Dönmeyen bebiş😥

ayva receli

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
208
300
Kızlar 37 haftalığız bebişim baş alağı dönmemiş doktor egzersiz verdi ama bunun haricinde bildiğiniz yapabileceğim bişey var mı?

Her doktor elle çevirmiyor işte. Normal doğurmak istiyorum dönmezse sezeryan olacak. Korkmak değil sezeryan istemiyorum. Nasıl döndürebilirim ezgersizden başka bilgisi olan deneyimleyen var mı?

Kızlar 37 haftalığız bebişim baş alağı dönmemiş doktor egzersiz verdi ama bunun haricinde bildiğiniz yapabileceğim bişey var mı?
Şimdi sakin ol doktorunu dinle, egzersizlerini yap, sezaryen derse de dönmediği için karşı çıkma. Dönerse geliş pozisyonuna, bir komplikasyon gelişmediği sürece doktorlar da zaten normal doğum yaptırıyor.

Benim bir arkadaşım da normal bekliyordu, ısrarla bebiş dönmedi, o da günlerce yürüdü etti. Doktor son evrede artık sezaryen dedi. Şu an bebiş 2 aylık vardır sanırım. Bebeğin dönememe sebebi 2 kez kordon dolanmış boynuna, ve arkadaşım iyi ki sezaryen olmuşum ya bir şey olsaydı diye o kadar mutlu ki, acıyor normal doğuma göre de nispeten daha eziyeti olabilir. Ama önce bebeğin ve senin sağlığın önemli. Doktorunu dinle, içine sinmez ise başka doktordan da görüş al. Öncelik ikinizin sağlıklı bir şekilde birbirinize kavuşması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…