Dolgu serüvenim

Katirem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2017
34
16
31
Selamlar herkese
Yüzüme şakal ve elmacık dolgusu yaptırdım . İnanılmaz bir değişim yaşadım toplamda 4 ml dolgu uygulandı . İşlem öncesi krem sürüldü iğne ile kemiğim üstüne ürünü enjekte ediyorlar . Kemiğe iğne deyince tabi biraz ağrı yapıyo ama sonuç gerçekten inanılmaz oldu :) düşünen herkese önerim benim yüzüm düşüktü genç olmama rağmen cildim sarkmış gibi duruyordu sanki hep yorgun ifadeliydim aslında nazolobiyallerimden kurtulmak için gittim ama doktor bey benim başka bir işlemle daha sağlıklı sonuçlara ikna etti şuan çok memnunum iyiki doktorumu dinlemişim :) değişimi sizede göstermek istedim🤗🤗🤗

Eklentiler

• 26B03331-10BC-4911-8100-81D5E56C9789.jpeg
    26B03331-10BC-4911-8100-81D5E56C9789.jpeg
    533,9 KB · Görüntüleme: 672
Selamlar herkese
Yüzüme şakal ve elmacık dolgusu yaptırdım . İnanılmaz bir değişim yaşadım toplamda 4 ml dolgu uygulandı . İşlem öncesi krem sürüldü iğne ile kemiğim üstüne ürünü enjekte ediyorlar . Kemiğe iğne deyince tabi biraz ağrı yapıyo ama sonuç gerçekten inanılmaz oldu :) düşünen herkese önerim benim yüzüm düşüktü genç olmama rağmen cildim sarkmış gibi duruyordu sanki hep yorgun ifadeliydim aslında nazolobiyallerimden kurtulmak için gittim ama doktor bey benim başka bir işlemle daha sağlıklı sonuçlara ikna etti şuan çok memnunum iyiki doktorumu dinlemişim :) değişimi sizede göstermek istedim🤗🤗🤗
Selam dun bende bu sikayetim uzerine dr. A gittim o da senin dr gibi bana bunu önerdi. Hani şişik oluyo ya cirkin oluyor o geldi aklima güvenip yaptiramadim. Burdan arastirmak isterken seni gördüm. Cok guzel olmus. Beni yanlis anlama lutfen ama reklam amacli da böyle foto paylasiyolar ya oyle degil demem icin bana baska foto da gonderirmisin? Birde fiyat soylersen süper olur. Acil yaptirmak istiyorum bende.

Evet siz deyince fark ettim:)) Ben ay gibi acılan tene bakmışım sadece :KK70: Çok fark var ama ya yanıltıyor ışık. Çıplak gözle tanidik görmek en iyisi doktor tavsiyelerinde.
Aynen. ben bu dr tavsiyesine pek inanmıyorum sanki reklam amaçlı. Bana da cevap vermedi. Söylediği dr. da yeni mezun olmuş. Ne kadar tecrubeli olabilir ki. Bu fotograf doktorun instagraminda da var.

X