Dudak Makyajı Dolgun dudaklar icin

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

deryacox

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.006
0
42
birazcık balı ve birkaç damla zeytinyağını iyice karıştırdıktan sonra , dudaklarımıza diş fırçası ile uyguluyoruz. bir hafta boyunca uyguladiktan sonra degisimi farkedeceksiniz:sm_cool::sm_cool:

ben kalıcı olduğunu sanmıyorum ben denedim bi kes ya sonuç olarak balda yağda yarıyo pürüssüs yapıyo

ben diş fırçasıyla fırçalıyorum sürekli işede yarıyor bence denemelısınız ayrıca vicks te suruyorum :KK70: geçici olsada bi kaç saat dolgun dudaklarla gezebılıyorum tabı tek kotu tarafı mentol kokması dudaklarımın

ben diş fırçasıyla fırçalıyorum sürekli işede yarıyor bence denemelısınız ayrıca vicks te suruyorum :KK70: geçici olsada bi kaç saat dolgun dudaklarla gezebılıyorum tabı tek kotu tarafı mentol kokması dudaklarımın

o zaman vicks yerine vazelin sür :KK70: hem de gül gül kokarsın :) (zaten vizksin içinde de vazelin var)

Zeytinyağı bütün kozmetiklerden üstün birşey yalnız dudaklarda dikkatli kullanmak lazım taşırmadan kıl köklerini çok güçlendiriyor, kıl problemi olmayanlar kırışıklıkları için bile kullanabilir.

X