Donaxyl Fitil kullananlar Yardım lütfen

yasemun6

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2022
385
705
Merhaba hanımlar,

Hamileyim, ilk 4 ayımda progestan kullandım kanamam olduğu için. Sonra yine lekelenme oldu devamında da akıntı ve kaşıntı sebebiyle doktoruma gittim. Donaxyl fitil verdi.

Bu donaxyli kullanması ne kadar zormuş. 😔Çok can yakıyor. Islatsam parçalanıyor. Kullanabilen farklı bir yöntem uygulayan var mı lütfen yardımcı olun.

Bir de ne kadar yatmak gerekiyor fitili aldıktan sonra ?

Merhaba hanımlar,

Hamileyim, ilk 4 ayımda progestan kullandım kanamam olduğu için. Sonra yine lekelenme oldu devamında da akıntı ve kaşıntı sebebiyle doktoruma gittim. Donaxyl fitil verdi.

Bu donaxyli kullanması ne kadar zormuş. 😔Çok can yakıyor. Islatsam parçalanıyor. Kullanabilen farklı bir yöntem uygulayan var mı lütfen yardımcı olun.

Eline eldiven giyerek yap ben hiç zorlanmadım yatmadan önce koyuyosun 8 saat mi ne duruyodu benim hani uyumasam bile 8 saat dolmadan kalmıyodum

Bacaklarınızı kırıp popoyu hafif kaldırarak koyun kendiliğinden açılacak vajina girişi.

Merhaba hanımlar,

Fitili ıslatma canm elini islat sadece ve kasma kendini inan bende çok zor kullanırım diye dusunuyodum ama tek sorun kendimi kasmammis. Dediğim gibi elini iyice yika kurulama sırt üstü yat bacaklarını ayir parmağını sokabildigin kadar şok vajinana.

Fitili ıslatma canm elini islat sadece ve kasma kendini inan bende çok zor kullanırım diye dusunuyodum ama tek sorun kendimi kasmammis. Dediğim gibi elini iyice yika kurulama sırt üstü yat bacaklarını ayir parmağını sokabildigin kadar şok vajinana.
Çok teşekkür ederim, elimi ıslattım genital bölgemi de ıslattım afedersiniz ama yok yapamıyorum kalıyor orada canım çok yanıyor. 😔

Çok teşekkür ederim, elimi ıslattım genital bölgemi de ıslattım afedersiniz ama yok yapamıyorum kalıyor orada canım çok yanıyor. 😔
Kasma kendini canm sen korktukca siktikca o fitil kendini dışarı atar girmez. Altına yastık koyarak dene bı de yani kalcani yukarı kaldır

Kasma kendini canm sen korktukca siktikca o fitil kendini dışarı atar girmez. Altına yastık koyarak dene bı de yani kalcani yukarı kaldır
Çok teşekkür ederim size öyle çok dua ettim ki. 💐Yastıkla daha rahat oldu. İkiye bölüp denedim bir de. Çok şükür bu sefer oldu.

Merhaba hanımlar,

Bir de ne kadar yatmak gerekiyor fitili aldıktan sonra
Bende süt kesiği akıntım vardi çökelek gibi kokusuz. Bazen kasiniyordu.. su gibi de akıyordu. 5 haftalık gebeyim. Doktor bu ilacı verdi bana da.. başka bir ilaç veremem zararlı dedi.. bazen formlari okuyorum .. gyonelomexin yazan doktorlar var. Hiç korkmuyorlae mi gebe kadınlara vermeye.. diğer büyük fitiller çok etkili.. sökücü etkileri de var ... İçeriklerini okuyup bizzat araştırdım .. umarim donaxyl etkili olur. İlk defa kullandım bugün bende. İlki çöpe gitti. Dağıldı ıslandı.. şimdi hafif ıslattım koydum. Oldu gibi fazla derine gitmedi . Ama ferahlık verdi hissettim. Şuan yan etkisini yaşamadım. Aksilik olursa. Not duserim.. Allahım sen bizlere yardım et.. bu kadinlarin çektikleri... Rabbim kucaklarimizi boş bırakmasın .. Allahım 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

X