamba :
Alandan 5 video
Rehberlik dersinden rehberlik hizmetleri konusu ve 120 soru çözümü yaptım . Günlük hedefim buydu ve başarılı da oldum ( misafirler olunca 4 saat çalışmış oldum , ama bu bile benim gibi ertelek biri için mükemmel bir şey )

16 Mayıs Perşembe hedefleri :
Rehberlik bireyi tanıma teknikleri konu ve 160 soru çözümü
Alandan kadir gümüş 64-65-66-67. Videoları
Tümleyen soru bankası :35 soru
İbrahim kılıç Tanzimat dönemi soru çözüm videoları

X