Dolgun Bacaklara Nasil Sahip Olabiliriz?

tuana_tuana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2007
345
0
42
Kızlar ben bacaklarım bır az tombısh olsun ıstıyorum. Ne yapa bılırım? Bılgısı olan varsa paylasalım lutfen

aaa ni ilginç, herkes incecik bacaklarım olsun ister sen de tonbişlik istiyosun, ne bulursan ye o zaman, amaaa o zaman da heryerin tombiş olur bak dikkat et :)) sevgiler

evet arkadaslar cok yeyincede kalcam felan her tarafim tombis oluyor. ben istiyorum ki yuzum, memishlerim ve bacaklarim tombis olsun.

canım ya bu istediklerin biraz zor. fisfisfisbölgesel olarak istiyorsun sen çünkü.. ay benimde yanaklarım tombiş incelsin diye neler yapıyorum.. :roflol:canım bence bu istediklerin ancak operasyonla mümkün olur senin.

keşke böle bi şii mümkün olsa canım. bende yanaklarımın tombiş olmasını istiyorum.

yaaa kizlar...niyeyse hep olmasi zor olan seyleri istiyoruz. ne guzel olurdu olsa dimi. birazcik yanaklarim tombis,birazciq bacaklarim tombis bi de memislerim...hayalini kurunca cok guzel oluyor.

aayyy kızlar elimde benim tombiş yanakları size verirdim yaa..:roflol: kişi hep kendinde olamayanı istermiş zaten. bende ince bir yüzüm olsun istiyorum.:icecream:

bende kilo aldığımda birtek kalçam bacaklarım alsın istiyorum..göğüslerimin daha fazla almasada olur ama yüzümün almasından nefret ediyorum ya herzaman şöyle kupkuru kalsın istiyorum..
canım merdiven çıkmak yada step yapmak kalınlaştırıyormuş..

bende kilo aldığımda birtek kalçam bacaklarım alsın istiyorum..göğüslerimin daha fazla almasada olur ama yüzümün almasından nefret ediyorum ya herzaman şöyle kupkuru kalsın istiyorum..
canım merdiven çıkmak yada step yapmak kalınlaştırıyormuş..
bacaklari mi kalinlastiriyorsum? ben her gun 4-5 kere 5 ci kata merdivenle cikiyprom.devam etsem kalinlar mi yani?

canım ama günde arka arkaya spor yapar gibi 5-6 kez inip çıksan 1 ayda faydasını görürsün emin ol.evde step te yapabilirsin.ama eğer kalçan büyükse kalınlaştırma derim bacaklarını.çünkü büyük kalçada ince bacak bence çok güzel duruyor gerçekten..

ya kızlar kendınızde olanla yetının. hayretsınız ha. Hepınızde guzellık vardır. dıkkat edın bulursunuz. her sey ıstedıyımız gıbı olamaz

:) bencede bol bol yeeeeeee ( ah keske ben boyle bir durumun icinde olsaydim ) sakasi bir yana kilo yapici gıdalar tuket ve spor yaparaktan da gayet duzgun ve alımlı bacaklara sahip olursun...

ya arkadaşlar size tuhaf gelecek ama bende kilo almak istiyorum:KK43:1.65 boyundayım 47 kiloyum.nekadar yesemde yakıyor vücut:KK43:((kan ilaçları içtim balık yagı içtim pekmez içtim ama banamısın demedi.kalçam küçük bacaklarımda ince:KK43:(49-47 arası oynuyorum.çok çekirdek yiyorum kilo aldırır dediler bana onunda faydası yok.hani allahtan sivilcede yapmıyor:)tek sorunum sigara sanırım bırakırsam alacağımıda biliyorum.ha buarada sigara içipte bırakanlar yeni konu açsında yardımcı olsunlar bırakmamız için lütfeen

sanırım herkes kendinde olmayana özenio :) ben de bacaklarımın ince olmasını istiyorum. saçlarım kıvırcık mesela düz olmasını istiorum. sonraaa gözlerim iri küçük olmasını minnacık olmasını istiorum :KK70: yani biz insanlar tuhafız sahip olamadıklarımızı istioruz :)

bu arada cnm bisiklet, yürüyüş, merdiven çıkmak falan bacaklarda kas yaptığı için kalınlaştırıo. ben zamanında çok bisiklet sürdüğüm için bacaklarımın üst kısmı hep kas oldu :s

ya arkadaşlar size tuhaf gelecek ama bende kilo almak istiyorum:KK43:1.65 boyundayım 47 kiloyum.nekadar yesemde yakıyor vücut:KK43:((kan ilaçları içtim balık yagı içtim pekmez içtim ama banamısın demedi.kalçam küçük bacaklarımda ince:KK43:(49-47 arası oynuyorum.çok çekirdek yiyorum kilo aldırır dediler bana onunda faydası yok.hani allahtan sivilcede yapmıyor:)tek sorunum sigara sanırım bırakırsam alacağımıda biliyorum.ha buarada sigara içipte bırakanlar yeni konu açsında yardımcı olsunlar bırakmamız için lütfeen

Kac yasindasiniz bilmiyorum ama bende 30 yasima kadar bir gram alamayan insanlardandim,kilo alabilmek icin denemedigim sey kalmamisti ama 46 dan yukariya cikamiyordum,zayifliktan dolayi psikolojim bile bozuluyordu,yasimdan 7-8 yas daha kucuk gorunuyordum aslinda ama zayiflikda hic yakismiyordu acikcasi,neyse 30 yasimda kilo almaya basladim ve inanirmisin 180 derecelik bir donus,bir guzellik geldi yuzume anlatilmaz,sokakta gorenler tanimakta zorlaniyorlardi,tabii bende bu durumdan oldukca hosnut kalmistim,su andami?kilo vermek istiyorummmm 65 kiloyum ve artik almak istemiyorum,yani biraz zamana birak demek istedim acikca ama lafi biraz uzattim galiba,bu arada bende sigara iciyorum ve birakmak istiyorum...

X