dondurmaaa :(((

B&M

FB & M & YE
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2007
8.556
25
37
kızlar canım cok dondurma istiyoo 41 günlük olusum var acaba dondurma yememin ona bi zararı olurmu bileniniz varmı sütümü soğuturmu cok canım istiyo ...sanki hamileyim de aşeriyorum naniknanik

ye güzelim.ama yaninda mutlaka su iç.oglum kişin dondurma isteyince ben su içirerek yediriyorum:icecream:

canım ya benimde 27 günlük bebişim var bende öyle bir gaflette bulunup yedim ama bebişimi üşüttüm 3 gündür kusuyo bana kalırsa yeme ama yinede sen bilirsin

yediğimiz besinler içimizde kendi ısılarıyla kalmıyorki o zaman içtiğimiz çayda çocuğu yakardı bence hiçbirşey olmaz

sütümü soğuturmu???????
cnm benim ne alakası var sutu sogurturmu hıc allah iili versinnn ben yiyorum valla ama dıkkat et bogazların sısmesın

ne bilem ya doktorumada sorcam annem yeme bebeğin üşütür dio eşim ye bişi olmaz dio canımda acayip dondurma istio

ye gitsin canim ben oglumda hep yerdim ben zaten bademciklerim sisince mecburen inmesi icin dondurma yemem lazim ben hep yerdim hic bi sey de olmadi sukur

ayyy daha simdi arkadasimla msnden yazisiyorduk burdada dondurma konusunu gorunce atladim :roflol:
püff zati canim cekiyor siz bebekten biz formdan düsmemek icin yiyemiyoruz :roflol:
ayy allah kolaylik versin canlarim size ya :bbo: tabi bizede naniknanik

kızlar canım cok dondurma istiyoo 41 günlük olusum var acaba dondurma yememin ona bi zararı olurmu bileniniz varmı sütümü soğuturmu cok canım istiyo ...sanki hamileyim de aşeriyorum naniknanik

bencede bişey olmaz ye sonucta cok canın istiyorsa. büyükler ne demiş sütün çeker:) belki yememen zararlı olur

Canım benim bebişte 33 günlük , ben yiyorum kutu kutu hemde :)) dondurma neyse de canım nasıllllll kola çekiyor anlatamam gaz yapar diye içemiyorum üzülüyorum

Canım benim bebişte 33 günlük , ben yiyorum kutu kutu hemde :)) dondurma neyse de canım nasıllllll kola çekiyor anlatamam gaz yapar diye içemiyorum üzülüyorum

canım biyerde okumuştum annenin yediği besinler bebeğe gaz yapmıyormuş çünkü gaz bağırsaklarda biriken bir şey kana dolayısıyla süte geçmiyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…