Doktorunuz bayan mı erkek mi?

canım benim tamam da sağlığından önemli hiç bir mazeretin olamaz git utanmana gerek yok.bende ilk başlarda çok utanıyordum en sonunda karar verdik eşimle bayan bir dr gittim ama gitmez olyadım beni batırdı hemde canımdan etti.daha sonra erkek bir dr gittim tedavimide oldum çok şükür bir kaldı meleğimin yolunu gözlemek.korkma kendini topla ve bencede işnin ehli olan bir dr git....

sıze bısey soylımmı erkek doktor daha ıyı anlıyor,o sana bakmıyor bıle adamların umrunda olmuyo.bence zaman kaybetme ve gıt.

her meslekte işini farklı farklı yapan yokmudur doktorlarda öyle aslında hepsi aynı kitabı okuyor ama uygulamada farklılıklar oluyor.ben hem bay hem bayanada gittim hepside çok ilgili ve bilgililerdi bilmiyorum yada ben kötü bir deneyim yaşamadım(hemde devlet hastanelerinde)
bir arkadaş klomen kullanırken kontrol altında olmak gerektiğini söylemişti doğru ben her ay düzenli usg ye baktırmıştım.zaten toplam 6 ay kullanılması gereken bir ilaç banada tam 6. ayın sonunda kist yapmıştı neyseki ilaçla geçti
erkek yada bayan doktor bu onların işi diğer organlarından hiç bir fark yok onların gözünde rahat ol bence

ben 3 yıldır bayan doktora gidiyorum çokta memnunum.
bence dalında uzman olduktan sonra ve benimle ilgilendikten sonra bayan veya erkek diye ayrım yapamayız..

Sağlığın cinsiyeti olmaz arkadaşlar.... Önemli olan branşında başarılı doktorları bulabilmek...

Ben hem bayan hem erkek birçok doktora gittim ve şu anki dr.um erkek. çok saygılı ve terbiyeli yaklaşıyor kırmadanp anlatıyor herşeyi.bu işte psikolojide çok önemli.bu sebele bayan veya erkek olması değil kimin yanında ruhen rahatsam onu seçtim ben.evet erkek dr.a ilk gidişte utanma olabilir ama unutma sağlık bu ve onlar profosyonel..iyi araştırma yap..kolay gelsin

bende çok utanıyodum ilk başlarda ve bayan doktor tercih ettim neyse şu an memnunum ama o kadar alıştım ve o kadar şeyler geldiki başıma artık o masaya yatarken çok rahatım sağlığın bozulunca hiç bişi gözün görmüyo bence sorunlarınız varsa ertelemeyin ve utanmayın canlarım

Üç tane jinekolog değiştirdim üçüde tesadüf erkekti.Şimdi üçüncüyüde değiştirmeyi düşünüyorum eğer ki değiştirirsem dördüncüde yüzde yüz erkek olucak.

klava:benim erkek basımdan gecen olayı anlatayım neden erkek seçtiğimi 14 yıldır zar aor hamile kalmıstım bebeğim karnımda ölmüş o ğün konturola ğitmişitm kzım la birlikte bebğin öldüğünü farkeden doktor kzımın yanında takkkkkkk diye bebğin ölmüş almak lazım dedi aynı bu tavırla
kızım aglar ben aglarım o kadar cok istiyorduk ki o bebgi
beni teselli ediceği yerde cıktı ğiiti odadn
netse cıktım ben alamam pirensiplerime ters dedi oysa ben ona yıllardır gidiyorum ne diyiceğimi ne yapıcağımı sasırdım acil alınmalı dedi ve cıkardı asistanı beni odadan afedersiniz .... gibi kaldım ve bir erkek doktor buldum o kadar nazik bir insan ki abicim üzülme yine olur demesi bile beni o kadar cok rahatlattı ki o anda anlatamam o yüzden erkek doktorların daha anlayıslı olduyuna inanıyorum ve daha nazik kaç bayan doktora gittiysem ilğisiz davrandılar yada bana cok iyi bir bayan doktor raslamadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…