Dondurulmuş 5.gün embriyo transferimin 7. Günü kan sonucum sizce nasıl kızlar ?

esros0023

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2024
17
17
26
Değer nasıl sizce 2 gün sonra testi tekrarlayıp değerin yükselmesini kontrol edicem ama şimdilik iyi mi diye merak ediyorum 🤗

Eklentiler

• 7F5838B0-34BF-424B-A53D-77E16C34872B.jpeg
    7F5838B0-34BF-424B-A53D-77E16C34872B.jpeg
    41,6 KB · Görüntüleme: 37
Değer nasıl sizce 2 gün sonra testi tekrarlayıp değerin yükselmesini kontrol edicem ama şimdilik iyi mi diye merak ediyorum 🤗
Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. Kaç embriyo transferi yapıldı. Ve pgt yapılmış mıydı

hayırlı olsun şimdiden degeriniz çok güzel rabbim kucagınıza almayıda nasip etsin benim 11. gün bu degerdi sonrası 28 e düştü biyokimyasal dendi şimdi 0 a düşmesini bekliyorum çok üzgünüm ama hayırlısı

Çok sağolun amin inşallah🥰tek embriyo transferi yapıldı pgt yapılmadı
Benimde transfer zamanım yaklaşıyor da. Benim embriyolarım pgt li. ilk denemem olacak tek istiyorum ancak çift transfer şansımızda var. Ondan sordum. Yaşım 30 başarı oranı çift transfer tek bebek %60 çift bebek doğumu %40 civarı diye biliyorum

hayırlı olsun şimdiden degeriniz çok güzel rabbim kucagınıza almayıda nasip etsin benim 11. gün bu degerdi sonrası 28 e düştü biyokimyasal dendi şimdi 0 a düşmesini bekliyorum çok üzgünüm ama hayırlısı
Allah geciktiriyorsa güzelleştiriyordur ben hep buna inanıyorum daha önce 1 defa kimyasal oldu sonra yalancı pozitif bile görememiştim Allah büyük kucaklarımız boş kalmasın inşallah 🙏

Benimde transfer zamanım yaklaşıyor da. Benim embriyolarım pgt li. ilk denemem olacak tek istiyorum ancak çift transfer şansımızda var. Ondan sordum. Yaşım 30 başarı oranı çift transfer tek bebek %60 çift bebek doğumu %40 civarı diye biliyorum
Ben 26 yaşındayım ve ilk tüp bebek denemem ben çift transfer istedim ama doktorum uygun görmedi bir tanıdığım 17 yıl sonrasında 3 embriyo transferi oldu ilk zamanlar hepsi tuttu 1 ay sonra birini kaybetti 2 bebeğiyle doğuma gün sayıyor Rabbim yardımcımız olur böyle şeyleri çok düşünüp stres yapmamalısın hayırlısı olsun inşallah 🙏😘

doktorum cem çelik benim 4 embriyodan 1 sağlıklı döndü ama ben bir tane zaten transfer etmek istiyorum demişti öylede oldı ama nedenini bilmiorum.artık neye inanıcagımı şaşırdım allah herkesin kucagına evlat nasip etsin çok zor bi süreç

doktorum cem çelik benim 4 embriyodan 1 sağlıklı döndü ama ben bir tane zaten transfer etmek istiyorum demişti öylede oldı ama nedenini bilmiorum.artık neye inanıcagımı şaşırdım allah herkesin kucagına evlat nasip etsin çok zor bi süreç
Doktorunuzu hiç duymadım ben Isparta’da yaşıyorum çok araştırdım doktorları ve Kayseri Acıbadem Hastanesi Doktor Mustafa Taş’a gitmeye karar verdim çok da memnunum her konuda her şeyi tane tane anlatıyorlar nedenlerini sebeplerini neler olacağını bizi nelerin beklediğini açıkça anlatıyorlar ve çok güzel moral veriyorlar sizin doktorunuzun da neyi neden yaptığını açıklaması gerekir diye düşünüyorum çünkü bu süreçler bizim için yeterince gerici güzel şeyler duyup motive olmaya ihtiyacımız var kalbini bozma Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah 🙏

X