Dolorex Gebeliğe Engel Mi?

Semsemaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2022
117
39
31
Merhabalar bir yıldır sebepsiz gebe kalamadım bi çok şey araştırdım fakat hiç bi sorun çıkmadı benim adetim her ayın ilk günü aşırı ağrılı geçer ve ilk günü kesinlikle ağrı kesici içerim çünkü dayanılmaz olur benim için nerdeyse 3 4 yıldır her ay bir kez adetin ilk günü dolorex kullanırım nedenide en etkili olan ilaç bu oldu bende fakat böyle bir etkisi olduğunu bilmiyordum birdaha kullanmicam çok şaşırdım okuyunca

Merhaba , ilaç kullanımı hakkında bir bilgim yok ama bende sebepsiz infertilite ile uğraşıyordum , bebeğim olmuyor ve dediğiniz gibi ilk günler ağrı kesicisiz duramıyordum, doktorum rahimimde bir sorun olduğunu farketti ve beni histereskopi operasyonuna aldı , rahim girişinde yapışıklık tespit etti, bebek olmamasının büyük sebeplerinden biriymiş, bir de çok sancılı ağrı yaparmış adet günlerinde çok şükür yapışıklığı açtı , eğer doktora gidiyorsanız şiddetli sancı ile adet gördüğünüzü belirtin , inşallah sağlıkla kavuşursunuz bebeğinize

Belirttim ağrılı olduğunu ağrı kesici içmemem gerktiğini söyledi duphaston ilacı verdi ağrı için henüz kullanmadım sizde yapışıklık nasıl fakedildi acaba ilk muayenede mi ben 3 4 kez muayene oldum öyle bişey çıkmadı ama rahim filmi istedi doktor henüz yaptırmadım ilk adet döneminden beri ağrır

ben rahim filmi çekildim yani hsg orda çıkmadı, aşılama yapılırken doktorum aşılama kataterini rahime yerleştiremeyince farketti, sonra ameliyatla düzelttiler, rahim filminde de gözükebiliyormuş. benim ki gözükmemişti.

Anladım geçmiş olsun Rabbim size de en kısa zamanda anne olmayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…