Donmuş sperm tüp bebek hakkında

HarleyQuinn-

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2024
1
0
28
Merhaba Kızlar
Formu uzaktan takip ediyordum ama tam olarak benim sorumu soran hiç olmamış yaşadığım süreci yaşayan varmi onu birde fikirlerinizi çok merak ediyorum,
4 yıllık evliyim, eşimin azo sperm hastasi olduğunu öğrendik hormonları çok iyiydi genetik testinde de hiç bir sorun çıkmadı ancak spermde hiç canli bulunamadı gittiğimiz araştırma hastanesinde mikro tese ameliyati önerdiler ve eşim dün mikro tese ameliyati oldu kanalda tıkanma var denildi 3 tüp canli sperm elde edilmiş. Bundan sonraki süreçte tüp bebek olacak denildi, 3 tüp donduruldu ve ben kontrol edildikten sonra nakil olacak ben kadın doğuma gittiğimde hiç sorun yok dediler rahim filmi çekilmesi şart mı dedim evet dediler sorun yoksa da rahim filmi gerekir mi ? Bundan sonraki tüp bebek süreci nasıl olacak çok merak ediyorum doğru dürüst bilgi de verilmiyor bu durumu yaşayan varmi fikirlerinizi çok merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…